Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Městský přebor 4.třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Chaleplis Christos1955TJ B. Š.Mariánské Hory D415193.75%
2.Lotrek Kryštof1996SK Vřesina LT C311191.67%
3.Štec Alexander2005SSVČ Don Bosco C310283.33%
4.Kludka Jiří1938TJ B. Š.Mariánské Hory D310283.33%
5.Pokojský Čestmír1949TJ B. Š.Mariánské Hory D413381.25%
6.Hlista Martin1980TJ Sokol Krásné Pole D515575.00%
7.Štefek Martin2000Ostrava Zábřeh412475.00%
8.Knápek Vladimír1953TJ Sokol Výškovice B39375.00%
9.Křenek Lukáš1991Ostrava Zábřeh39375.00%
10.Brumla David1974TJ Sokol Hrabůvka E39375.00%
11.Linka Vitězslav1984Ostrava Zábřeh39375.00%
12.Pawlas Nikolas2006SSVČ Don Bosco C39375.00%
13.Drozd Alan1975TJ Sokol Výškovice B411473.33%
14.Prokop Radomír1969TJ Sokol Krásné Pole C411568.75%
15.Mroz Jaroslav1970TJ Sokol Výškovice B38466.67%
16.Kobolka Dan2004Orel Stará Bělá D410662.50%
17.Hricenko Jan2007Orel Stará Bělá D37558.33%
18.Velký Dalibor1961TJ Sokol Horní Lhota D37558.33%
19.Kokeš Martin1970TJ Sokol Výškovice B37558.33%
20.Cikryt Michal1980SK Vřesina LT C511857.89%
21.Jurdin Tomáš1972TTC TJ Baník Rychvald49756.25%
22.Vedmoch Michal1994Ostrava Zábřeh49756.25%
23.Lébl Zdeněk1954TJ Sokol Výškovice B47653.85%
24.Mrázek Zdeněk1959TJ Sokol Horní Lhota D36650.00%
25.Pleva Jiří1954SK Vřesina LT C36650.00%
26.Kučera Jiří1964TJ Sokol Horní Lhota D36650.00%
27.Patoraj Miroslav1968TTC TJ Baník Rychvald48850.00%
28.Břečka David1975SK Vřesina LT C47846.67%
29.Herold Jiří1967TJ Sokol Krásné Pole C47943.75%
30.Pawlas Leon2005SSVČ Don Bosco C35741.67%
31.Kozelský Vladimír1953TJ Sokol Krásné Pole C44736.36%
32.Volný Jakub2007SK - SVINOV H34833.33%
33.Herman Petr1956TJ Sokol Krásné Pole D43925.00%
34.Vojkůvka Rostislav1970TJ Sokol Krásné Pole D441225.00%
35.Crha Břetislav1958TTC TJ Baník Rychvald32820.00%
36.Ulmann Roman1970TJ Sokol Krásné Pole C431220.00%
37.Čáslava Petr1968TTC TJ Baník Rychvald431318.75%
38.Řepka Miroslav1975Orel Stará Bělá D431318.75%
39.Pandularis Jan1979TJ Sokol Krásné Pole D431318.75%
40.Plhák Jiří1943TJ Sokol Krásné Pole D41118.33%
41.Chovancová Markéta1971SK - SVINOV H31118.33%
42.Lysek Jakub2007SK - SVINOV H30120.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 10 zápasů
1.Gronych Jiří1963SK Vřesina LT C270100.00%
2.Vavřač Petr1960TJ Sokol Hrabůvka E27187.50%
3.Miko David1996SSVČ Don Bosco C26275.00%
4.Zavřelová Miroslava1951TJ Sokol Hrabůvka E25362.50%
5.Kolačko Libor1968Orel Stará Bělá D25362.50%
6.Levický Jakub1992Ostrava Zábřeh25362.50%
7.Bittalová Kateřina1981TJ Sokol Hrabůvka E24450.00%
8.Kaliničenko Roman1990TTC TJ Baník Rychvald21516.67%
9.Kuchta Miroslav1969TJ Sokol Krásné Pole C21516.67%
10.Břečka Václav2006SK Vřesina LT C21712.50%
11.Makovička Vladimír1951TJ B. Š.Mariánské Hory D21712.50%
Hráči, kteří odehráli méně než 5 zápasů
1.Janeček Roman1996TJ Sokol Hrabůvka E13175.00%
2.Cabiš Luděk1965SK - SVINOV H13175.00%
3.Folwarczny Tobiáš2006TJ Sokol Horní Lhota D12250.00%
4.Šustek Marek1988Orel Stará Bělá D12250.00%
5.Moldřík Milan1946TJ Sokol Hrabůvka E12250.00%
6.Martinko Martin1963SK - SVINOV H12250.00%
7.Kozar Petr1966SK - SVINOV H11325.00%
8.Zdobinský Zdeněk1952TJ B. Š.Mariánské Hory D11325.00%
9.Pražák Tomáš2002Orel Stará Bělá D11325.00%
10.Duben Jiří2008SK Vřesina LT C1030.00%
11.Polauf Jiří1955TJ Sokol Hrabůvka E1040.00%
12.Kratoš Adam1998Orel Stará Bělá D1040.00%
13.Hrbáč Dominik1997TJ Sokol Horní Lhota D1040.00%
14.Tomalová Jana1960TJ Sokol Krásné Pole D1040.00%
15.Srněnský Alan1973SSVČ Don Bosco C1040.00%
16.Hejtmánek Adolf1934TJ B. Š.Mariánské Hory D1040.00%
17.Kuchař Jiří1948TJ B. Š.Mariánské Hory D1040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy