Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Městský přebor 5.třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Adámek Vít1975TJ Sokol Proskovice B3120100.00%
2.Krkoška Matyáš2004TJ Sokol Radvanice-Bartovice E414287.50%
3.Czina Pavel2005SSVČ Don Bosco D310283.33%
4.Plachý Lukáš2004TJ Sokol Hrabůvka F310283.33%
5.Knop Jakub2006TJ Sokol Proskovice B413381.25%
6.Andrejko Jaroslav1961KST Zengrovka515478.95%
7.Kotlár Robin2003SSVČ Don Bosco D412475.00%
8.Pilch Daniel2007TJ Sokol Hrabůvka F38466.67%
9.Štefela Jakub1988SSVČ Don Bosco D410662.50%
10.Válek Pavel1957TJ Sokol Horní Lhota E410662.50%
11.Václavík Jiří2008TTC ENFIREEX OSTRAVA C37558.33%
12.Lazar Jiří1978SK Vřesina LT D37558.33%
13.Ogrodník Matěj2004TJ Sokol Radvanice-Bartovice E37558.33%
14.Vavrečka Jiří2006TJ Sokol Hrabůvka F37558.33%
15.Lazar Tomáš2006SK Vřesina LT D37558.33%
16.Řežáb Tomáš1963KST Zengrovka511857.89%
17.Pšenica Vladislav1948Orel Stará Bělá E36650.00%
18.Borik Jan2007TTC ENFIREEX OSTRAVA C35741.67%
19.Skyba Radek1978SK Vřesina LT E35741.67%
20.Hřivnová Anežka2006TJ Sokol Radvanice-Bartovice E34640.00%
21.Mentznerová Beáta1989SK Vřesina LT D581240.00%
22.Pelíšek Tomáš1970KST Zengrovka571236.84%
23.Zbořil Zdeněk1962KST Zengrovka571236.84%
24.Adámková Markéta2004TJ Sokol Proskovice B451131.25%
25.Szarowski Daniel1965Orel Stará Bělá E33925.00%
26.Faruzel Matyáš2005TJ Sokol Horní Lhota E551525.00%
27.Štecová Miroslava2004SSVČ Don Bosco D42918.18%
28.Kozelský Štěpán2005SK Vřesina LT E31118.33%
29.Duben Jiří2008SK Vřesina LT E31118.33%
30.Hořín Viktor2007TJ Sokol Horní Lhota E31118.33%
31.Kupková Petra1989TJ Sokol Horní Lhota E51195.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 10 zápasů
1.Zavadinka Ludevít1944Orel Třebovice B27187.50%
2.Pajurek Josef1953Orel Třebovice B25183.33%
3.Kučera Pavel1959TJ Sokol Radvanice-Bartovice E26275.00%
4.Šimoňák Jindřich1956Orel Třebovice B23350.00%
5.Papayova Pavla1974TJ Sokol Horní Lhota E24450.00%
6.Vidlička Jan2007TJ Sokol Proskovice B24450.00%
7.Hora Antonín1962SK Vřesina LT D23537.50%
8.Řezníček Marcel1967SK Vřesina LT D23537.50%
9.Kunz Lukáš2002TJ Sokol Proskovice B23537.50%
10.Čajčík Michal1978Orel Stará Bělá E22625.00%
11.Adámek Aleš1972SK Vřesina LT D22625.00%
12.Skyba Petr1954SK Vřesina LT E22625.00%
13.Chalupa Dominik2006TTC ENFIREEX OSTRAVA C22625.00%
14.Molin Tomáš2007TJ Sokol Hrabůvka F22625.00%
15.Štecová Andrea2008SSVČ Don Bosco D3070.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 5 zápasů
1.Krupa Daniel1998TTC ENFIREEX OSTRAVA C140100.00%
2.Broskevič Lumír1957Orel Třebovice B140100.00%
3.Darin Kyryl1977Orel Stará Bělá E140100.00%
4.Dubnová Tereza2005SK Vřesina LT E140100.00%
5.Pleva Jiří1954SK Vřesina LT D140100.00%
6.Štulík Michal1949Orel Třebovice B13175.00%
7.Paleta Petr1972SK Vřesina LT D13175.00%
8.Pavlínek Ivo1934TJ Sokol Radvanice-Bartovice E13175.00%
9.Břečka Václav2006SK Vřesina LT E13175.00%
10.Menkina Bohuslav1933TJ Sokol Radvanice-Bartovice E13175.00%
11.Kupec Rostislav1962TJ Sokol Radvanice-Bartovice E13175.00%
12.Kozelský Martin1975SK Vřesina LT E13175.00%
13.Teufel Reinhold1952TJ Sokol Hrabůvka F13175.00%
14.Kratoš Adam1998Orel Stará Bělá E13175.00%
15.Pápay Lukáš2010TTC ENFIREEX OSTRAVA C12250.00%
16.Kožušník Jiří1946Orel Stará Bělá E12250.00%
17.Sokol Jiří1941Orel Třebovice B12250.00%
18.Ševěček Jiří1969SK Vřesina LT D12250.00%
19.Lotrek Radomil1960SK Vřesina LT E12250.00%
20.Baláž Jakub2008SSVČ Don Bosco D11150.00%
21.Sikora Radim2006TTC ENFIREEX OSTRAVA C12250.00%
22.Hricenko Jan2007Orel Stará Bělá E11233.33%
23.Heroldová Karolína2009SK Vřesina LT E11325.00%
24.Tanistra Martin1963TJ Sokol Radvanice-Bartovice E11325.00%
25.Kolačko Libor1968Orel Stará Bělá E1010.00%
26.Gregor Dominik2010TJ Sokol Radvanice-Bartovice E1020.00%
27.Kunz Michal1991TJ Sokol Proskovice B1040.00%
28.Richter Dominik2006TTC ENFIREEX OSTRAVA C1040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy