Úspěšnost dvouher - Regionální přebor muži 5
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Najman Tomáš1971Stolní tenis Sobotka A280100.00%
2.Šimek Milan1949TJ Sokol Radim B280100.00%
3.Hrdý Bohuslav1953TJ Sokol Nemyčeves E280100.00%
4.Fejfar Milan1964Stolní tenis Sobotka A280100.00%
5.Klejch Karel1966TJ Lázně Bělohrad E140100.00%
6.Stránský Tomáš1985PINGO Chyjice C140100.00%
7.Sochor Luděk1968TJ Sokol Roškopov B140100.00%
8.Kozák Vratislav1972Stolní tenis Sobotka A140100.00%
9.Vajdl Tomáš2000TJ Lázně Bělohrad E27187.50%
10.Jína Vojtěch1983TJ Lázně Bělohrad E27187.50%
11.Zahradník Václav1950Stolní tenis Sobotka A25183.33%
12.Knězáček Jiří1965TJ Lázně Bělohrad E26275.00%
13.Ludvík Luděk1955TJ Sokol Nemyčeves E26275.00%
14.Debnár Josef1982TTC Slatiny A13175.00%
15.Portík Luboš1968SK Miletín D13175.00%
16.Šamko Vladislav st.1981TJ SOKOL Popovice B13175.00%
17.Řehák Michal1978SK Miletín D13175.00%
18.Brykner Antonín1941TJ Lázně Bělohrad F13175.00%
19.Zedek Pavel1991TJ Sokol Nemyčeves E13175.00%
20.Farkaš Jiří1974TJ SOKOL Popovice B13175.00%
21.Palička Josef1956TJ Sokol Nemyčeves E24266.67%
22.Vrabec Dušan1975TJ Sokol Radim B25362.50%
23.Veselý Milan1984PINGO Chyjice C25362.50%
24.Vítová Daniela ml.1976TJ Lázně Bělohrad F24450.00%
25.Čermák Josef st.1949TJ Sokol Radim B24450.00%
26.Kuchař Petr1971Stolní tenis Sobotka A12250.00%
27.Rajm Pavel1974TJ Sokol Roškopov B12250.00%
28.Kout Filip2004TJ Lázně Bělohrad E12250.00%
29.Šotola Petr1974SK Miletín D12250.00%
30.Brožek Tomáš1982TJ Sokol Rovensko D23537.50%
31.Martínek Jiří1971TTC Slatiny A23537.50%
32.Horák Roman1972TJ TK Žlunice B11325.00%
33.Mázor Petr1974TJ TK Žlunice B11325.00%
34.Valeš Václav2000TJ SOKOL Popovice B11325.00%
35.Šmika Hugo2011TJ Lázně Bělohrad F11325.00%
36.Adolf Tomáš1963TJ Sokol Radim B22625.00%
37.Krausová Michaela1981TJ Lázně Bělohrad F22625.00%
38.Vítová Daniela st.1951TJ Lázně Bělohrad F22625.00%
39.Hampl Jindřich1984TTC Slatiny A22625.00%
40.Šolc Dominik2005PINGO Chyjice C21420.00%
41.Bílek Zdeněk1976TTC Slatiny A21516.67%
42.Petrásek Václav1989TJ Sokol Rovensko D21712.50%
43.Zelinger David1983PINGO Chyjice C21712.50%
44.Tobiáš Lubomír1967TTC Slatiny A1040.00%
45.Nechanický Pavel1975TJ TK Žlunice B1040.00%
46.Karpaš Pavel1971TJ TK Žlunice B1040.00%
47.Veselý Radek1986PINGO Chyjice C1040.00%
48.Šamko Vladislav ml.2002TJ SOKOL Popovice B1040.00%
49.Zuzánek Karel1974TJ Sokol Roškopov B1040.00%
50.Rajm Matyáš2004TJ Sokol Roškopov B1040.00%
51.Tichý Jakub1991TJ Sokol Rovensko D2080.00%
52.Kupec František1992TJ Sokol Rovensko D2080.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy
1.Hofman Zdeněk1955Stolní tenis Sobotka A120100.00%
2.Homola Ondřej1996TJ Sokol Nemyčeves E12166.67%
3.Hátle Jan1989SK Miletín D12166.67%
4.Svobodová Šárka1974TTC Slatiny A11150.00%
5.Rejman Bohumil1954TJ Sokol Nemyčeves E21233.33%
6.Havíř Josef1967PINGO Chyjice C1030.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 2 zápasy
1.Kněžourek Vladimír1946SK Miletín D1010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy