Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - OP 1. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Křivka Jan1976Sokol Vranovice A140100.00%
2.Bačovský David1974Sokol Perná A140100.00%
3.Prokeš Zdeněk1980SPORT Němčičky A27187.50%
4.Němeček Radek2003Sokol Lanžhot D27187.50%
5.Sýkora Daniel1978Sokol Velké Němčice A26275.00%
6.Sýkora Marek1973TJ Troskotovice A26275.00%
7.Sedláček Zdeněk1955Sokol Klobouky u Brna B26275.00%
8.Slavík Jakub1997Orel Šitbořice A13175.00%
9.Fiala Jiří1967Sokol Velké Němčice A13175.00%
10.Stávek Radim1974SPORT Němčičky A13175.00%
11.Tetur Stanislav1970Sokol Vranovice A13175.00%
12.Svoboda Michal1985SPIN Lednice C13175.00%
13.Skála Richard1969Orel Šitbořice A13175.00%
14.Rygl Ondřej2000Sokol Křepice A13175.00%
15.Slavík Ondřej2001Orel Šitbořice A13175.00%
16.Godany Milan1953Sokol Velké Němčice A13175.00%
17.Slavík Jiří1969Orel Šitbořice A13175.00%
18.Mikuš Josef1975SPIN Lednice C25271.43%
19.Sirbu Jan1955TJ Troskotovice A25362.50%
20.Filip Bohumír1961TJ Jevišovka-Drnholec B25362.50%
21.Maněk Marek2003Sokol Lanžhot D25362.50%
22.Hanák Zdeněk1963TJ Jevišovka-Drnholec B25362.50%
23.Lukša Břetislav1973TJ Troskotovice A25362.50%
24.Pinkas Václav1961SPORT Němčičky A25362.50%
25.Citterbard Oldřich1968Sokol Velké Němčice A25362.50%
26.Novotný Pavel1994Sokol Křepice A12250.00%
27.Sedláček Aleš1981Sokol Křepice A12250.00%
28.Sláma Adam1994SPORT Němčičky A12250.00%
29.Šalášek Jiří1996SPORT Němčičky A24450.00%
30.Švejda Alois1955TJ Jevišovka-Drnholec B12250.00%
31.Tomek Jan1958Sokol Lanžhot D24450.00%
32.Šubík Jiří2001Sokol Klobouky u Brna B12250.00%
33.Zouhar Rudolf1977Sokol Vranovice A12250.00%
34.Horák Radek1963Sokol Perná A12250.00%
35.Frömmel Zdeněk1965Sokol Velké Němčice A12250.00%
36.Baťka Stanislav1983SPIN Lednice C23537.50%
37.Lorenc Miroslav1967TJ Jevišovka-Drnholec B23537.50%
38.Krátký Milan1971Sokol Brumovice A23537.50%
39.Čulen Vlastimil1962Sokol Perná A11325.00%
40.Kolínek Vladimír1967Sokol Perná A11325.00%
41.Fiedor Marek1973Sokol Brumovice A22625.00%
42.Polášek Michal1984Sokol Lanžhot D22625.00%
43.Huták Ondřej2005Sokol Klobouky u Brna B22625.00%
44.Zechmeister Jan1984SPIN Lednice C21420.00%
45.Ryšavý Luděk1965Sokol Klobouky u Brna B21516.67%
46.Ševela František1971Sokol Brumovice A21614.29%
47.Hrnčíř Leoš1956Sokol Velké Němčice A1040.00%
48.Mikulík Jan2003TJ Jevišovka-Drnholec B1040.00%
49.Vráblík Bohumil1981TJ Troskotovice A1040.00%
50.Kováč Josef1966SPIN Lednice C2060.00%
51.Pilát Ondřej2006Sokol Klobouky u Brna B2060.00%
52.Zítka Karel1972Sokol Brumovice A2080.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy
1.Ponížil David1976Sokol Vranovice A120100.00%
2.Vaculík František1973TJ Troskotovice A11150.00%
3.Papež Radek1980Sokol Křepice A11233.33%
4.Novosad Jiří1951TJ Troskotovice A1020.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 2 zápasy
1.Šišma Ondřej2006Sokol Brumovice A1010.00%
2.Zástěra Libor1982Sokol Křepice A1010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy