Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - OP 3. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Šafařík Václav st.1951Sokol Velké Němčice C140100.00%
2.Charoušek Richard1973Sokol Šakvice A140100.00%
3.Halámek Michal2003Sokol Pouzdřany A27187.50%
4.Chromík Martin2006SK Březí A27187.50%
5.Rašovský Daniel2006SK Březí A27187.50%
6.Geier Ivo1975Sokol Pouzdřany A26185.71%
7.Dobiáš Rudolf1963SK Březí A26275.00%
8.Vodáková Aneta2000Orel Šitbořice B26275.00%
9.Halasová Ludmila2003Orel Šitbořice B26275.00%
10.Vozdecký Jaromír1979Orel Šitbořice B26275.00%
11.Jakubčík Jiří1960Sokol Šakvice A26275.00%
12.Hasilík Milan1959SK Zaječí A26275.00%
13.Klenovec Ondřej2005MSK Břeclav A26275.00%
14.Smetana Jaroslav1959Sokol Velké Němčice C26275.00%
15.Karbula Lukáš1976SK Březí A26275.00%
16.Halas Pavel st.1968Orel Šitbořice B23175.00%
17.Smutek Pavel1986Sokol Šakvice A13175.00%
18.Popovský Kamil1977SK Zaječí A13175.00%
19.Straka Dominik1995Sokol Rakvice C13175.00%
20.Goliáš Petr1955Sokol Vranovice B25271.43%
21.Hrnčíř Dominik1994Sokol Velké Němčice C25271.43%
22.Blaško Květoslav1947SPORT Němčičky C24357.14%
23.Hrnčíř Leoš1956Sokol Velké Němčice C24357.14%
24.Krejčiřík Stanislav2001MSK Břeclav A12250.00%
25.Šlancar Zbyněk1972SK Zaječí A12250.00%
26.Šmíd Zdeněk1960Sokol Šakvice A24450.00%
27.Damborská Iveta1963STP Mikulov D12250.00%
28.Hruška Jaroslav st.1961Sokol Velké Němčice C22340.00%
29.Jusko Andrej1971SK Zaječí A23537.50%
30.Halámek Zdeněk1964Sokol Pouzdřany A23537.50%
31.Němeček Miloš1955Sokol Vranovice B22433.33%
32.Klenovec Josef1946MSK Břeclav A11325.00%
33.Koberová Klára2003MSK Břeclav A11325.00%
34.Lebloch Pavel1975SK ST Bulhary A22625.00%
35.Halámek Radek ml.1999Sokol Pouzdřany A22625.00%
36.Blažek Daniel1971MSK Břeclav A22625.00%
37.Suský Josef1955SPORT Němčičky C21516.67%
38.Stávek Josef1949SPORT Němčičky C21614.29%
39.Zhejbal Jiří1969SK Zaječí A21712.50%
40.Beneš Lukáš2007MSK Břeclav A1040.00%
41.Čížková Dagmar1975STP Mikulov D1040.00%
42.Hyclová Pavlína1972SPORT Němčičky C1040.00%
43.Sobota Luděk1978STP Mikulov D1040.00%
44.Zmrzlík Pavel1996Sokol Vranovice B2060.00%
45.Kosek David1970SK ST Bulhary A2060.00%
46.Hora Karel1981SK ST Bulhary A2070.00%
47.Bureš Sebastian1999SK ST Bulhary A2070.00%
48.Veselá Pavlína1996Sokol Vranovice B2070.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy
1.Průdek Filip1999Sokol Rakvice C130100.00%
2.Straka Vlastimil1971Sokol Rakvice C130100.00%
3.Cibulka Radek1991Sokol Rakvice C130100.00%
4.Vokál Radek1974Orel Šitbořice B12166.67%
5.Ulica Jaromír1964SPORT Němčičky C11233.33%
6.Kalous Jakub2007STP Mikulov D1030.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 2 zápasy
1.Malovaný Petr1977SK ST Bulhary A1010.00%
2.Stejskal Martin2005Sokol Vranovice B1010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy