Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - OP 5. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Svoboda Zdeněk1984TJ Jevišovka-Drnholec D280100.00%
2.Pijáček Vladimír1962Sokol Lanžhot E280100.00%
3.Pfeffer Milan1958Sokol Lanžhot E270100.00%
4.Bartošek František1948Sokol Tvrdonice B140100.00%
5.Pyskatý Roman1971Sokol Tvrdonice B140100.00%
6.Barvíř Tomáš st.1974TJ Milovice A27187.50%
7.Hasil Pavel1976Sokol Tvrdonice B27187.50%
8.Hunkař Marek1986Sokol Tvrdonice B27187.50%
9.Kern Jan1951Sokol Velké Němčice D27187.50%
10.Malovaný Petr1977SK ST Bulhary B27187.50%
11.Fojtík Jaroslav1960Sokol Lanžhot E26275.00%
12.Kornhauser Pavel1976SK Březí C26275.00%
13.Kulhavý Vojtěch2005Sokol Lanžhot E26275.00%
14.Chovanec Radek1991SK ST Bulhary B13175.00%
15.Vokál Radek1974Orel Šitbořice C13175.00%
16.Pleskač Jan2001Agrotec Hustopeče C13175.00%
17.Antoš Jan1970SK ST Bulhary B13175.00%
18.Hupka Andrej1990TJ Milovice A13175.00%
19.Hušek David1974TJ Jevišovka-Drnholec D13175.00%
20.Pučálka Richard1975Sokol Morkůvky B13175.00%
21.Zítka Lukáš2006Sokol Brumovice D25271.43%
22.Cvrček Michal1977SK Březí C25362.50%
23.Hrnčíř Dominik1994Sokol Velké Němčice D25362.50%
24.Bedřich Josef1957Orel Šitbořice C25362.50%
25.Chromík Milan1971SK Březí C12250.00%
26.Dufek Matyas2006Sokol Brumovice D12250.00%
27.Schmidt František1983TJ Jevišovka-Drnholec D12250.00%
28.Páleník Jarmil1972Sokol Morkůvky B24450.00%
29.Bajko Jan1970TJ Milovice A12250.00%
30.Sedláček Libor1973Sokol Velké Němčice D24450.00%
31.Šimeček Jiří2001TJ Milovice A22340.00%
32.Trněná Anna1983TJ Jevišovka-Drnholec D23537.50%
33.Sedláček Jakub2009Agrotec Hustopeče C23537.50%
34.Topinka Ondřej2009Agrotec Hustopeče C23537.50%
35.Zelinka Roman1990Orel Šitbořice C23537.50%
36.Pek Richard2004SK ST Bulhary B23537.50%
37.Lengál Jaroslav1989Orel Šitbořice C23537.50%
38.Sedláček Petr1949Sokol Velké Němčice D23537.50%
39.Štvrtecký René1973SK Březí C11325.00%
40.Tisar Jaroslav1969SPIN Lednice F11325.00%
41.Vitoul Tomáš2006SPIN Lednice F11325.00%
42.Jurkovič Stanislav1972SK ST Bulhary B11325.00%
43.Smíšek Libor1957TJ Jevišovka-Drnholec D11325.00%
44.Hoško Dominik2004Sokol Morkůvky B11325.00%
45.Mrenica Ondřej1960TJ Jevišovka-Drnholec D11325.00%
46.Urban Rostislav1955SPIN Lednice F22625.00%
47.Brychta Josef1963Sokol Tvrdonice B21420.00%
48.Wech Tomáš2009Agrotec Hustopeče C21712.50%
49.Žáček Patrik2004Sokol Morkůvky B1040.00%
50.Pešl Jan1969SPIN Lednice F1040.00%
51.Klusák Martin2006Sokol Morkůvky B1040.00%
52.Lösslová Kristýna2005Sokol Morkůvky B1040.00%
53.Svojanovský Tomáš2007Sokol Morkůvky B1040.00%
54.Drobilič Filip2005SPIN Lednice F1040.00%
55.Fojt Jaromír1978TJ Milovice A1040.00%
56.Ovesný Marek2009Agrotec Hustopeče C1040.00%
57.Lásková Helena1981SK Březí C2060.00%
58.Ševela František ml.2009Sokol Brumovice D2070.00%
59.Zítková Sára2009Sokol Brumovice D2070.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy
1.Láníček Vítězslav1952Sokol Tvrdonice B130100.00%
2.Polák Michal1985SK ST Bulhary B130100.00%
3.Šišma Marek2006Sokol Brumovice D12166.67%
4.Jelínek Jaromír1952SPIN Lednice F12166.67%
5.Urbánek Josef1972Orel Šitbořice C11150.00%
6.Zeiner Max2007SK Březí C1020.00%
7.Studnický Jan1989Orel Šitbořice C1020.00%
8.Sicha Zbyněk1985SPIN Lednice F1030.00%
9.Zigáček Marek1977TJ Milovice A1030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy