Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Regionální přebor 1.třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Duplinský Milan1987TJ Chemička Ústí n/L B140100.00%
2.Kopal Petr1992TJ Dolní Zálezly A140100.00%
3.Riedel Pavel1972TJ Dolní Zálezly A140100.00%
4.Rutar Jiří ml.1993TJ Dolní Zálezly A140100.00%
5.Konrád Miroslav1954TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C130100.00%
6.Plutnar Jaroslav1951TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C130100.00%
7.Novák Jiří1956TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C130100.00%
8.Machač Josef1954SK Brná B130100.00%
9.Peštová Eva1950SKP Sever Ústí n/L D27187.50%
10.Mareček Michal1963TJ Pikron B26185.71%
11.Běhounek Marcel1975SKP Sever Ústí n/L C13175.00%
12.Smetana Václav1965SKP Sever Ústí n/L D13175.00%
13.Hladký Miroslav1958TJ Dolní Zálezly A13175.00%
14.Vašinová Karina1977SKP Sever Ústí n/L C13175.00%
15.Gromus Michael1951SK Brná B13175.00%
16.Daněk Miroslav1973TJ Pikron B13175.00%
17.Štross Pavel1974SK Brná A12166.67%
18.Maleček Karel1950SK Brná A12166.67%
19.Běhounek Michal2003SK Brná A12166.67%
20.Hájek Petr1977SK Brná A12166.67%
21.Konrád Josef1948TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C12166.67%
22.Karásek Jiří1961TJ Chemička Ústí n/L B25362.50%
23.Malý Štěpán2005SKP Sever Ústí n/L C12250.00%
24.Vinh Nguyen1953SK Brná B12250.00%
25.Janda Stanislav1957SK Brná B12250.00%
26.Šrom Petr1970TJ Slovan Chabařovice A24450.00%
27.Holub Jan1962TTC Ústí n/L A12250.00%
28.Güttner Roman1963TJ Pikron B12250.00%
29.Kovář Dušan1972TJ Chemička Ústí n/L B24450.00%
30.Laskoš Radek1973TJ Dolní ZálezlyB23442.86%
31.Kronbauer Marek1965TJ Pikron B23537.50%
32.Mergl Milan1963TJ Pikron B23537.50%
33.Bohuslav František1965TJ Slovan Chabařovice A23537.50%
34.Kovář Pavel1977TJ Dolní ZálezlyB22528.57%
35.Hrnčíř Jaroslav1951TJ Dolní ZálezlyB22528.57%
36.Prchal Ladislav1972TTC Ústí n/L A11325.00%
37.Hrad Antonín1965TJ Slovan Chabařovice A11325.00%
38.Vašina Václav2009SKP Sever Ústí n/L C11325.00%
39.Moravec Jaroslav1961TTC Ústí n/L A11325.00%
40.Vytlačil Václav ml.1990SKP Sever Ústí n/L D22625.00%
41.Kočí Antonín1949TJ Slovan Chabařovice A22625.00%
42.Říha Jaroslav1964TJ Dolní ZálezlyB21516.67%
43.Rada Filip2006SKP Sever Ústí n/L D21712.50%
44.Pospíšil Pavel1971TJ Chemička Ústí n/L B21712.50%
45.Barták Tomáš1979TJ Chemička Ústí n/L B1040.00%
46.Englic Martin1972TTC Ústí n/L A1040.00%
47.Smrž Zdeněk1976TJ Slovan Chabařovice A1040.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 2 zápasy
1.Rutar Jiří st.1963TJ Dolní ZálezlyB1010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy