Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Okresní soutěž 1. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Bartl Michal1979KST Kadaň280100.00%
2.Kratochvíl Jiří1967Baník Březenecká C270100.00%
3.Hroza Rostislav1953KST Jirkov E140100.00%
4.Pail Jáchym2001Baník Březenecká D311191.67%
5.Otruba Marek1981KST Kadaň27187.50%
6.Homolka Miroslav1960Klášterec nad Ohří C27187.50%
7.Brůha Oldřich1958Baník Březenecká C26185.71%
8.Tichý Jiří1969Baník Březenecká C26185.71%
9.Kršek Stanislav1955Baník Vysoká Pec A310283.33%
10.Žižka Karel1969Baník Březenecká C25183.33%
11.Martykiewiecz Dušan1979VTŽ Chomutov A26275.00%
12.Boukal Ondřej2006SK Strupčice A26275.00%
13.Nemazal Zdeněk st.1964SK Strupčice A13175.00%
14.Nemazal Zdeněk ml.1986SK Strupčice A13175.00%
15.Svoboda Petr1972TJ Sokol Spořice B13175.00%
16.Vaverka Miroslav1971Baník Vysoká Pec A13175.00%
17.Súkeník Jozef1977TJ SLOVAN Vejprty38466.67%
18.Skala Antonín1957TJ SLOVAN Vejprty38466.67%
19.Budjač René1957TJ SLOVAN Vejprty38466.67%
20.Svoboda Zbyněk1957TJ Sokol Spořice B25362.50%
21.Starý Ladislav1970VTŽ Chomutov A25362.50%
22.Mikeska Radek1972VTŽ Chomutov A25362.50%
23.Šabík Kamil1985KST Kadaň25362.50%
24.Procházka Oldřich1976TJ Sokol Spořice B25362.50%
25.Hurník Vladimír1972Baník Březenecká D37558.33%
26.Kočvara Ivan1963KST Jirkov E37558.33%
27.Kratochvíl Petr1962TJ SLOVAN Vejprty35455.56%
28.Hlaváč František1963Klášterec nad Ohří C24450.00%
29.Wojtowicz Marek1992Baník Vysoká Pec A36650.00%
30.Hlaváč Jiří1986Klášterec nad Ohří B12250.00%
31.Vaško Zdeněk1965KST Kadaň12250.00%
32.Hlaváč Vít1984Klášterec nad Ohří B12250.00%
33.Sučík David2001Baník Březenecká E12250.00%
34.Žilka Filip2004KST Jirkov E24450.00%
35.Šmíd Jiří1994Baník Březenecká D12250.00%
36.Judák Jiří1949KST Jirkov E12250.00%
37.Galo Luboš1958Baník Vysoká Pec A35741.67%
38.Klíma Karel1950Baník Březenecká D33633.33%
39.Merxbauer Martin2007KST Jirkov E34833.33%
40.Vašíček Radek1966KST Kadaň11325.00%
41.Flach Tomáš1990SK Strupčice A11325.00%
42.Šimek Libor1967Klášterec nad Ohří C11325.00%
43.Jiroušek Miroslav1958KST Jirkov E11325.00%
44.Vohradník Miloš1946VTŽ Chomutov A11325.00%
45.Majoroš Alexandr1958KST Jirkov E11325.00%
46.Šafář František1954TJ Sokol Spořice B11325.00%
47.Bigar Jan1963Klášterec nad Ohří C22625.00%
48.Sadílek Stanislav1968Baník Vysoká Pec A22625.00%
49.Sojka Theodor1954Baník Březenecká D21420.00%
50.Štěpán Petr1969Baník Březenecká D21516.67%
51.Runt Tomáš2005Baník Březenecká E21712.50%
52.Mouřenec Jan2005SK Strupčice A21712.50%
53.Tlustý Jiří1970Baník Březenecká E1040.00%
54.Pavlišová Viktorija st.1964SK Strupčice A1040.00%
55.Novák Antonín1977TJ Sokol Spořice B1040.00%
56.Magna Stanislav1951TJ Sokol Spořice B1040.00%
57.Pavlů Karel1981Klášterec nad Ohří B1040.00%
58.Studnička Petr1952Klášterec nad Ohří C1040.00%
59.Patřičný Tomáš2006Klášterec nad Ohří B1040.00%
60.Zhaxybekov Arsen2005Baník Březenecká E2080.00%
61.Tlustý Adam2006Baník Březenecká E2080.00%
62.Ujváry Adam2009Klášterec nad Ohří B2080.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy
1.Strejcovský Antonín1949VTŽ Chomutov A110100.00%
2.Kounovský David1973TJ SLOVAN Vejprty21150.00%
3.Jelínek Jan ml.2007VTŽ Chomutov A11233.33%
4.Apko Libor1968Baník Březenecká C1010.00%
5.Ujváry Miroslav1983Klášterec nad Ohří B1030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy