Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Regionální soutěž
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Sirotek Václav1951TJ Baník Meziboří A280100.00%
2.Beneš Jan1998SKST Baník Most H140100.00%
3.Kadlec David1989SKST Baník Most H140100.00%
4.Nosek Jaroslav1973ST Kopisty B140100.00%
5.Jankovič Štěpán1949TTC Litvínov D27187.50%
6.Brožová Alena1974TTC Litvínov D27187.50%
7.Čapský Miroslav1953SKST Baník Most G27187.50%
8.Heissler Ladislav1969TJ Sokol Obrnice26275.00%
9.Loefner Tomáš1977ST Kopisty B13175.00%
10.Čmerda Ondřej2005TTC Litvínov D13175.00%
11.Hrdý Zdeněk1959SKST Baník Most H13175.00%
12.Wachtel Antonín1963SKST Baník Most H13175.00%
13.Knieradl Josef1961ST Kopisty B13175.00%
14.Písařík Karel1959SKST Baník Most G13175.00%
15.Zelenka Milan1966TTC Litvínov D13175.00%
16.Plzák Jindřich1994TTC Litvínov E13175.00%
17.Fiška Václav1951SKST Baník Most G25271.43%
18.Melisov Aibek1973TTC Litvínov D25362.50%
19.Mikač Jiří1981Sokol Horní Jiřetín B25362.50%
20.Hádl Jakub2005SKST Baník Most I25362.50%
21.Kadlec Zdeněk1968TJ Baník Meziboří A25362.50%
22.Hleba Vladyslav1970SKST Baník Most G25362.50%
23.Bambas Jiří1965TJ Sokol Obrnice24357.14%
24.Hejna Marek1978TJ Baník Meziboří B24450.00%
25.Muhl Radek2002OÚ Polerady24450.00%
26.Pech Adam2005Sokol Horní Jiřetín B12250.00%
27.Belancová Jitka1975SKST Baník Most I23442.86%
28.Houdková Helena1996SKST Baník Most I23537.50%
29.Zázvorka Jan1972TJ Sokol Obrnice23537.50%
30.Bednář Pavel1969TJ Sokol Obrnice23537.50%
31.Švarcová Janetta1979OÚ Polerady11325.00%
32.Kovařík Roman1963TTC Litvínov E11325.00%
33.Pich Jan st.1969TTC Litvínov E11325.00%
34.Sirotek Zdeněk1955OÚ Polerady21325.00%
35.Dvořák Jiří1974ST Kopisty B11325.00%
36.Janda Pavel1967OÚ Polerady11325.00%
37.Burš Ivan1943TJ Baník Meziboří A22625.00%
38.Loucký Matěj2006SKST Baník Most I22625.00%
39.Král Erich1943TJ Baník Meziboří A21420.00%
40.Hejna Martin1980TJ Baník Meziboří B21712.50%
41.Černuška Josef1962Sokol Horní Jiřetín B21712.50%
42.Krunt Tomáš2002OÚ Polerady2040.00%
43.Zozulák Petr1983TJ Baník Meziboří B1040.00%
44.Brejška Roman1975TTC Litvínov E1040.00%
45.Košťálek Tomáš1994Sokol Horní Jiřetín B2070.00%
46.Hubová Soňa1973TJ Baník Meziboří B2080.00%
47.Fiala Ondřej2004OÚ Polerady2080.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy
1.Růžičková Barbora2007TTC Litvínov F - BERYTEAM130100.00%
2.Čmerda Tomáš2008TTC Litvínov F - BERYTEAM130100.00%
3.Miškolci Milan1937SKST Baník Most G120100.00%
4.Beránek Václav st.1959TTC Litvínov F - BERYTEAM120100.00%
5.Belák Dušan1958TTC Litvínov F - BERYTEAM110100.00%
6.Pourová Dina2004TTC Litvínov F - BERYTEAM12166.67%
7.Basák Josef1947SKST Baník Most G11150.00%
8.Klempt Otakar1948SKST Baník Most I1010.00%
9.Cibrik Martin1992Sokol Horní Jiřetín B1020.00%
10.Zralý Daniel1976TJ Baník Meziboří A1020.00%
11.Šimek Jan1955Sokol Horní Jiřetín B1020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy