Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Okresní přebor III B
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Nepraš Jaromír1947TJ Start Nový Rychnov, z.s.280100.00%
2.Bartoň Oldřich1952SK Putimov A270100.00%
3.Švehla Jaroslav1956SK Horní Ves B270100.00%
4.Marek Miroslav1962SK Putimov A270100.00%
5.Tomec Pavel1961SK RODINOV C270100.00%
6.Novotný Petr1989SK RODINOV C270100.00%
7.Roubík Jaroslav1978SK Putimov A250100.00%
8.Dvořák Aleš1984SK Horní Ves B240100.00%
9.Blažek Milan1958TJ Start Nový Rychnov, z.s.26185.71%
10.Krňa Evžen1961TJ Start Nový Rychnov, z.s.26275.00%
11.Pechek Patrik2004SK RODINOV C13175.00%
12.Dvořák Adam2011SK Horní Ves B23175.00%
13.Filípek Ondřej2004SK RODINOV C25271.43%
14.Pihávek Jan1998SK Putimov A25271.43%
15.Liška Lubomír1969SK Kamenice nad Lipou z.s. C24357.14%
16.Dejmek Oldřich1962SK Kamenice nad Lipou z.s. C12250.00%
17.Malý Milan1965TJ Sokol Božejov, z.s.,12250.00%
18.Dvořák Jakub2005SK Horní Ves B24450.00%
19.Paclík Václav1995SK Putimov B23442.86%
20.David Lukáš1982TJ Sokol Božejov, z.s.,23537.50%
21.Makovička Karel1963SK Horní Ves B23537.50%
22.Marek Tomáš1993SK Putimov B11325.00%
23.Paluch Lukáš1979TJ Sokol Božejov, z.s.,11325.00%
24.Menhard Jan1995TJ Sokol Božejov, z.s.,11325.00%
25.Blažek Jan2002TJ Start Nový Rychnov, z.s.11325.00%
26.Kubíska Radek1976SK Kamenice nad Lipou z.s. C11325.00%
27.Horák Tomáš1972TJ Sokol Božejov, z.s.,11325.00%
28.Vrátný Milan ml.1972TJ Pelhřimov-Osvobození22625.00%
29.Šimsa Václav1964SK Putimov B22625.00%
30.Vrátný Milan st.1944TJ Pelhřimov-Osvobození21712.50%
31.Musil Josef1959SK Kamenice nad Lipou z.s. C21712.50%
32.Jůn Milan1959TJ Pelhřimov-Osvobození21712.50%
33.Vrána Milan1970TJ Sokol Božejov, z.s.,21712.50%
34.Štěpánová Jana1975SK Kamenice nad Lipou z.s. C1040.00%
35.Nováčková Karla1997SK Kamenice nad Lipou z.s. C1040.00%
36.Pavlů Jan1994SK Putimov B2050.00%
37.Šafařík Ondřej1995SK Putimov B2060.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy
1.Štěpán Jaroslav1957TJ Start Nový Rychnov, z.s.12166.67%
2.Princ Martin1988SK Putimov A1020.00%
3.Filípek Jindřich ml.2004SK RODINOV C1030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy