Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Divize
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Brzybohatý Aleš1977Neratovice A1444393.62%
2.Štěpánek Aleš1981TTC Říčany A1236490.00%
3.Jícha David1998TTC Říčany A1854887.10%
4.Blažek Martin1995TTC Brandýs n.L B1025486.21%
5.Dvořák Petr1965Spartak Čelákovice A21561480.00%
6.Pavlíček Ondřej1979TTC Slovan Kladno1433978.57%
7.Brožek Michal1992Sokol Lány A19501478.13%
8.Moravec Petr ml.1997Sokol Lány A20481477.42%
9.Ehl Ladislav1984Neratovice A19471477.05%
10.Špalek Jiří1973TTC Slovan Kladno20511873.91%
11.Iglo Leypold Matěj1979Spartak Čelákovice A20441870.97%
12.Dřevěný Petr1981Sokol Hudlice A16361570.59%
13.Špinar Rostislav1979Sadská B18361767.92%
14.Moravec Ladislav ml.1993Sokol Lány A17341766.67%
15.Ebert Tomáš ml.1989TTC Kladno A22472664.38%
16.Štepka Vladimír1987KST Rakovník A18362163.16%
17.Špalek Miroslav1978TTC Slovan Kladno21412463.08%
18.Wagner Jaroslav st.1958Sadská B22392461.90%
19.Koždoň Roman1981Sokol Čáslav A22412760.29%
20.Dvořák Jan nejml.2000Neratovice A12211460.00%
21.Přibík Jan1974KST Rakovník A20342458.62%
22.Chaloupka Mikuláš2005KST Rakovník A10171258.62%
23.Suchomel Tomáš1965Sadská B12211558.33%
24.Beran Tomáš2000Sokol Čáslav A19362757.14%
25.Rezek Jan1985KST Rakovník A22372856.92%
26.Škach Martin1970TTC Kladno A14262056.52%
27.Vajs Karel1992Sokol Hudlice A11171553.13%
28.Řáha Vladimír1965TTC Slovan Kladno16212051.22%
29.Prágr Lukáš1987TTC Kladno A15242450.00%
30.Pavlíček Martin1987TTC Říčany A17232448.94%
31.Gräf Miloš1972TTC Brandýs n.L B11161748.48%
32.Rek Dominik Lukáš2007TTC Říčany A9141548.28%
33.Novák Petr1970TTC Kladno A14202346.51%
34.Vesecký David2006STC Slaný B17232746.00%
35.Pokorný Roman1964TTC Říčany A13162143.24%
36.Kurel David1982Spartak Čelákovice A15172342.50%
37.Hrabár Jiří1962Sokol Hudlice A10141942.42%
38.Lövl Jan1984Sokol Čáslav A22334542.31%
39.Beran Martin1975Sadská B13152240.54%
40.Strnad Richard1997TTC Brandýs n.L B22253939.06%
41.Sysel Vojtěch2000TTC Brandýs n.L B12142238.89%
42.Moravec Petr st.1960Sokol Lány A15162737.21%
43.Sosnovec Martin1973Sokol Čáslav A11112035.48%
44.Dvořák Jan ml.1972Neratovice A16163134.04%
45.Váňa Martin1987TTC Říčany A20173334.00%
46.Mlejnek Jiří1977Spartak Čelákovice A21214233.33%
47.Landa Miloslav1974Sokol Hudlice A14132732.50%
48.Makara Michal2003STC Slaný B17163432.00%
49.Balák Kryštof2001TTC Brandýs n.L B17123923.53%
50.Chadima Ondřej2005STC Slaný B1583518.60%
51.Krous Martin1970TTC Slovan Kladno1563215.79%
52.Krček Adam2007STC Slaný B1443111.43%
53.Lev Daniel1996Sokol Hudlice A102228.33%
Hráči, kteří odehráli méně než 24 zápasů
1.Počarovský Pavel1975Sadská B120100.00%
2.Kyncl Jiří1983Sadská B39190.00%
3.Gruber Martin1976Sokol Hudlice A37370.00%
4.Dvořák Zdeněk1967Neratovice A511568.75%
5.Švarc Ivo1979Sadská B12166.67%
6.Mühlfeit Luboš1975TTC Brandýs n.L B12166.67%
7.Macek Zdeněk ml.1991KST Rakovník A23260.00%
8.Mikeš Milan1976KST Rakovník A68657.14%
9.Šubrt Jaroslav1976TTC Brandýs n.L B58753.33%
10.Juklík Tomáš1973Spartak Čelákovice A12250.00%
11.Zatřepálek Petr1995TTC Brandýs n.L B12250.00%
12.Vojna Daniel2004KST Rakovník A7101147.62%
13.Michal Jiří1963Neratovice A45645.45%
14.Přichystal Jiří1973Spartak Čelákovice A791145.00%
15.Gábriš Michal1962TTC Kladno A34544.44%
16.Veselý Filip2001Sadská B67943.75%
17.Vajcová Kateřina1990Sokol Lány A57943.75%
18.Navrátil Tomáš1973TTC Kladno A571041.18%
19.Čuba Milan1965Neratovice A11233.33%
20.Cincibus Milan ml.2003Sokol Čáslav A551033.33%
21.Moravec Milan1964Sokol Lány A44930.77%
22.Mencl Jiří1990TTC Kladno A551327.78%
23.Bříza Josef ml.1977TTC Říčany A11325.00%
24.Stejskal Tomáš2002Sadská B32625.00%
25.Elicer Lukáš2010STC Slaný B541225.00%
26.Žežule Ondřej2002Sadská B531121.43%
27.Nekola Tomáš st.1973TTC Brandýs n.L B21420.00%
28.Sklenář David1981Sokol Hudlice A32820.00%
29.Hendrych Ladislav1983TTC Brandýs n.L B52820.00%
30.Čížová Tereza2006Sokol Čáslav A741818.18%
31.Vlček Matěj2005Spartak Čelákovice A521115.38%
32.Krůta Václav1987KST Rakovník A21614.29%
33.Mucha Ondřej1974Sokol Čáslav A21614.29%
34.Vaculík Stanislav ml.1997Sokol Hudlice A41910.00%
35.Běloušek David1999Sokol Lány A41127.69%
36.Lev Leoš1963Sokol Hudlice A71137.14%
37.Hurdálek Pavel2004Neratovice A71195.00%
38.Bartůněk David1998Sokol Hudlice A81204.76%
39.Košatý Jan1985Neratovice A1020.00%
40.Zámyslický Jaroslav1958TTC Říčany A1020.00%
41.Riedl Martin1991TTC Říčany A1020.00%
42.Zýmová Pavla1971STC Slaný B1020.00%
43.Macák Milan1976TTC Slovan Kladno1020.00%
44.Andrt Tomáš1966KST Rakovník A1020.00%
45.Motl Milan1975Sadská B1020.00%
46.Čech Ondřej2006Spartak Čelákovice A1030.00%
47.Hampejs Tomáš1984Neratovice A1030.00%
48.Čubová Jana1988Neratovice A1030.00%
49.Vilhelm Oldřich1972Neratovice A1030.00%
50.Chrt Lukáš1989Sokol Lány A1030.00%
51.Kettner Martin1987KST Rakovník A1030.00%
52.Ovčaříková Eva1957STC Slaný B2040.00%
53.Kasner Vítek2008STC Slaný B2040.00%
54.Bouška Jiří1948STC Slaný B2040.00%
55.Jedlička Stanislav1959TTC Kladno A2050.00%
56.Ivan Milan1964TTC Brandýs n.L B2050.00%
57.Vydra Milan1969Sadská B2050.00%
58.Mifka Alexius1962TTC Brandýs n.L B2050.00%
59.Strejc Václav1969TTC Kladno A3070.00%
60.Janíček Petr1962Spartak Čelákovice A4070.00%
61.Vychodil Luděk1966TTC Kladno A2070.00%
62.Vaktor Ivan1968STC Slaný B3090.00%
63.Kříž Petr1959TTC Slovan Kladno40110.00%
64.Pánek Jan1968STC Slaný B60160.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy