Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Trnka Tomáš1997TJ Jiskra Humpolec B1128390.32%
2.Nečas František1999TJ Nové Město na Moravě A929585.29%
3.Zvolánek Zdeněk1973TJ CHS Chotěboř C1339784.78%
4.Mazel Dušan1982TJ Nové Město na Moravě A825680.65%
5.Holub Martin1976TJ Sokol Kamenice A1336980.00%
6.Palán Tomáš2005SKST Třešť B1129878.38%
7.Nosek Pavel1966TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A13361078.26%
8.Přádová Blanka1953TJ CHS Chotěboř C1225875.76%
9.Hájek Jaroslav2003TJ Jiskra Humpolec B1227975.00%
10.Smíšek František st.1953TJ Slavoj Pacov A12301369.77%
11.Kmoch Petr ml.1998TJ Jiskra Humpolec B13271269.23%
12.Kos Zdeněk1979TJ Sokol Moravské Budějovice A11241266.67%
13.Fňukal Radek2002TJ Žďár nad Sázavou B11271465.85%
14.Macháč Jan1998SKST Třešť B13281762.22%
15.Hitzger Pavel1979HB Ostrov F9171258.62%
16.Mička Lukáš1996TJ Slavoj Pacov A10211558.33%
17.Plocek Jaroslav ml.1988TJ Sokol Moravské Budějovice A712957.14%
18.Koudelka Tomáš1987HB Ostrov F48657.14%
19.Benáček Petr1976TJ Sokol Moravské Budějovice A13231856.10%
20.Peštál Jaroslav1978SKST Třešť B11191555.88%
21.Štola Miroslav1970TJ Žďár nad Sázavou B10201655.56%
22.Poskočil Dominik2002TJ Třebíč B610855.56%
23.Zadražil Vojtěch1987TJ Chmelná B9171454.84%
24.Šalanda Vít1998SKST Třešť B10181554.55%
25.Sáblík Petr ml.2007HB Ostrov F6121054.55%
26.Hovorka Zdeněk1964TJ Sokol Kamenice A9131252.00%
27.Piálek Ivan1962TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A12212051.22%
28.Hadrava Josef ml.1987TJ Chmelná B13232251.11%
29.Job Štefan1985TJ CHS Chotěboř C10141450.00%
30.Němeček František1956TJ Žďár nad Sázavou B57846.67%
31.Fiala Jiří1963TJ Sokol Moravské Budějovice A12172045.95%
32.Kmoch Petr st.1966TJ Jiskra Humpolec B13162044.44%
33.Vavřík Lukáš1998TJ Žďár nad Sázavou B9151944.12%
34.Vondrák Radim2005TJ Sokol Kamenice A11141942.42%
35.Kysilka Václav1977TJ Žďár nad Sázavou B10142140.00%
36.Pokorný Radim2003TJ CHS Chotěboř C13162539.02%
37.Tůma Jan1998TJ Slavoj Pacov A12152438.46%
38.Kaisler Vlastimil1982TJ Sokol Kamenice A11122037.50%
39.Zelinková Dagmar1962TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A891636.00%
40.Nečas Tomáš1994TJ Nové Město na Moravě A12162935.56%
41.Přibyl Josef1963TJ Chmelná B13132435.14%
42.Staněk Štěpán2008HB Ostrov F891932.14%
43.Staněk Milan1960TJ Chmelná B11112431.43%
44.Krontorád Vít1973TJ Nové Město na Moravě A13133129.55%
45.Wiederlechner Marek1974TJ Sokol Kamenice A1092328.13%
46.Voldán Jiří1965TJ CHS Chotěboř C951722.73%
47.Štork Vítězslav1974TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A431121.43%
48.Kupka Petr1964TJ Nové Město na Moravě A962320.69%
49.Hronek Jiří1966TJ Třebíč B1052119.23%
50.Sovka Martin1982TJ Slavoj Pacov A1062817.65%
51.Hitzger Marek2008HB Ostrov F952815.15%
52.Palík Radek1977TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A832013.04%
53.Novotný Vojtěch2002TJ Třebíč B721710.53%
54.Novotný Tomáš2003TJ Třebíč B721810.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 14 zápasů
1.Vaněk Josef1958TJ Žďár nad Sázavou B3110100.00%
2.Vaigl Martin2007HB Ostrov F280100.00%
3.Růžička Jakub2007HB Ostrov F260100.00%
4.Hejkal Filip1984HB Ostrov F140100.00%
5.Česnek Jiří1977TJ Třebíč B240100.00%
6.Svoboda Lukáš2006HB Ostrov F140100.00%
7.Nešpor Ladislav1969SKST Třešť B24266.67%
8.Hertl Jiří1987TJ Žďár nad Sázavou B12166.67%
9.Poskočil Karel1971TJ Třebíč B36554.55%
10.Durda Pavel1976TJ Třebíč B12250.00%
11.Pros Ondřej1989TJ Jiskra Humpolec B35550.00%
12.Jinek Matyáš2007HB Ostrov F36650.00%
13.Malina Vítězslav1972HB Ostrov F23350.00%
14.Živný František1949TJ Sokol Moravské Budějovice A56746.15%
15.Svoboda Vítězslav1957TJ Sokol Moravské Budějovice A34544.44%
16.Jírek Jan2003TJ Žďár nad Sázavou B33537.50%
17.Šimeček Luboš1963TJ Sokol Moravské Budějovice A11233.33%
18.Neuman Jiří1999SKST Třešť B22528.57%
19.Dolák Jan1997TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A22528.57%
20.Havlová Zuzana1992TJ Třebíč B43827.27%
21.Gallerachová Iva2007HB Ostrov F11325.00%
22.Havel Miloslav1982SKST Třešť B33925.00%
23.Pešek Vítek2005TJ Slavoj Pacov A21420.00%
24.Zadražil Miloslav1961TJ Chmelná B21516.67%
25.Štork Martin1999TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A41127.69%
26.Kopečný Miroslav1975TJ Sokol Kamenice A1020.00%
27.Horký Maxim2005TJ Třebíč B1020.00%
28.Formánek Miloslav1962TJ Třebíč B1030.00%
29.Pisinger Václav1988TJ Chmelná B1030.00%
30.Zerzánek Ivo1992TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A1030.00%
31.Lély Jan2003TJ Sokol Kamenice A1040.00%
32.Lískovec Josef1959TJ Slavoj Pacov A2060.00%
33.Vodička Bohuslav1953TJ Chmelná B2060.00%
34.Lempera Lukáš2006TJ Nové Město na Moravě A3070.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy