Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Krajský přebor 2. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Malý Karel ml.1970SK Děravý pálky Jenišov7190100.00%
2.Skála Tomáš ml.1994TJ Luby B516194.12%
3.Kokeš Jan2005SK Toužim B617289.47%
4.Nykl Jiří2005SKST Chodov D38188.89%
5.Babor Václav1961Tělovýchovná jednota Ostrov C719386.36%
6.Pechman Vladimír1971SK Děravý pálky Jenišov818385.71%
7.Kostroun Jiří1971SK Děravý pálky Jenišov510283.33%
8.Vohryzka Jiří2003SK Toužim B59375.00%
9.Jaroš Vladimír1964TJ Baník Vintířov B614573.68%
10.Vařejčka Josef1953Tělovýchovná jednota Ostrov C814766.67%
11.Chalupný Luboš1970NK BFB Bochov817965.38%
12.Špryňar Milan1951TJ Luby A817965.38%
13.Horvát Milan2000TJ Baník Vintířov B511664.71%
14.Boči Lukáš2004SKST Chodov D35362.50%
15.Ludrovský Josef2003TJ Baník Vintířov B713861.90%
16.Landiga Michal1957Tělovýchovná jednota Ostrov C47558.33%
17.Červenka Anatol1962SK Děravý pálky Jenišov55455.56%
18.Zika Petr1974Tělovýchovná jednota Ostrov C8121054.55%
19.Skála Tomáš st.1970TJ Luby B7111150.00%
20.Egert Miroslav1968NK BFB Bochov68947.06%
21.Šťovíček Miroslav1968NK BFB Bochov891242.86%
22.Špecián Karel2003TJ Baník Vintířov B791340.91%
23.Ježek Tomáš2004Tělovýchovná jednota Ostrov C44640.00%
24.Čáchová Lucie2005TJ Luby B681240.00%
25.Sucharda Jiří1984TJ Luby B771236.84%
26.Blažek František1975SK Toužim B55935.71%
27.Šindelář František2006SK Toužim B771630.43%
28.Kočárník Jaroslav1978TJ Luby B641126.67%
29.Pěnkava Jan1964TJ Luby A861825.00%
30.Nalezenec Jaroslav1961TJ Luby A861825.00%
31.Čácha David2008TJ Luby A641422.22%
32.Mašek Marek1975SK Toužim B741521.05%
33.Vonšovský Miroslav1968NK BFB Bochov831814.29%
34.Kořínková Nela2008SKST Chodov D51118.33%
35.Hupfer Matyáš2007SKST Chodov D50100.00%
36.Manoch Jan2006SKST Chodov D60150.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 8 zápasů
1.Kořínek Jan1983SKST Chodov D370100.00%
2.Záhorec Michael1989SK Děravý pálky Jenišov120100.00%
3.Tonhauser Martin1974SKST Chodov D35183.33%
4.Černík Jaroslav1953SK Děravý pálky Jenišov24180.00%
5.Dvořák Jindřich1964Tělovýchovná jednota Ostrov C13175.00%
6.Malý Karel1947TJ Baník Vintířov B35271.43%
7.Holeček Petr1972SK Děravý pálky Jenišov24266.67%
8.Šoupal Jan2007SK Děravý pálky Jenišov33350.00%
9.Ševc Jozef1965TJ Baník Vintířov B22340.00%
10.Stellner Karel ml.2009TJ Baník Vintířov B32528.57%
11.Svoboda Dominik2003SKST Chodov D32528.57%
12.Winkler Vladimír1964TJ Luby A11325.00%
13.Preložníková Adéla2008SKST Chodov D21325.00%
14.Jaša Jan1948SK Toužim B21516.67%
15.Kraus Václav nejml.2003TJ Luby B1040.00%
16.Kočárníková Snižana1984TJ Luby B1040.00%
17.Hanačík Karel1948TJ Luby B2040.00%
18.Šabík Vladimír1962TJ Luby A2050.00%
19.Kajzar Robert1978NK BFB Bochov2070.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy