Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Krajská soutěž 1.třídy B
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Miffek Daniel1976ST Benešov A1551198.08%
2.Pilner Jaroslav1971ST EUROMASTER Kolín2376495.00%
3.Čeřovský Petr1966AŠ Mladá Boleslav A1432684.21%
4.Pěnkava Luboš1965ST Benešov A17451081.82%
5.Frýdl Miloš1974Sokol Rudná A22601580.00%
6.Kaipr Petr1965Sokol Libice nad Cidlinou15401178.43%
7.Lauber Jakub2005Sokol Kosmonosy A24571777.03%
8.Kulíšek Marek1990Aero Odolena Voda24652076.47%
9.Horut Daniel1981Sokol Velké Popovice A20541776.06%
10.Šťastný Vladislav1964AŠ Mladá Boleslav A15381276.00%
11.Zaplatílek Ctibor1978ST EUROMASTER Kolín23591975.64%
12.Matějka Martin1976Sokol Libice nad Cidlinou23581975.32%
13.Čech Jiří1992Sokol Kosmonosy A24552172.37%
14.Zatřepálek Pavel1968TTC Brandýs n.L C23602570.59%
15.Strnadová Karolína2003Sokol Velké Popovice A19432167.19%
16.Randák Adam1975Sokol Krchleby22512567.11%
17.Zatřepálek Petr1995TTC Brandýs n.L C24542865.85%
18.Veselý Pavel1968Sokol Kosmonosy A23462564.79%
19.Dvořák Zdeněk1967Neratovice B21452564.29%
20.Hluchý Marek1989Sokol Rudná A20402363.49%
21.Doležal Martin1998Sokol Krchleby24473061.04%
22.Hendrych Jan1987Aero Odolena Voda24463258.97%
23.Semrád Petr1980Sokol Velké Popovice A15262056.52%
24.Kučera Pavel1971Sokol Krchleby17322556.14%
25.Cacek Tomáš1987Sokol Rudná A23403553.33%
26.Barcal Petr1966Sokol Rudná A19302950.85%
27.Oplt Pavel2005AŠ Mladá Boleslav A17313050.82%
28.Pácha Robin1992AŠ Mladá Boleslav A21323547.76%
29.Hudečková Hana1987Aero Odolena Voda16242747.06%
30.Mühlfeit Luboš1975TTC Brandýs n.L C24394645.88%
31.Mühlhauser Zdeněk1987Sokol Rudná A12151845.45%
32.Sádlo Josef1973Sokol Krchleby14202445.45%
33.Slaměník Richard1961Sokol Libčice nad Vltavou A23334045.21%
34.Niems Dušan1978AŠ Mladá Boleslav A13182245.00%
35.Postelt Vladimír1967TTC Bělá pod Bezdězem B20243044.44%
36.Lambert Zbyněk1956Sokol Velké Popovice A21273444.26%
37.Lhoták Jakub1992ST EUROMASTER Kolín23344443.59%
38.Němeček Jakub1989Neratovice B13182442.86%
39.Richter Vojtěch1974Sokol Libčice nad Vltavou A18243242.86%
40.Michal Jiří1963Neratovice B22304042.86%
41.Bittner Miloslav1977Sokol Krchleby19243342.11%
42.Beneš Tomáš1976Neratovice B8111640.74%
43.Schmelz Richard1985Aero Odolena Voda17203040.00%
44.Dohnal Jaroslav1988ST Benešov A11142238.89%
45.Topol Martin1973Aero Odolena Voda9111837.93%
46.Stupavský Milan1966Sokol Velké Popovice A14172936.96%
47.Durdis Petr ml.1979Sokol Kosmonosy A12112530.56%
48.Ivan Milan1964TTC Brandýs n.L C22225229.73%
49.Zrcek Miroslav1952ST Benešov A13112728.95%
50.Blecha David1997TTC Bělá pod Bezdězem B17143628.00%
51.Barta Ivan1977ST Benešov A872125.00%
52.Paroulek Milan1962Sokol Libice nad Cidlinou23185524.66%
53.Slobodzian Jakub1989TTC Bělá pod Bezdězem B1172224.14%
54.Bernát Jan2004Sokol Kosmonosy A1493122.50%
55.Strnad Jiří1972Neratovice B1693719.57%
56.Grill Josef1967TTC Bělá pod Bezdězem B1893918.75%
57.Richter Jaroslav ml.1973Sokol Libčice nad Vltavou A1794118.00%
58.Šembera Karel1962ST EUROMASTER Kolín1684315.69%
59.Šulc Dalibor1953Sokol Libčice nad Vltavou A1774214.29%
60.Procházka Roman1979Sokol Libice nad Cidlinou24106114.08%
61.Hrazdíra Jiří1948ST Benešov A223614.69%
Hráči, kteří odehráli méně než 26 zápasů
1.Sysel Vojtěch2000TTC Brandýs n.L C110100.00%
2.Veselý Michal2007Sokol Kosmonosy A110100.00%
3.Kapras Karel1986TTC Bělá pod Bezdězem B12166.67%
4.Botková Michaela2005AŠ Mladá Boleslav A510662.50%
5.Fišer Štefan1984Sokol Libčice nad Vltavou A7111052.38%
6.Plecitý Lukáš1988Sokol Rudná A12250.00%
7.Lapka Miroslav1998TTC Bělá pod Bezdězem B58947.06%
8.Šturc Jiří1989ST Benešov A57846.67%
9.Sucharda Jan2001TTC Bělá pod Bezdězem B7111345.83%
10.Sauer Ondřej1996Neratovice B23442.86%
11.Pekárek František st.1966Sokol Libice nad Cidlinou11233.33%
12.Berný Jan1977Aero Odolena Voda22433.33%
13.Podrápský Jaroslav1972Sokol Libčice nad Vltavou A22433.33%
14.Mazurkiewicz Ivo1953ST EUROMASTER Kolín33633.33%
15.Steffl Jan1981Sokol Velké Popovice A54833.33%
16.Botka Jan2001AŠ Mladá Boleslav A771531.82%
17.Strnad Richard1997TTC Brandýs n.L C11325.00%
18.Weisser Petr1984Neratovice B21325.00%
19.Zvolský Miroslav1964ST Benešov A21325.00%
20.Janda Filip2000Neratovice B21420.00%
21.Boháč Milan1954Sokol Krchleby21420.00%
22.Krojidlo Jan2005Neratovice B32820.00%
23.Havlík Vít2002AŠ Mladá Boleslav A531417.65%
24.Šlechta Jaroslav1967Neratovice B521214.29%
25.Vyvial Pavel1975Aero Odolena Voda421214.29%
26.Nádvorník Štěpán1997ST Benešov A51127.69%
27.Valenta Petr1960Aero Odolena Voda1010.00%
28.Veselý Martin2004Sokol Kosmonosy A3010.00%
29.Vilhelm Oldřich1972Neratovice B1010.00%
30.David Jan1979Aero Odolena Voda1020.00%
31.Zatřepálková Lenka1968TTC Brandýs n.L C1020.00%
32.Salmon Ivan1961Neratovice B1020.00%
33.Bárta Jiří2009ST EUROMASTER Kolín1020.00%
34.Žydyk Roman1996ST Benešov A1030.00%
35.Strnad Martin1998Sokol Velké Popovice A1030.00%
36.Vokoun Petr1969TTC Bělá pod Bezdězem B1030.00%
37.Vošahlík Radek1976TTC Brandýs n.L C1030.00%
38.Krucký Milan1977TTC Bělá pod Bezdězem B1030.00%
39.Dvořák Zdeněk ml.2007Neratovice B2040.00%
40.Oplt Miroslav2002AŠ Mladá Boleslav A3060.00%
41.Šoltés Martin1971Sokol Velké Popovice A2060.00%
42.Blecha Lubomír1971TTC Bělá pod Bezdězem B3060.00%
43.Špiegel Jan1961Sokol Libčice nad Vltavou A40100.00%
44.Klinga Petr1963Sokol Libčice nad Vltavou A30100.00%
45.Stachová Simona2006TTC Bělá pod Bezdězem B40110.00%
46.Smékal Jiří2008TTC Bělá pod Bezdězem B50120.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy