Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Krajská soutěž 2.třídy B
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Hrabár Jiří1962Sokol Hudlice B1338490.48%
2.Rudolf Tomáš1973Úholičky2064987.67%
3.Velc Tomáš1991Sokol Stochov-Honice A1648885.71%
4.Macák Milan1976Sokol Buštěhrad924680.00%
5.Kasík Martin1989Sokol Dříň A18511478.46%
6.Jansa Stanislav ml.1995Sokol Rakovník20561776.71%
7.Hnidka Marian1975Sokol Buštěhrad19461773.02%
8.Včelička Lubomír1969Sokol Králův Dvůr B18391572.22%
9.Stočes Luděk1973Sokol Dříň A19481971.64%
10.Moravec Milan1964Sokol Lány B14311370.45%
11.Křikava Richard1994Sokol Králův Dvůr B12281270.00%
12.Vojtěch Dušan1973Úholičky20512269.86%
13.Flodr Leoš1976Lokomotiva Zdice B18402363.49%
14.Pírka Josef1965TTC Kladno C17382263.33%
15.Jedlička Stanislav1959TTC Kladno C8171062.96%
16.Hrbek Jiří1960Sokol Lány B10201262.50%
17.Krejčí Tomáš1989Sokol Buštěhrad15292059.18%
18.Jedlička Jaroslav1960Sokol Stochov-Honice A20412958.57%
19.Chrt Lukáš1989Sokol Lány B19372757.81%
20.Slezák Václav1967Lokomotiva Zdice B20403057.14%
21.Jansa Stanislav st.1964Sokol Rakovník20403156.34%
22.Tuček Miroslav1963TTC Kladno C9131154.17%
23.Seibert Karel1972Sokol Buštěhrad8151353.57%
24.Fryš Zdeněk1978Sokol Unhošť17292652.73%
25.Běloušek David1999Sokol Lány B17272750.00%
26.Mach Libor1967Sokol Unhošť19313249.21%
27.Lafek Dominik2002Sokol Buštěhrad20313348.44%
28.Prokop Břetislav1969Lokomotiva Zdice B18283147.46%
29.Čermák Luboš1966Sokol Rakovník20333747.14%
30.Janoušek Zdeněk1960Sokol Stochov-Honice A20323647.06%
31.Sklenář David1981Sokol Hudlice B16242945.28%
32.Bucek Jindřich1976Sokol Unhošť19303744.78%
33.Coubal Václav1993TTC Kladno C9121544.44%
34.Šulc Jiří1975Sokol Dříň A17243044.44%
35.Vaculík Stanislav ml.1997Sokol Hudlice B17222844.00%
36.Lev Daniel1996Sokol Hudlice B18263443.33%
37.Urban Jiří1973Sokol Unhošť17243342.11%
38.Mayer Lukáš1986Sokol Králův Dvůr B15182640.91%
39.Žák Roman1980Sokol Stochov-Honice A19253839.68%
40.Novosad Rostislav1960Úholičky20244435.29%
41.Strejc Václav1969TTC Kladno C11132435.14%
42.Novák Martin1974Úholičky16124421.43%
43.Hucek Filip2003Sokol Králův Dvůr B851920.83%
44.Pitař Michal1994Sokol Rakovník1051920.83%
45.Praizler Roman1963Lokomotiva Zdice B16104020.00%
46.Cibulka Josef1962Sokol Rakovník832013.04%
47.Břížďala Miroslav ml.1995Sokol Králův Dvůr B1653911.36%
48.Teiml Marek1973Sokol Dříň A195548.47%
Hráči, kteří odehráli méně než 23 zápasů
1.Trpák Radek1972Sokol Lány B120100.00%
2.Bielčik Miroslav1982Sokol Králův Dvůr B412285.71%
3.Moravec Petr st.1960Sokol Lány B513381.25%
4.Kratochvíl Tomáš1975Sokol Buštěhrad13175.00%
5.Navrátil Tomáš1973TTC Kladno C37370.00%
6.Levenec Alexandr1977TTC Kladno C25362.50%
7.Chládek David2008Sokol Rakovník59756.25%
8.Jirkovský Václav1956Sokol Lány B36554.55%
9.Rybička Jan1986TTC Kladno C59950.00%
10.Szabo Jiří1974Sokol Lány B45645.45%
11.Zbírkovský Milan1954Sokol Unhošť11325.00%
12.Sklenář Tomáš1974Sokol Hudlice B11325.00%
13.Tájek Jaroslav1948Sokol Unhošť11325.00%
14.Horbaj Dušan1980TTC Kladno C631318.75%
15.Hrudka Petr1956Sokol Dříň A31516.67%
16.Hadrava Miloslav1955Úholičky421016.67%
17.Kasík Zdeněk st.1966Sokol Dříň A421016.67%
18.Cibík Pavel2004Sokol Lány B521115.38%
19.Švejda Ondřej1994Sokol Unhošť631814.29%
20.Lážnovský Jiří1959TTC Kladno C31712.50%
21.Sklenář Lukáš1981Sokol Hudlice B31712.50%
22.Chalupa Jan2005Sokol Lány B41811.11%
23.Krob Pavel1969Sokol Stochov-Honice A31811.11%
24.Řezníček Lukáš1993Sokol Buštěhrad621611.11%
25.Argaláš František1977Lokomotiva Zdice B61156.25%
26.Bartůněk David1998Sokol Hudlice B71195.00%
27.Jelšina Lukáš2001Lokomotiva Zdice B1020.00%
28.Vospálek Miroslav1948TTC Kladno C1020.00%
29.Rohlíček Zdeněk1964Sokol Dříň A1020.00%
30.Lulák Matěj2006Sokol Hudlice B1020.00%
31.Štěpán Pavel1954Sokol Buštěhrad1030.00%
32.Stibor Josef1956Sokol Rakovník3030.00%
33.Hudeček Josef1968Sokol Stochov-Honice A1030.00%
34.Prokop Jan2000Lokomotiva Zdice B1030.00%
35.Sláma Jan1951Sokol Buštěhrad1030.00%
36.Freiman Milan1967Sokol Stochov-Honice A1030.00%
37.Kračmer Matěj2000Sokol Králův Dvůr B1040.00%
38.Čierný Jan1951TTC Kladno C2040.00%
39.Rada Jonáš2000Sokol Králův Dvůr B2050.00%
40.Trögler Šimon1995Sokol Králův Dvůr B2060.00%
41.Lev Leoš1963Sokol Hudlice B50120.00%
42.Pachman Tomáš1967TTC Kladno C60160.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy