Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Krajská soutěž 2.třídy D
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Jindra Josef1951Sokol Velký Osek1533489.19%
2.Vendl Jakub1985Sokol Velký Osek1434782.93%
3.Liška Josef1979Sokol Močovice A20561381.16%
4.Štus Radek1977Sokol Malín A1533978.57%
5.Steffl Jan1981Sokol Velké Popovice B18471378.33%
6.Buriánek Daniel2000Sokol Velký Osek19431278.18%
7.Lauko Ladislav1975Sokol Velké Popovice B14361176.60%
8.Dusil Filip2000Sokol Malín A19461773.02%
9.Erlich Luboš1963TTC Říčany B15321272.73%
10.Šturc Jiří1989ST Benešov B15321371.11%
11.Cincibus Milan ml.2003Sokol Velký Osek16291270.73%
12.Vala Martin1976Sokol Malín A13241070.59%
13.Kolman Leon2003Sokol Malín A19391769.64%
14.Kvasnička Daniel ml.1985TTC Žehuň19422067.74%
15.Janeček Martin1979Sokol Močovice A18422067.74%
16.Hladík Jan1978Sokol Malín A12221166.67%
17.Mucha Ondřej1974Sokol Čáslav B16392066.10%
18.Dvořák Martin2005ST Benešov B20422265.63%
19.Zahrádka Zdeněk1988Sokol Uhlířské Janovice A20432365.15%
20.Stárek Karel ml.1979TTC Říčany B20412364.06%
21.Kloz Daniel1989TTC Žehuň16362163.16%
22.Stupavský Milan1966Sokol Velké Popovice B7131056.52%
23.Kolářová Linda2006Sokol Kostelec nad Černými lesy10191654.29%
24.Čihák Milan1964Sokol Kostelec nad Černými lesy10151353.57%
25.Pokorný Petr1978Sokol Kostelec nad Černými lesy18292652.73%
26.Stárek Karel st.1956TTC Říčany B16232350.00%
27.Cyrus Miroslav1979Sokol Čáslav B18303248.39%
28.Plaček Jiří1987TTC Žehuň9131448.15%
29.Pígl Tomáš1982TTC Říčany B18252847.17%
30.Líska Filip2001Sokol Čáslav B19303546.15%
31.Nádvorník Štěpán1997ST Benešov B16212644.68%
32.Cikán Michal1989Sokol Čáslav B11172342.50%
33.Bečvářová Michaela1996TTC Žehuň10131841.94%
34.Lupták Marián1970SK Nová Ves I. A20263940.00%
35.Šoltés Martin1971Sokol Velké Popovice B13152339.47%
36.Švarc Ondřej1996Sokol Uhlířské Janovice A19243739.34%
37.Řehák Josef st.1960SK Nová Ves I. A17193138.00%
38.Číž Josef1977Sokol Uhlířské Janovice A15183136.73%
39.Pych Luděk1972SK Nová Ves I. A16173036.17%
40.Durdil Ivo1961Sokol Velké Popovice B891734.62%
41.Táborský Vladimír1979Sokol Močovice A16163332.65%
42.Žydyk Roman1996ST Benešov B15143528.57%
43.Šimek Adam2005TTC Žehuň861825.00%
44.Kvasnička Jan1987TTC Žehuň14113424.44%
45.Kořínek Miroslav1964Sokol Močovice A15103223.81%
46.Šimek Jan1980Sokol Uhlířské Janovice A19114818.64%
47.Řehák Josef ml.1987SK Nová Ves I. A842016.67%
48.Petržílka Ondřej1998Sokol Čáslav B1263116.22%
49.Kristek Ondřej1999Sokol Močovice A1252715.63%
50.Pokorný Jaroslav1950Sokol Kostelec nad Černými lesy123318.82%
51.Bodlák Karel1963SK Nová Ves I. A194507.41%
Hráči, kteří odehráli méně než 22 zápasů
1.Štěpánek Aleš1981TTC Říčany B140100.00%
2.Melíšek Martin2002ST Benešov B511378.57%
3.Ulrich Radek1973Sokol Velký Osek510376.92%
4.Vosátka Patrik2006Sokol Velké Popovice B23260.00%
5.Zámyslický Jaroslav1958TTC Říčany B68753.33%
6.Roudný Petr1968Sokol Velký Osek11150.00%
7.Jetenský Marek2004Sokol Velký Osek69950.00%
8.Kortus Petr1967Sokol Kostelec nad Černými lesy58850.00%
9.Váňa Martin1987TTC Říčany B44450.00%
10.Zrcek Miroslav1952ST Benešov B33633.33%
11.Čebiš Luboš1973Sokol Velký Osek64833.33%
12.Bidlo Tomáš1989ST Benešov B44930.77%
13.Barta Ivan1977ST Benešov B11325.00%
14.Plíhal Martin1970TTC Říčany B11325.00%
15.Černý Roman1980TTC Říčany B11325.00%
16.Hrazdíra Jiří1948ST Benešov B32722.22%
17.Vacek Miroslav1960Sokol Kostelec nad Černými lesy531121.43%
18.Hatala Peter1963Sokol Močovice A21420.00%
19.Ivan Emil1950Sokol Velké Popovice B42918.18%
20.Hozman Luděk1964Sokol Velké Popovice B521115.38%
21.Kořínek Zdeněk1978Sokol Čáslav B1020.00%
22.Čtveráček Martin1974Sokol Uhlířské Janovice A1020.00%
23.Hrčka Milan1979Sokol Močovice A1030.00%
24.Širák Daniel1972Sokol Čáslav B1030.00%
25.Strnad Martin1998Sokol Velké Popovice B1030.00%
26.Šimková Aneta2001Sokol Uhlířské Janovice A1030.00%
27.Mulenková Eva2000Sokol Uhlířské Janovice A1030.00%
28.Šorejs Jaroslav1962Sokol Čáslav B2040.00%
29.Švarc Petr1967Sokol Uhlířské Janovice A2040.00%
30.Váša Jan1979Sokol Uhlířské Janovice A2040.00%
31.Chvojka Antonín1947Sokol Kostelec nad Černými lesy2050.00%
32.Jirásek Zdeněk1950Sokol Malín A2050.00%
33.Dejnožka Tomáš1985Sokol Močovice A3050.00%
34.Hejda Karel1955Sokol Velké Popovice B2060.00%
35.Rob Karel1967Sokol Kostelec nad Černými lesy3080.00%
36.Herman Michal1976Sokol Kostelec nad Černými lesy3080.00%
37.Procházka Martin1967Sokol Velké Popovice B3080.00%
38.Maršál Petr1964Sokol Velké Popovice B40110.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy