Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Divize mužů
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Dřevěný Petr1981Sokol Hudlice2165790.28%
2.Zvěřina Jiří1965TTC Bělá p.B.1645688.24%
3.Pilner Jaroslav1971FK Kolín21611085.92%
4.Flíček Tomáš1992Sokol Králův Dvůr "C"923582.14%
5.Balog Roland1987TTC Bělá p.B.20481181.36%
6.Dolejší Stanislav1966FK Kolín20511478.46%
7.Hříbal Petr1962Sokol Hudlice15321272.73%
8.Wagner Jaroslav st.1958Sokol Sadská21552172.37%
9.Mottl Petr1976TJ Neratovice923971.88%
10.Kaňka Luděk st.1964TTC Bělá p.B.22482169.57%
11.Loudín Petr1979TTC Brandýs n.L.22542469.23%
12.Uher Petr1972Sokol Kutná Hora18401868.97%
13.Ulihrach Jiří1953SKP ARLT Kladno22532567.95%
14.Nešněra Jiří1985AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work21482367.61%
15.Hrubý Vlastimil1967SKP ARLT Kladno22532766.25%
16.Šmíd Jan1976Sokol Hořovice20472565.28%
17.Vendl Jakub1985FK Kolín8181064.29%
18.Berger Miroslav1965TTC Brandýs n.L.21452663.38%
19.Gruber Martin1976Sokol Hudlice21392461.90%
20.Hrabár Jiří1962Sokol Hudlice12241561.54%
21.Michal Jiří1963TJ Neratovice22473259.49%
22.Fuka Martin1984AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work18352459.32%
23.Homolka Pavel1972Sokol Hudlice8141058.33%
24.Andrt Tomáš1966KST Rakovník "B"-EDISON18352855.56%
25.Chládek Luboš1982Sokol Hořovice21393254.93%
26.Rujder David1971Sokol Králův Dvůr "C"20363352.17%
27.Jirouch Tomáš1973Sokol Hořovice20373452.11%
28.Kovanda Milan1973Sokol Králův Dvůr "C"11181751.43%
29.Brožík Karel1978TTC Bělá p.B.22303248.39%
30.Serbus Tomáš1985AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work8121348.00%
31.Koros Pavel1981Sokol Hořovice8111345.83%
32.Koros Zdeněk1980Sokol Hořovice19253045.45%
33.Mifka Alexius1962TTC Brandýs n.L.22334144.59%
34.Kyncl Jiří1983Sokol Sadská20274239.13%
35.Štus Radek1977Sokol Kutná Hora21264238.24%
36.Dvořák Zdeněk1967TJ Neratovice22284637.84%
37.Hendrych Roman1973Sokol Sadská14183136.73%
38.Šubrt Jaroslav1976TTC Brandýs n.L.22254734.72%
39.Rezek Jan1985KST Rakovník "B"-EDISON16152934.09%
40.Kettner Martin1987KST Rakovník "B"-EDISON19214233.33%
41.Štepka Vladimír1987KST Rakovník "B"-EDISON22244932.88%
42.Přibík Jan1974KST Rakovník "B"-EDISON16163432.00%
43.Včelička Lubomír1969Sokol Králův Dvůr "C"13112431.43%
44.Vojáček Jiří1979Sokol Sadská11112431.43%
45.Prágr Lukáš1987SKP ARLT Kladno11112530.56%
46.Jirásek Jiří1984Sokol Kutná Hora21225030.56%
47.Štěpán Pavel1954SKP ARLT Kladno20204630.30%
48.Ulrich Radek1973FK Kolín16153629.41%
49.Nováček Petr1984AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work21194728.79%
50.Beneš Tomáš1976TJ Neratovice15143528.57%
51.Lhoták Jakub1992FK Kolín12102627.78%
52.Kopřiva Tomáš1990Sokol Králův Dvůr "C"17123923.53%
53.Beran Martin1975Sokol Sadská20165323.19%
54.Dvořák Jan ml.1972TJ Neratovice19134721.67%
55.Tivodar Michal1964Sokol Kutná Hora952020.00%
56.Zahrádka Michal1990AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work1052119.23%
57.Heral František1945SKP ARLT Kladno732311.54%
Hráči, kteří odehráli méně než 24 zápasů
1.Šťastný Vladislav1964AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work517385.00%
2.Herout František1990Sokol Kutná Hora618578.26%
3.Vašátko Zdeněk1968Sokol Králův Dvůr "C"512570.59%
4.Ptáček František ml.1968FK Kolín611568.75%
5.Řípa Vladimír1959TTC Bělá p.B.34357.14%
6.Vydra Milan1969Sokol Sadská11150.00%
7.Čeřovský Petr1966AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work42250.00%
8.Kouřil Lubomír1982AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work23350.00%
9.Drož Jan1965Sokol Hudlice681142.11%
10.Šlapáček Martin1986TTC Bělá p.B.761135.29%
11.Balcar Miroslav1972TTC Bělá p.B.11233.33%
12.Ehl Ladislav1984TJ Neratovice11233.33%
13.Dřevěný Pavel1950Sokol Králův Dvůr "C"11233.33%
14.Motl Milan1975Sokol Sadská11325.00%
15.Šulc Ladislav1951SKP ARLT Kladno22625.00%
16.Zahrádka Zdeněk1988AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work531121.43%
17.Horský Jindřich1949SKP ARLT Kladno21420.00%
18.Lédl Jiří1963KST Rakovník "B"-EDISON21420.00%
19.Landa Miloslav1974Sokol Hudlice42820.00%
20.Liberský Karel1974Sokol Kutná Hora731516.67%
21.Vlasák Jaroslav1945Sokol Králův Dvůr "C"621511.76%
22.Šembera Karel1962FK Kolín1010.00%
23.Máka Jiří1946Sokol Sadská1010.00%
24.Šimo Vladimír1959SKP ARLT Kladno1010.00%
25.Mazurkiewicz Ivo1953FK Kolín1010.00%
26.Dvořák Jaroslav1971Sokol Sadská1030.00%
27.Holub Zdeněk1954TTC Brandýs n.L.1030.00%
28.Čermák Milan1956SKP ARLT Kladno1030.00%
29.Šembera David1989FK Kolín1030.00%
30.Počarovský Pavel1975Sokol Sadská1030.00%
31.Dvořák Jakub1994Sokol Sadská1040.00%
32.Malina Václav1975Sokol Králův Dvůr "C"2040.00%
33.Hák Zdeněk1987Sokol Králův Dvůr "C"2050.00%
34.Mundil Robert1988Sokol Kutná Hora2060.00%
35.Stehlík Jan st.1965Sokol Hudlice2060.00%
36.Polák Michal1977Sokol Kutná Hora3080.00%
37.Cikán Michal1989FK Kolín3080.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy