Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Krajská soutěž 1. tř. sk. A
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Kraml Václav1969Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A"8260100.00%
2.Havlíček Tomáš1992TTC Kladno "B"1135294.59%
3.Košák Vojtěch1987TTC Příbram1963592.65%
4.Přibík Jan1974KST Rakovník "C"-EDISON1343786.00%
5.Homolka Pavel1972Sokol Hudlice "B"1439784.78%
6.Kubát Pavel1954Sokol Hořovice "B"14391079.59%
7.Dlouhý Jiří1972TTC Příbram22642175.29%
8.Baier Robert1970Slovan Lochovice13371374.00%
9.Koros Pavel1981Sokol Hořovice "B"20522072.22%
10.Drož Jan1965Sokol Hudlice "B"15391572.22%
11.Eisenreich Jindřich ml.1976Spartak Rožmitál22602471.43%
12.Srch Radek1977TTC Příbram18482070.59%
13.Šulc Dalibor1953Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"22522468.42%
14.Kos Zdeněk1966KST Rakovník "C"-EDISON13311764.58%
15.Jančiga Roman1981Sokol Žebrák19492764.47%
16.Landa Miloslav1974Sokol Hudlice "B"17392362.90%
17.Jirásek Jiří1975SKST Sokol Veltrusy20483061.54%
18.Moravec Petr st.1960Sokol Lány21493260.49%
19.Šulc Martin1986Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A"22453060.00%
20.Ungr Jan II.1958Sokol Hořovice "B"19412958.57%
21.Jirkovský Václav1956Sokol Lány13292256.86%
22.Danaj Tomáš1974Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A"21453556.25%
23.Dvořák Milan ml.1988Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A"19373055.22%
24.Vychodil Luděk1966TTC Kladno "B"19383155.07%
25.Roziňák Jan1979Sokol Hudlice "B"18312654.39%
26.Zajíček Michal1976Spartak Rožmitál22434051.81%
27.Mencl Jiří1990TTC Kladno "B"17333151.56%
28.Jícha František1965SKST Sokol Veltrusy14252451.02%
29.Moravec Milan1964Sokol Lány19343350.75%
30.Prágr Lukáš1987TTC Kladno "B"11202050.00%
31.Čížek Pavel1967Spartak Rožmitál22414249.40%
32.Hrbek Jiří1960Sokol Lány15262848.15%
33.Brabec Stanislav1962KST Rakovník "C"-EDISON17303446.88%
34.Budělovský Petr1980Slovan Lochovice20354146.05%
35.Kohout Tomáš1972SKST Sokol Veltrusy14222744.90%
36.Spiegl Richard1963Sokol Lány13212743.75%
37.Vaculík Stanislav st.1975Sokol Hudlice "B"8131743.33%
38.Pánek Jan1968Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"17253442.37%
39.Tkačuk Roman1965Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A"17233341.07%
40.Spousta Jan1967Sokol Žebrák15223240.74%
41.Štros Jan1950Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"15213239.62%
42.Kříšťan Jiří1974SKST Sokol Veltrusy20304738.96%
43.Zitta Přemysl1969Slovan Lochovice20294638.67%
44.Pachman Tomáš1967TTC Kladno "B"7101638.46%
45.Tesárek Jiří1974SKST Sokol Veltrusy17254038.46%
46.Rezek Jan1985KST Rakovník "C"-EDISON15203337.74%
47.Silavecký Ladislav1974TTC Příbram19274636.99%
48.Čepelák Vladimír st.1959Sokol Hořovice "B"22315336.90%
49.Kačírek Lubomír1951Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"10122433.33%
50.Protiva Lukáš1989Slovan Lochovice16204232.26%
51.Roztočil Jiří1961Sokol Žebrák20245430.77%
52.Křemen Josef1973Sokol Žebrák18214930.00%
53.Kadeřábek Milan1966KST Rakovník "C"-EDISON12133228.89%
54.Šebek Tomáš1990KST Rakovník "C"-EDISON13133228.89%
55.Kunc Petr1970Sokol Žebrák892328.13%
56.Moravec Ladislav ml.1993Sokol Lány872323.33%
57.Nevolný Milan1975Slovan Lochovice1083021.05%
58.Eisenreich Jindřich st.1950Spartak Rožmitál1273715.91%
59.Palan Jan1948Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"80260.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 26 zápasů
1.Zítek Patrik1972Slovan Lochovice3120100.00%
2.Mrhal Tomáš1977TTC Kladno "B"412192.31%
3.Levenec Petr1978TTC Kladno "B"717673.91%
4.Kettner Martin1987KST Rakovník "C"-EDISON616769.57%
5.Boháč Milan1954SKST Sokol Veltrusy12250.00%
6.Palan Vladimír1957Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"68947.06%
7.Dropa Miloš1967Spartak Rožmitál22340.00%
8.Lážnovský Jiří1959TTC Kladno "B"691439.13%
9.Brabenec Václav1959TTC Příbram23537.50%
10.Staník Daniel1975Spartak Rožmitál781436.36%
11.Nový Oto1961Sokol Hudlice "B"22433.33%
12.Vospálek Miroslav1948TTC Kladno "B"451131.25%
13.Hubinger Lukáš1989Sokol Hudlice "B"651131.25%
14.Ječmen Jaroslav1962TTC Příbram33827.27%
15.Novotný František1957Sokol Hořovice "B"11325.00%
16.Heger Mikuláš1990Sokol Hořovice "B"11325.00%
17.Bělohlávek Jiří1985Sokol Hořovice "B"22625.00%
18.Ebert Tomáš ml.1989TTC Kladno "B"32918.18%
19.Kuthan Jiří1968SKST Sokol Veltrusy21516.67%
20.Sklenář Tomáš1974Sokol Hudlice "B"21516.67%
21.Hollein Martin ing.1972Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"321016.67%
22.Vlach Jiří1990Sokol Hudlice "B"731516.67%
23.Brabcová Alžběta1990KST Rakovník "C"-EDISON21614.29%
24.Stehlík Jan ml.1993Sokol Hudlice "B"521313.33%
25.Kuška Miroslav1957Sokol Žebrák21712.50%
26.Čepelák Vladimír ml.1988Sokol Hořovice "B"21712.50%
27.Pancíř Josef1957Sokol Hořovice "B"31811.11%
28.Ondráček Oldřich1987TTC Příbram41118.33%
29.Novák Ondřej1992Sokol Hořovice "B"61146.67%
30.Sosna Jan1991KST Rakovník "C"-EDISON1020.00%
31.Batka Lukáš1996Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A"1040.00%
32.Macháček Pavel1964Sokol Žebrák1040.00%
33.Špička Jiří1958Sokol Hořovice "B"1040.00%
34.Cajthaml Pavel1970Sokol Žebrák1040.00%
35.Točík Radek1994Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A"1040.00%
36.Čepelák Václav1987Sokol Hořovice "B"1040.00%
37.Hrdlička Pavel1974SKST Sokol Veltrusy2050.00%
38.Holan Josef1963Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"3060.00%
39.Točík Ondřej1992Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A"2070.00%
40.Skalka Josef1974Slovan Lochovice2080.00%
41.Hořejší Miroslav1948Spartak Rožmitál30110.00%
42.Vajner Tomáš1975Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"50160.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy