Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Krajská soutěž 1. tř. sk. B
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Eschner Jan1979Sokol Líbeznice14450100.00%
2.Herout František1990Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT1552394.55%
3.Juklík Tomáš1973Sokol Líbeznice1130293.75%
4.Stránský Michal1973Sokol Mnichovo Hradiště "A"20611580.26%
5.Kala Petr1962Sokol Líbeznice20551479.71%
6.Sysel Pavel1964TTC Brandýs n.L. "B"18511379.69%
7.Vondráš Jan1964Sokol Líbeznice19511577.27%
8.Kaipr Petr1965Sokol Libice n.C.20581975.32%
9.Zámyslický Jaroslav1958TTC Říčany "B"15391473.58%
10.Pokorný Roman1964TTC Říčany "B"17441673.33%
11.Mesároš Petr1961TTC Říčany "B"819967.86%
12.Řípa Vladimír1959TTC Bělá p.B. "B"19462267.65%
13.Janíček Petr1962Sokol Líbeznice17382065.52%
14.Mazurkiewicz Ivo1953FK Kolín "B"22512963.75%
15.Ptáček František ml.1968FK Kolín "B"14271761.36%
16.Menz František1967Sokol Kostelec n.Č.l.11261760.47%
17.Jirásek Zdeněk1950Sokol Kutná Hora "B"11241660.00%
18.Šlapáček Martin1986TTC Bělá p.B. "B"16352459.32%
19.Trajhan Miroslav1985Sokol Libice n.C.20463258.97%
20.Holub Zdeněk1954TTC Brandýs n.L. "B"21473358.75%
21.Ort Josef1983Sokol Mnichovo Hradiště "B"20382758.46%
22.Balcar Miroslav1972TTC Bělá p.B. "B"20433257.33%
23.Trávníček Luboš1972Sokol Mnichovo Hradiště "A"21453456.96%
24.Kamarýt Jiří1990Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT18322655.17%
25.Horáček Vlastimil1956Lokomotiva Nymburk16292454.72%
26.Bureš Bohumil1972Sokol Kutná Hora "B"18353053.85%
27.Blažek Jan1989Sokol Mnichovo Hradiště "B"22413951.25%
28.Luka Josef, Ing.1979Sokol Mnichovo Hradiště "A"21363550.70%
29.Piroutek Květoslav1957Lokomotiva Nymburk8151550.00%
30.Pokorný Petr1978Sokol Kostelec n.Č.l.18323250.00%
31.Šembera Karel1962FK Kolín "B"21373849.33%
32.Voráč Jiří1982TTC Říčany "B"22394148.75%
33.Čihák Milan1964Sokol Kostelec n.Č.l.14262848.15%
34.Seidl Josef1936TTC Brandýs n.L. "B"19343747.89%
35.Lhoták Jakub1992FK Kolín "B"13202445.45%
36.Jandejsek Pavel1985Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT20323945.07%
37.Pokorný Jaroslav1950Sokol Kostelec n.Č.l.21334343.42%
38.Rulec Jakub1981Sokol Mnichovo Hradiště "B"20334442.86%
39.Budjač Libor1964Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT8111542.31%
40.Kyncl Miloslav1960Lokomotiva Nymburk18233341.07%
41.Balog Josef1983TTC Bělá p.B. "B"8111640.74%
42.Herout Tomáš1985Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT15223240.74%
43.Paroulek Milan1962Sokol Libice n.C.21324740.51%
44.Kracman Martin1973Sokol Mnichovo Hradiště "A"20284438.89%
45.Faltín Antonín1955Sokol Kutná Hora "B"19244634.29%
46.Luka Václav1986Sokol Mnichovo Hradiště "B"21275234.18%
47.Nekola Tomáš st.1973TTC Brandýs n.L. "B"19244932.88%
48.Burda Roman1972Sokol Kostelec n.Č.l.14183732.73%
49.Erlich Luboš1963TTC Říčany "B"17173532.69%
50.Elstner Lukáš1988TTC Bělá p.B. "B"17204331.75%
51.Pour Miroslav1963Lokomotiva Nymburk881830.77%
52.Třešňák Josef1970Lokomotiva Nymburk19194529.69%
53.Růžička Dušan1972Sokol Kutná Hora "B"14133527.08%
54.Urbánek Jan1950Lokomotiva Nymburk871926.92%
55.Mucha Ondřej1974Sokol Kutná Hora "B"12123326.67%
56.Pekárek František st.1966Sokol Libice n.C.761825.00%
57.Šembera David1989FK Kolín "B"972323.33%
58.Pešek Jakub1989Sokol Libice n.C.1254110.87%
59.Mucha Lubomír1953Lokomotiva Nymburk82247.69%
Hráči, kteří odehráli méně než 24 zápasů
1.Krucký Rudolf1950TTC Bělá p.B. "B"27187.50%
2.Liberský Karel1974Sokol Kutná Hora "B"26275.00%
3.Balcar Jaromír1947TTC Bělá p.B. "B"13175.00%
4.Cinek Petr1962TTC Brandýs n.L. "B"49469.23%
5.Sláčalová Kateřina1972Lokomotiva Nymburk12166.67%
6.Šanc Karel1953TTC Říčany "B"12166.67%
7.Bernard Zbyšek1962Sokol Líbeznice47558.33%
8.Trajhan Miroslav st.1957Sokol Libice n.C.24357.14%
9.Trgiňa Roman1971Sokol Líbeznice11150.00%
10.Trajhan Jaroslav1971Sokol Libice n.C.24450.00%
11.Ptáček Petr1973FK Kolín "B"69950.00%
12.Somolík Zdeněk1958FK Kolín "B"33633.33%
13.Černý Roman1980TTC Říčany "B"44930.77%
14.Kliment Martin1971TTC Brandýs n.L. "B"22528.57%
15.Cihlář Jan1981Sokol Kutná Hora "B"11325.00%
16.Křivánek Luboš1962FK Kolín "B"11325.00%
17.Mühlfeit Luboš1975TTC Brandýs n.L. "B"11325.00%
18.Srbek Jan1957Sokol Líbeznice22625.00%
19.Valenta Vratislav1976TTC Říčany "B"32625.00%
20.Zatřepálková Lenka1968TTC Brandýs n.L. "B"22625.00%
21.Vacek Miroslav1960Sokol Kostelec n.Č.l.741917.39%
22.Heřmanský Miroslav1960Sokol Libice n.C.421115.38%
23.Kaňka Luděk ml.1990TTC Bělá p.B. "B"21712.50%
24.Kapras Karel1986TTC Bělá p.B. "B"41118.33%
25.Kořínek Milan1976Sokol Kutná Hora "B"41127.69%
26.Hoďák Václav1990Sokol Mnichovo Hradiště "B"41137.14%
27.Koudela Martin1975Lokomotiva Nymburk1020.00%
28.Koloc Jaroslav1979Sokol Mnichovo Hradiště "B"1030.00%
29.Rufer Vladislav1939Lokomotiva Nymburk1040.00%
30.Knobloch Pavel1989Sokol Mnichovo Hradiště "A"1040.00%
31.Ort Marek1976Sokol Mnichovo Hradiště "B"1040.00%
32.Vošahlík Radek1976TTC Brandýs n.L. "B"1040.00%
33.Kamarýt Milan1969Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT1040.00%
34.Šimek Jiří1958Lokomotiva Nymburk1040.00%
35.Cikán Michal1989FK Kolín "B"2050.00%
36.Míka Petr1965TTC Říčany "B"2070.00%
37.Béza Michal1994Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT2080.00%
38.Šimůnek Josef1945TTC Říčany "B"30100.00%
39.Janko Lukáš1994Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT40140.00%
40.Němec Marek1995Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT40150.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy