Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Krajská soutěž 2. tř. sk. B
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Fuka Martin1984AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work932294.12%
2.Procházka Miroslav ml.1970Sokol Krchleby2066889.19%
3.Veselý Pavel1968Sokol Kosmonosy2063987.50%
4.Kučera Pavel1971Sokol Krchleby19611283.56%
5.Krucký Rudolf1950TTC Bělá p.B. "C"13371078.72%
6.Máka Jiří1946Sokol Sadská "B"18411277.36%
7.Kapras Karel1986TTC Bělá p.B. "C"16461575.41%
8.Kouřil Lubomír1982AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work14381374.51%
9.Zajíček Michal1987Sokol Kosmonosy20551974.32%
10.Břetenář Petr1961Sokol Krchleby20551974.32%
11.Vojáček Jiří1979Sokol Sadská "B"12321272.73%
12.Trnka Václav1970Sokol Sadská "C"18441969.84%
13.Fedačka Michal1976Sokol Sadská "B"18452168.18%
14.Slobodzian Jakub1989TTC Bělá p.B. "C"16361866.67%
15.Sádlo Josef1973Sokol Lysá n.L.18462465.71%
16.Pospíšil Libor1959Sokol Sadská "C"17372064.91%
17.Ouda Pavel1951Sokol Přezletice22482962.34%
18.Balog Josef1983TTC Bělá p.B. "C"14312060.78%
19.Postelt Tomáš1994TTC STEER Mladá Boleslav20442960.27%
20.Zajíček Petr1962Sokol Kosmonosy10191359.38%
21.Dvořák Jaroslav1971Sokol Sadská "C"8161159.26%
22.Zahrádka Michal1990AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work15282058.33%
23.Grill Josef1967TTC Josefův Důl19402957.97%
24.Vydra Milan1969Sokol Sadská "B"22463556.79%
25.Durdis Petr ml.1979Sokol Kosmonosy19403156.34%
26.Zatřepálková Lenka1968TTC Brandýs n.L. "C"19423356.00%
27.Loudín Přemysl1965AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work17332655.93%
28.Nováček Petr1984AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work10201655.56%
29.Bittner Miloslav1977Sokol Lysá n.L.20443655.00%
30.Antoš Petr1992AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work14282354.90%
31.Hoďák Václav1990Sokol Mnichovo Hradiště "C"22434051.81%
32.Šádek Jiří1962TTC STEER Mladá Boleslav21393850.65%
33.Horsák Oldřich1960Sokol Kosmonosy16293049.15%
34.Kaňka Jakub1987TTC Bělá p.B. "C"19333548.53%
35.Durdis Petr st.1955Sokol Kosmonosy9131448.15%
36.Kaňka Luděk ml.1990TTC Bělá p.B. "C"14252748.08%
37.Slunéčko Radek1971Sokol Přezletice22394645.88%
38.Wagner Jaroslav ml.1985Sokol Sadská "B"16263244.83%
39.Počarovský Pavel1975Sokol Sadská "C"20344244.74%
40.Kemr Václav1956Sokol Krchleby18273444.26%
41.Kroupa Milan1965TTC Josefův Důl21354643.21%
42.Havel Martin1977Sokol Lysá n.L.20344543.04%
43.Paclt Milan1961Sokol Krchleby15202742.55%
44.Adámek Zdeněk1961TTC Brandýs n.L. "C"10162341.03%
45.Haas Václav1990Sokol Mnichovo Hradiště "C"20314640.26%
46.Čech Jiří1992TTC STEER Mladá Boleslav13192939.58%
47.Ryšavý Martin st.1971TTC Brandýs n.L. "C"12173036.17%
48.Weishaupt Robert1980Sokol Přezletice20274935.53%
49.Knobloch Pavel1989Sokol Mnichovo Hradiště "C"19254635.21%
50.Štěpánek Petr1959Sokol Přezletice18234633.33%
51.Kunst Josef1955TTC Josefův Důl22255730.49%
52.Novák Lukáš1989Sokol Lysá n.L.16184230.00%
53.Vlček Jan1991Sokol Lysá n.L.13153728.85%
54.Řehořek Josef1959TTC STEER Mladá Boleslav21195525.68%
55.Motl Milan1975Sokol Sadská "C"12123525.53%
56.Beniš Ondřej1990Sokol Mnichovo Hradiště "C"14114121.15%
57.Živný Josef1954TTC STEER Mladá Boleslav972820.00%
58.Veselý Jaroslav1948TTC Josefův Důl19145620.00%
59.Mühlfeit Luboš1975TTC Brandýs n.L. "C"1685512.70%
60.Vošahlík Radek1976TTC Brandýs n.L. "C"1254110.87%
Hráči, kteří odehráli méně než 26 zápasů
1.Cinek Petr1962TTC Brandýs n.L. "C"140100.00%
2.Zahrádka Zdeněk1988AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work718675.00%
3.Niedermertl Zdeněk1962AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work12166.67%
4.Balcar Jaromír1947TTC Bělá p.B. "C"49564.29%
5.Kliment Martin1971TTC Brandýs n.L. "C"24357.14%
6.Klokočníková Helena1976Sokol Sadská "B"12250.00%
7.Hendrych Jan1972Sokol Sadská "B"12250.00%
8.Pácha Robin1992TTC Josefův Důl571041.18%
9.Hubáček Jiří1971Sokol Sadská "C"46940.00%
10.Popelka Zdeněk1955Sokol Sadská "B"23537.50%
11.Šťastný Jindřich1957Sokol Mnichovo Hradiště "C"571236.84%
12.Syrový Václav1945TTC STEER Mladá Boleslav981436.36%
13.Hlubůček Bohuslav1972Sokol Sadská "C"771630.43%
14.Teplý Stanislav st.1958Sokol Přezletice661430.00%
15.Heilek Milan1955AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work11325.00%
16.Kopecký Karel1949AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work11325.00%
17.Copák Juraj1946TTC Brandýs n.L. "C"431023.08%
18.Pleticha Vladimír1973Sokol Mnichovo Hradiště "C"21516.67%
19.Horálek Jiří1966Sokol Přezletice21516.67%
20.Vašíček David1977Sokol Mnichovo Hradiště "C"21516.67%
21.Březina Pavel1986Sokol Mnichovo Hradiště "C"21516.67%
22.Zajíček Martin1990TTC Josefův Důl521115.38%
23.Zatřepálek Petr1995TTC Brandýs n.L. "C"61214.55%
24.Potměšil Pavel1962Sokol Kosmonosy1010.00%
25.Trejdl Dušan1972Sokol Sadská "C"1020.00%
26.Procházka Miroslav st.1940Sokol Krchleby1040.00%
27.Křepela Miroslav1955Sokol Sadská "B"1040.00%
28.Weishaupt Antonín1953Sokol Přezletice2040.00%
29.Ort Marek1976Sokol Mnichovo Hradiště "C"1040.00%
30.Sluka Čeněk1948AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work1040.00%
31.Ryšavý Martin ml.1992TTC Brandýs n.L. "C"1040.00%
32.Kastner Patrik1974Sokol Mnichovo Hradiště "C"1040.00%
33.Heilek Miroslav1951AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work1040.00%
34.Šumelda Alan1990TTC Brandýs n.L. "C"1040.00%
35.Jirsa Petr1958Sokol Lysá n.L.1040.00%
36.Bezděk Jiří st.1963TTC Josefův Důl2050.00%
37.Hendrych Petr1958AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work2080.00%
38.Dědek Martin1972Sokol Sadská "C"2080.00%
39.Kirnig Jan1963TTC Brandýs n.L. "C"30120.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy