Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Krajská soutěž 2. tř. sk. D
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Ženíšek Ondřej1973SKST Vlašim "B"11440100.00%
2.Menz František1967TJ Klučov928487.50%
3.Randák Adam1975Sokol Velké Popovice22681482.93%
4.Ptáček Petr1973FK Kolín "C"927681.82%
5.Tichý Ivo1962SKP Olympia Kutná Hora "A"20621481.58%
6.Krejčí Milan1968SDH Petroupim20621580.52%
7.Trmal Jan1988Kavalier Sázava "B"22661779.52%
8.Mošna Petr1966Sokol Týnec n.L.22631976.83%
9.Lövl Jan1984SKP Olympia Kutná Hora "A"21622075.61%
10.Semrád Petr1980Sokol Velké Popovice22612273.49%
11.Kudrna Jan1993SKST Vlašim "B"13361570.59%
12.Táborský Vladimír ml.1979Kavalier Sázava "B"11251169.44%
13.Šanc Karel1953TTC Říčany "C"22532567.95%
14.Stupavský Milan1966Sokol Velké Popovice18472367.14%
15.Valenta Vratislav1976TTC Říčany "C"20472367.14%
16.Moravec Roman1958TJ Klučov8211165.63%
17.Váňa Miroslav1951Sokol Benešov22573065.52%
18.Moravec Stanislav1971Sokol Týnec n.L.22542965.06%
19.Somolík Zdeněk1958FK Kolín "C"17372064.91%
20.Kurel David1982TJ Klučov19472664.38%
21.Brant Pavel1963FK Kolín "C"20422463.64%
22.Zrcek Miroslav1952Sokol Benešov21493260.49%
23.Darius Stanislav1959SKP Olympia Kutná Hora "B"21473259.49%
24.Zajíček Ivan1953SKP Olympia Kutná Hora "A"20433058.90%
25.Holman Martin1967FK Kolín "C"14271958.70%
26.Vrána Miroslav1961SKP Olympia Kutná Hora "B"16352657.38%
27.Valenta Richard1976Sokol Týnec n.L.21443357.14%
28.Maršál Petr1964Sokol Velké Popovice8171356.67%
29.Palla Přemysl1962Sokol Benešov11211755.26%
30.Majer Pavel1953SKP Olympia Kutná Hora "A"22443655.00%
31.Křivánek Luboš1962FK Kolín "C"18332854.10%
32.Burda Roman1972Sokol Kostelec n.Č.l. "B"8151353.57%
33.Martin Petr1980TJ Klučov20423753.16%
34.Pekárek Pavel1962SKP Olympia Kutná Hora "B"19383452.78%
35.Chlumský Petr1987TJ Klučov17343251.52%
36.Plíhal Martin1970TTC Říčany "C"11201951.28%
37.Šembera David1989Sokol Týnec n.L.9161650.00%
38.Dohnal Jaroslav1988Sokol Benešov19323349.23%
39.Černý Roman1980TTC Říčany "C"20323547.76%
40.Povolný Aleš1968Sokol Benešov20333846.48%
41.Martin Josef st.1953TJ Klučov13222744.90%
42.Táborský Vladimír1950Kavalier Sázava "B"14202643.48%
43.Šteflíček Jiří1957Kavalier Sázava "B"11182442.86%
44.Cikán Michal1989SKP Olympia Kutná Hora "B"10162242.11%
45.Vokounová Adéla1982FK Kolín "C"13152141.67%
46.Keroušová Michaela1996SKST Vlašim "B"8121741.38%
47.Pěnkava Luboš1995SKST Vlašim "B"15243540.68%
48.Lanc Pavel1962Kavalier Sázava "B"17213438.18%
49.Kohout Jindřich1949TTC Říčany "C"11111837.93%
50.Hejný Michal1991SKST Vlašim "B"19264934.67%
51.Linhart Pavel st.1954Kavalier Sázava "B"14163134.04%
52.Červínek Petr1971Sokol Týnec n.L.10112927.50%
53.Chvojka Antonín1947Sokol Kostelec n.Č.l. "B"18165323.19%
54.Pohunek Petr1985SDH Petroupim15124521.05%
55.Smola Jiří1958Sokol Velké Popovice1594317.31%
56.Moravec Václav1963Sokol Kostelec n.Č.l. "B"21126715.19%
57.Rob Karel1967Sokol Kostelec n.Č.l. "B"952815.15%
58.Škvor David1980SDH Petroupim1575112.07%
59.Černý Jiří1987SDH Petroupim22107611.63%
60.Röhrl Theodor1966Sokol Kostelec n.Č.l. "B"186599.23%
61.Vaněk Jiří1959SKP Olympia Kutná Hora "B"91303.23%
62.Šturc Jaroslav1982SDH Petroupim131472.08%
63.Stará Kateřina1996SKST Vlašim "B"100330.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 26 zápasů
1.Pokorný Jaroslav1950Sokol Kostelec n.Č.l. "B"47463.64%
2.Kerouš Jaroslav1968SKST Vlašim "B"36554.55%
3.Míka Petr1965TTC Říčany "C"22528.57%
4.Šiler Jiří1946Sokol Velké Popovice751426.32%
5.Kaše Radek1974TJ Klučov11325.00%
6.Nekovář Petr1961FK Kolín "C"11325.00%
7.Remsa Vladimír1976SKP Olympia Kutná Hora "A"11325.00%
8.Valenta Jaroslav1951Sokol Týnec n.L.22625.00%
9.Bleha Lukáš1991SKST Vlašim "B"22625.00%
10.Havlíček Petr1952SKP Olympia Kutná Hora "A"431220.00%
11.Cincibus Milan1967Sokol Týnec n.L.21712.50%
12.Limberk David1991SKST Vlašim "B"421412.50%
13.Chyba Jaroslav1950SKP Olympia Kutná Hora "B"732212.00%
14.Šimůnek Josef1945TTC Říčany "C"31910.00%
15.Čihák Jaroslav1952Sokol Kostelec n.Č.l. "B"31118.33%
16.Šturc Zdeněk1952SDH Petroupim41156.25%
17.Růžička Pavel1950Sokol Kostelec n.Č.l. "B"51175.56%
18.Ptáček František st.1938FK Kolín "C"1010.00%
19.Červený Dalibor1962Kavalier Sázava "B"1010.00%
20.Šturc Jiří1989Sokol Benešov1010.00%
21.Novák Ladislav1946FK Kolín "C"1020.00%
22.Vrkoč Martin1991Kavalier Sázava "B"1030.00%
23.Slaný Vlastimil1985TJ Klučov1040.00%
24.Valterová Markéta1993SKST Vlašim "B"1040.00%
25.Navrátil Jaroslav1963TTC Říčany "C"1040.00%
26.Reitschlägerová Dita1989SKST Vlašim "B"1040.00%
27.Slavíček Josef1953SKP Olympia Kutná Hora "B"2060.00%
28.Srb Miroslav1963Kavalier Sázava "B"2080.00%
29.Škopek Pavel1997SKST Vlašim "B"30120.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy