Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Regionální přebor 2. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Nekovář Petr1961FK Kolín "E"1552689.66%
2.Lhoták Lubor1978Sokol Velký Osek "A"1966988.00%
3.Jeřala Pavel1974Sokol Velim22741286.05%
4.Laštovička Jiří1952FK Kolín "E"20651185.53%
5.Douša Ivan1959TJ Klučov "D"21681581.93%
6.Slaný Vlastimil1985TJ Klučov "D"18581381.69%
7.Slušný Vlastimil1956SK Křečhoř20621481.58%
8.Dej František1962SK Křečhoř20601481.08%
9.Slaný Lukáš1984TJ Klučov "D"1030781.08%
10.Bossanyi Michal1962TJ Klučov "D"1029878.38%
11.Novák Ladislav1946FK Kolín "E"22661977.65%
12.Vojtíšek Tomáš1990Sokol Zásmuky "A"22662076.74%
13.Potměšil Zdeněk1966TJ Klučov "D"11321076.19%
14.Hruška Václav1958ZŠ Býchory13371374.00%
15.Šindelář Josef1971Sokol Kolín "C"17491873.13%
16.Kainar Václav1976SK Nová Ves "C"11321272.73%
17.Čížek Jiří1962ZŠ Býchory13371472.55%
18.Kačírek David1977FK Kolín "E"19491972.06%
19.Jelínek Milan1953Sokol Kolín "C"19532270.67%
20.Heincl Jiří1952Sokol Zásmuky "A"13331667.35%
21.Thiel Pavel1950Viktoria Radim "C"20482962.34%
22.Kronus Tomáš1977Sokol Kolín "C"17412562.12%
23.Klimák Josef1945Viktoria Radim "C"20463060.53%
24.Petřík Daniel1967Sokol Velim20443158.67%
25.Jursová Klára1994Sokol Zásmuky "A"21402957.97%
26.Škopek Martin1969Sokol Velim21473557.32%
27.Jareš Libor1976FK Kolín "E"8161257.14%
28.Novotný Karel1956Sokol Velký Osek "A"22473755.95%
29.Krombholz Josef1995Sokol Zásmuky "A"15252352.08%
30.Verfl Milan1975Viktoria Radim "C"14262452.00%
31.Vendl Milan1957ZŠ Býchory15282651.85%
32.Kašpar Václav1944Sokol Kostelec n.Č.l. "D"9181751.43%
33.Klimeš Vladimír1982Sokol Zásmuky "A"17292850.88%
34.Hampl Luděk1953Sokol Kolín "C"15282949.12%
35.Hanušová Blanka1951Sokol Velký Osek "A"22404646.51%
36.Holler Jan1974Sokol Kolín "C"12222645.83%
37.Klimeš Vladimír st.1959Sokol Zásmuky "A"11151944.12%
38.Šíma Roman1966SK Nová Ves "C"8131841.94%
39.Smrkovský Jindřich1971SK Křečhoř18304241.67%
40.Houdek František1954Sokol Velký Osek "A"21344841.46%
41.Valtr Petr1961SK Křečhoř20305037.50%
42.Jeřala Lukáš1988Sokol Velim9122433.33%
43.Kašpar Milan1957Sokol Zásmuky "B"15153033.33%
44.Hubínek Vojtěch1989Sokol Kostelec n.Č.l. "D"22285832.56%
45.Keltner Josef1949SK Nová Ves "C"20225329.33%
46.Holeček Martin1989SK Nová Ves "C"16174527.42%
47.Voslař Jiří1949SK Nová Ves "C"22226425.58%
48.Košnerová Alena1983ZŠ Býchory20195824.68%
49.Kratochvílová Lenka1994Sokol Zásmuky "B"21206224.39%
50.Mojžíšová Simona1984ZŠ Býchory17154823.81%
51.Sixta Pavel1990Sokol Velim15103721.28%
52.Kovářová Michala1988Viktoria Radim "C"18135718.57%
53.Cikán Miloslav1965Sokol Zásmuky "B"20146318.18%
54.Zemina Jiří1994Sokol Zásmuky "B"1173317.50%
55.Novotný Jiří1971Viktoria Radim "C"952616.13%
56.Erbek Aleš1989Sokol Kostelec n.Č.l. "D"22137414.94%
57.Kazda Martin1988Sokol Kostelec n.Č.l. "D"22127513.79%
58.Bečvařík Jaroslav1986Sokol Kostelec n.Č.l. "D"114399.30%
59.Březina Miroslav ml.1988SK Nová Ves "C"70280.00%
60.Batelka Lukáš1990Sokol Zásmuky "B"110330.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 26 zápasů
1.Fišar Ondřej1985TJ Klučov "D"616866.67%
2.Krejčí František1951Sokol Zásmuky "B"712666.67%
3.Budský Radek1970TJ Klučov "D"511955.00%
4.Ptáček František st.1938FK Kolín "E"33537.50%
5.Otta Jiří1962Sokol Velký Osek "A"34736.36%
6.Babický Martin1989Sokol Velim45935.71%
7.Pitro Miroslav1956TJ Klučov "D"11325.00%
8.Levčík Jan1967SK Křečhoř11325.00%
9.Mojžíš Jan1949Sokol Kolín "C"11325.00%
10.Hladík Jiří1985Sokol Kolín "C"431318.75%
11.Maxa Milan1962Sokol Zásmuky "B"521214.29%
12.Kubišta Petr1965SK Nová Ves "C"21712.50%
13.Lačná Lucie1986ZŠ Býchory421412.50%
14.Urbánek Pavel1989Sokol Velim41910.00%
15.Hanuš Josef1951Sokol Velký Osek "A"1020.00%
16.Žižka Ladislav1947Sokol Velký Osek "A"1040.00%
17.Vaníčková Ilona1988Viktoria Radim "C"1040.00%
18.Bodláková Tereza1988SK Nová Ves "C"1040.00%
19.Nutilová Vendula1991FK Kolín "E"1040.00%
20.Mikšovský Jindřich, Ing.1961Viktoria Radim "C"1040.00%
21.Duchoň Jiří1956Viktoria Radim "C"1040.00%
22.Makaň Eliáš1974Viktoria Radim "C"1040.00%
23.Batelka Petr1990Viktoria Radim "C"2060.00%
24.Růžička Michal1979SK Nová Ves "C"2080.00%
25.Martínková Michaela1993FK Kolín "E"2080.00%
26.Borovička Tomáš1992Sokol Zásmuky "B"2080.00%
27.Batelková Anna1995Sokol Zásmuky "B"80250.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy