Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Regionální přebor 3. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Chval Jan1990Sokol Týnec n.L. "C"1450590.91%
2.Novák Václav1962Pivnice Dobřichov1657789.06%
3.Novák Pavel1964Pivnice Dobřichov1345786.54%
4.Holler Jan1974Sokol Kolín "E"1753985.48%
5.Holeček Martin1989SK Nová Ves "D"1343884.31%
6.Otta Jiří1962Sokol Velký Osek "B"15501083.33%
7.Verfl Milan1975Viktoria Radim "D"929780.56%
8.Horký Miroslav1953Pivnice Dobřichov617577.27%
9.Chobotová Věra1977Sokol Týnec n.L. "C"16461575.41%
10.Vaníček Ivan1968Viktoria Radim "D"925973.53%
11.Duchoň Jiří1956Viktoria Radim "D"14371669.81%
12.Žižka Ladislav1947Sokol Velký Osek "B"17452366.18%
13.Kovářová Michala1988Viktoria Radim "D"13321765.31%
14.Waters Jiří st.1968Sokol Kolín "E"16402264.52%
15.Grumlová Jarmila1975Sokol Týnec n.L. "C"15372262.71%
16.Makaň Eliáš1974Viktoria Radim "D"11241561.54%
17.Batelka Petr1990Viktoria Radim "E"12291960.42%
18.Fousková Věra1973Sokol Týnec n.L. "C"13281959.57%
19.Březina Miroslav ml.1988SK Nová Ves "D"13302158.82%
20.Růžička Michal1979SK Nová Ves "D"12261957.78%
21.Tauš Jiří1991FK Kolín "F"10221855.00%
22.Bodláková Tereza1988SK Nová Ves "D"15322754.24%
23.Koděrová Kateřina1988Viktoria Radim "D"7131252.00%
24.Kubišta Petr1965SK Nová Ves "E"16323250.00%
25.Navrátil Robert1994Sokol Kolín "E"15273146.55%
26.Nutilová Vendula1991FK Kolín "F"14193336.54%
27.Vokřál Lukáš1991SK Nová Ves "E"7101835.71%
28.Jaroš Martin1991Sokol Velký Osek "B"7101835.71%
29.Levčík David1977SK Nová Ves "D"791734.62%
30.Waters Jiří ml.1994Sokol Kolín "E"15203834.48%
31.Otta Pavel1989Sokol Velký Osek "B"14183633.33%
32.Fryml Filip1993FK Kolín "F"14183832.14%
33.Martínková Michaela1993FK Kolín "F"13153530.00%
34.Trnka Václav, ml.1992Viktoria Radim "E"14164028.57%
35.Gebert Jiří1972Pivnice Dobřichov861825.00%
36.Zelený Petr1974Pivnice Dobřichov11103025.00%
37.Lejnar Petr1991Sokol Velký Osek "B"14124222.22%
38.Piták Radek1983Viktoria Radim "E"12103621.74%
39.Bodláková Kateřina1993SK Nová Ves "E"1494716.07%
40.Hrach Martin1973Pivnice Dobřichov1163215.79%
41.Kubištová Tereza1993SK Nová Ves "E"16105415.63%
42.Tvrdíková Veronika1994FK Kolín "F"732112.50%
43.Veselý Zdeněk1995Viktoria Radim "E"1364611.54%
44.Proroková Eliška1998Viktoria Radim "E"72267.14%
45.Kubištová Běla1999SK Nová Ves "E"80290.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 20 zápasů
1.Jareš Libor1976FK Kolín "F"120100.00%
2.Váňová Marta1947Sokol Týnec n.L. "C"311191.67%
3.Lhoták Lubor1978Sokol Velký Osek "B"27187.50%
4.Kačírek David1977FK Kolín "F"310283.33%
5.Fousek Jiří1967Sokol Týnec n.L. "C"612475.00%
6.Kronus Luboš1955Sokol Kolín "D"13175.00%
7.Mojžíš Jan1949Sokol Kolín "D"25362.50%
8.Koutský Václav1973SK Nová Ves "D"12250.00%
9.Slavínský Tomáš1994Sokol Kolín "E"46746.15%
10.Hladík Jiří1985Sokol Kolín "D"35741.67%
11.Havrda Miloslav Pivnice Dobřichov23537.50%
12.Skokan Jan1986Sokol Kolín "D"11325.00%
13.Mendel Richard1986Sokol Kolín "E"42918.18%
14.Březinová Aneta1989SK Nová Ves "E"41146.67%
15.Fousek Jakub1998Sokol Týnec n.L. "C"1020.00%
16.Malina Ladislav1946Sokol Kolín "D"30120.00%
17.Říhová Eliška1994Viktoria Radim "E"30120.00%
18.Procházková Kateřina1998Viktoria Radim "E"40140.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy