Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Regionální soutěž 2. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Pleticha Vladimír1973Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers2172988.89%
2.Kastner Patrik1974Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers1656788.89%
3.Drahota Václav1957TJ Březno20691186.25%
4.Merčák Marek1985Sokol Chotětov "B"22751385.23%
5.Školník Luboš1988AŠ Mladá Boleslav "F"20641284.21%
6.Antoš Petr1992AŠ Mladá Boleslav "G"1548984.21%
7.Sluka Čeněk1948AŠ Mladá Boleslav "F"1239882.98%
8.Novotný Josef1949Sokol Chotětov "A"22701780.46%
9.Sekelský Jan st.1946Sokol Chotětov "A"20631679.75%
10.Ort Marek1976Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers20591975.64%
11.Moc Vladimír ml.1961Sokol Chotětov "B"20572371.25%
12.Pácha Robin1992TTC Josefův Důl "C"19532270.67%
13.Tešla Miroslav1961Sokol Chotětov "A"22582966.67%
14.Bartoň Karel1967TJ Plazy "B"16402264.52%
15.Ondráček Michal1978SK Dolní Stakory "B"20503062.50%
16.Ďurfina Karel1958TTC Josefův Důl "C"22543461.36%
17.Urban Jiří1951TJ Březno16392560.94%
18.Jonáš Marek st.1975SK Dolní Stakory "B"19413454.67%
19.Bezděk Jiří ml.1991TTC Josefův Důl "C"17363153.73%
20.Ginzlová Eva1989TTC Bělá p.B. "E"20423753.16%
21.Běloubek Roman1968TJ Plazy "B"21433952.44%
22.Vinklář Jan1977Sokol Chotětov "A"21444052.38%
23.Sucharda David1993AŠ Mladá Boleslav "G"18373551.39%
24.Folprecht Jan1984TJ Březno20383750.67%
25.Mareš Jan1983Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers19343450.00%
26.Rosca David1993AŠ Mladá Boleslav "G"13252649.02%
27.Morávek Jaroslav1966Sokol Chotětov "B"22424647.73%
28.Moc Vladimír st.1941Sokol Chotětov "B"22424647.73%
29.Just Miloslav1969TJ Březno19293247.54%
30.Bříška Jan1991TTC Josefův Důl "C"21374644.58%
31.Vtelenský Josef1936TJ Plazy "B"21364544.44%
32.Pejta Petr st.1963SK Dolní Stakory "B"22384943.68%
33.Janoušková Jitka1975AŠ Mladá Boleslav "F"13202940.82%
34.Čuban Zdeněk1964TJ Plazy "B"15243640.00%
35.Svobodová Lucie1990TTC Bělá p.B. "E"13203139.22%
36.Duda Miroslav1957TTC STEER Mladá Boleslav "C"18264636.11%
37.Kopal Jaroslav1960SK Dolní Stakory "B"22315635.63%
38.Heilek Miroslav1951AŠ Mladá Boleslav "F"18234434.33%
39.Jelínek Miloš1961Sokol Otradovice "B"11152934.09%
40.Marek Jiří1956TTC STEER Mladá Boleslav "C"18244833.33%
41.Marejka Vítězslav1993TTC Bělá p.B. "E"16204331.75%
42.Polanský Kamil1969Sokol Otradovice "B"16194529.69%
43.Nekola Michal1981TTC STEER Mladá Boleslav "C"17185026.47%
44.Vaňousek Miroslav1962TJ Plazy "B"13123724.49%
45.Bušek Štěpán1993AŠ Mladá Boleslav "G"15134323.21%
46.Kovařík Tomáš1992AŠ Mladá Boleslav "G"17155023.08%
47.Žerava Miroslav1966Sokol Otradovice "B"22147316.09%
48.Dohnalík Leoš1965TTC Bělá p.B. "E"19126316.00%
49.Žerava Miroslav ml.1993Sokol Otradovice "B"114409.09%
Hráči, kteří odehráli méně než 44 zápasů
1.Živný Josef1954TTC STEER Mladá Boleslav "C"280100.00%
2.Hovorka Karel1951AŠ Mladá Boleslav "F"110100.00%
3.Polák Petr1948TTC STEER Mladá Boleslav "C"415193.75%
4.Peca Antonín1967TTC Bělá p.B. "E"413381.25%
5.Dlask Milan1971TJ Březno13175.00%
6.Hajlich David1985Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers713765.00%
7.Jonáš Jaroslav ml.1973SK Dolní Stakory "B"37463.64%
8.Vokoun Petr1969TTC Bělá p.B. "E"410662.50%
9.Kraušner Miroslav1974Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers35362.50%
10.Nevrlý Michal1984TTC STEER Mladá Boleslav "C"512860.00%
11.Čeřovská Monika1963AŠ Mladá Boleslav "G"7161257.14%
12.Havlíček Tomáš1956AŠ Mladá Boleslav "F"12250.00%
13.Šaněk Pavel1972SK Dolní Stakory "B"12250.00%
14.Horák Josef1934Sokol Otradovice "B"36650.00%
15.Kraušner Jiří1978Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers12250.00%
16.Barva Jaroslav1941TTC Josefův Důl "C"8161650.00%
17.Kolegarová Šárka1964TTC Bělá p.B. "E"6121250.00%
18.Evyn Oleh1992AŠ Mladá Boleslav "F"11150.00%
19.Mareš Pavel1954Sokol Otradovice "B"22340.00%
20.Vyhnánek Jaroslav1957AŠ Mladá Boleslav "F"9111936.67%
21.Žďánský Milan1962TJ Březno75935.71%
22.Mrázek Ladislav1978Sokol Otradovice "B"781929.63%
23.Matlas Jiří1986AŠ Mladá Boleslav "F"441028.57%
24.Soukal Hubert1977Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers11325.00%
25.Röckel Sasha1980Sokol Chotětov "A"11325.00%
26.Honzák Miloš1961Sokol Otradovice "B"11325.00%
27.Štros Jaroslav1956Sokol Otradovice "B"11325.00%
28.Louč Tomáš1989AŠ Mladá Boleslav "G"22625.00%
29.Šlapáček Vladimír1958TTC STEER Mladá Boleslav "C"22625.00%
30.Kučera Josef1961TJ Plazy "B"22625.00%
31.Volf Petr st.1950TTC STEER Mladá Boleslav "C"11103223.81%
32.Klíma Miroslav1955TJ Březno1182722.86%
33.Ráb Martin1972TTC STEER Mladá Boleslav "C"431121.43%
34.Macura Zdeněk1991Sokol Otradovice "B"541620.00%
35.Janoušek Vladimír1980Sokol Chotětov "A"21614.29%
36.Postelt Vladimír1967TTC Bělá p.B. "E"421412.50%
37.Pivoňka Erik1969Sokol Otradovice "B"62199.52%
38.Skála Jiří1976Sokol Otradovice "B"31118.33%
39.Novotný Miroslav1981TJ Březno71165.88%
40.Javůrek Filip1971TJ Březno1020.00%
41.Šimečková Zdena1988AŠ Mladá Boleslav "F"1040.00%
42.Jonáš Zdeněk1988TJ Plazy "B"1040.00%
43.Jabůrek Stanislav1953Sokol Chotětov "B"1040.00%
44.Kolegarová Andrea1988TTC Bělá p.B. "E"1040.00%
45.Chňupa Luboš1979SK Dolní Stakory "B"1040.00%
46.Novák Ivo1973Sokol Otradovice "B"1040.00%
47.Rozkovec Vladimír1951TTC STEER Mladá Boleslav "C"1040.00%
48.Vaňousek Zdeněk1956Sokol Otradovice "B"1040.00%
49.Včeláková Stanislava1993TTC STEER Mladá Boleslav "C"1040.00%
50.Laštovička Jan1979TTC STEER Mladá Boleslav "C"1040.00%
51.Petrus Libor1964TTC Josefův Důl "C"1040.00%
52.Závěšický Jaroslav1960AŠ Mladá Boleslav "F"1040.00%
53.Leierová Klára1993TTC STEER Mladá Boleslav "C"1040.00%
54.Hodboď Martin1993TTC STEER Mladá Boleslav "C"30120.00%
55.Tvrzský Rudolf1934AŠ Mladá Boleslav "F"40160.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy