Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Regionální soutěž 4. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Merčák Marek1985Sokol Chotětov "C"12470100.00%
2.Jetel Zdeněk1955TTC Josefův Důl "E"2075593.75%
3.Noha Jan1984Sokol Dolní Bousov "C"1659592.19%
4.Marejka Vítězslav1993TTC Bělá p.B. "F"1552788.14%
5.Petrus Libor1964TTC Josefův Důl "E"20671383.75%
6.Šlapáček Vladimír1958TTC STEER Mladá Boleslav "E"1236980.00%
7.Kučera Josef1961TJ Plazy "C"21581678.38%
8.Resl Karel1949TTC Josefův Důl "E"22672176.14%
9.Macura Zdeněk1991Sokol Otradovice "D"20552271.43%
10.Vaňousek Miroslav1962TJ Plazy "C"13351570.00%
11.Hodboď Martin1993TTC STEER Mladá Boleslav "E"16371669.81%
12.Kubín Tomáš1978Slavoj Čistá "B"13361669.23%
13.Michal Jaroslav1978Sokol Podlázky "C"11291565.91%
14.Rampas František1952Slavoj Čistá "B"18442464.71%
15.Lisík Petr1990Sokol Otradovice "D"17422364.62%
16.Včeláková Stanislava1993TTC STEER Mladá Boleslav "E"20442563.77%
17.Pácha Zdeněk1959Sokol Podlázky "C"12291763.04%
18.Janoušek Vladimír1980Sokol Chotětov "C"21523162.65%
19.Mázl Marek1991Sokol Březno "B"21513162.20%
20.Schoř Ladislav1981TTC Josefův Důl "E"18442861.11%
21.Žerava Miroslav ml.1993Sokol Otradovice "E"22533560.23%
22.Duška Jan1984Sokol Březno "B"21493359.76%
23.Lisík Patrik1991Sokol Otradovice "D"20463159.74%
24.Bělohlav Jan1949Slavoj Čistá "B"15342557.63%
25.Magušin Petr1966TJ Plazy "C"15322754.24%
26.Štros Jaroslav1956Sokol Otradovice "E"20433753.75%
27.Šimeček Vladimír1956Sokol Podlázky "C"20413752.56%
28.Jabůrek Stanislav1953Sokol Chotětov "C"16322952.46%
29.Hašl Pavel1970Slavoj Čistá "B"16312951.67%
30.Pivoňka Erik1969Sokol Otradovice "E"17353351.47%
31.Vyrtych Martin1982TJ Plazy "C"16292850.88%
32.Titlbach Jindřich ml.1991Sokol Březno "B"22414547.67%
33.Martinec Jaroslav1959Slavoj Čistá "B"20344244.74%
34.Hovorková Iva1987TTC STEER Mladá Boleslav "E"12212644.68%
35.Jihlavcová Marie1989Sokol Dolní Bousov "C"17293942.65%
36.Röckel Sasha1980Sokol Chotětov "C"20314938.75%
37.Blažkovan Luboš1964Sokol Chotětov "C"14203437.04%
38.Honzák Jakub1986Sokol Otradovice "D"17234235.38%
39.Hercík Jiří st.1976SK Dolní Stakory "E"12163034.78%
40.Novák Ivo1973Sokol Otradovice "E"18254734.72%
41.Berounský Miloslav1982Sokol Dolní Bousov "C"21275234.18%
42.Piešťanský Jakub1996TTC Bělá p.B. "F"15114519.64%
43.Šámal Vladimír1978SK Dolní Stakory "E"20126715.19%
44.Kučera Michal ml.1989Sokol Podlázky "C"1264013.04%
45.Rágulík Jiří1994Sokol Březno "B"1785612.50%
46.Černý Petr1960SK Dolní Stakory "E"176599.23%
47.Vele Petr1968SK Dolní Stakory "E"196668.33%
48.Fejfar Radek1997TTC Bělá p.B. "F"185637.35%
49.Vele Daniel1995SK Dolní Stakory "E"182682.86%
Hráči, kteří odehráli méně než 44 zápasů
1.Kolegarová Šárka1964TTC Bělá p.B. "F"140100.00%
2.Leierová Klára1993TTC STEER Mladá Boleslav "E"120100.00%
3.Havlík Jaroslav1952TTC Josefův Důl "E"516288.89%
4.Postelt Vladimír1967TTC Bělá p.B. "F"517385.00%
5.Hložek Vojtěch1986TJ Plazy "C"825583.33%
6.Svobodová Lucie1990TTC Bělá p.B. "F"25183.33%
7.Vilhan Martin1991Sokol Dolní Bousov "C"929780.56%
8.Jonáš Zdeněk1988TJ Plazy "C"412380.00%
9.Puskajler Lukáš1978Slavoj Čistá "B"26275.00%
10.Rozkovec Vladimír1951TTC STEER Mladá Boleslav "E"819870.37%
11.Laštovička Jan1979TTC STEER Mladá Boleslav "E"11281368.29%
12.Vichnarová Sylvie1986TTC STEER Mladá Boleslav "E"10251464.10%
13.Němec Filip1994TTC STEER Mladá Boleslav "E"510662.50%
14.Kučera Kryštof1991Sokol Podlázky "C"9221461.11%
15.Urban Jiří1973TJ Plazy "C"6111052.38%
16.Šeligová Tereza1995Sokol Otradovice "D"12250.00%
17.Balcarová Petra1992TTC Bělá p.B. "F"36650.00%
18.Marejková Michaela1994TTC Bělá p.B. "F"11172243.59%
19.Kolek Tomáš1994Sokol Dolní Bousov "C"8131940.63%
20.Kverek Patrik1993Sokol Dolní Bousov "C"681240.00%
21.Špaček Jarmil1974Sokol Podlázky "C"10142238.89%
22.Doubek Miroslav1953Slavoj Čistá "B"781338.10%
23.Podhora Jiří1944TTC Josefův Důl "E"11325.00%
24.Biderman Jaroslav1941Sokol Otradovice "E"22625.00%
25.Kačírková Květa1990Sokol Otradovice "D"872521.88%
26.Zítka Miloslav1976TJ Plazy "C"1172720.59%
27.Fišer Jan1994Sokol Březno "B"531516.67%
28.Odstrčilík Hubert1996Sokol Dolní Bousov "C"953113.89%
29.Blecha David1997TTC Bělá p.B. "F"21712.50%
30.Šindelář Petr1976Sokol Podlázky "C"1053512.50%
31.Kulich Patrik1996TTC Bělá p.B. "F"832610.34%
32.Hladký Petr1973Sokol Podlázky "C"62209.09%
33.Klášterková Eva1995Sokol Otradovice "D"31118.33%
34.Drapák Jaroslav ml.1973SK Dolní Stakory "E"31118.33%
35.Zolman Pavel1996Sokol Otradovice "E"62228.33%
36.Jakubec Luděk1993TTC Bělá p.B. "F"112385.00%
37.Puskajler Pavel st.1960Slavoj Čistá "B"1040.00%
38.Cibulka Jiří1964Sokol Otradovice "E"1040.00%
39.Králík Martin1993Sokol Otradovice "E"1040.00%
40.Nešněra Tomáš1989Sokol Otradovice "D"1040.00%
41.Murányi Richard1992Sokol Podlázky "C"1040.00%
42.Kotyk Roman1971Sokol Dolní Bousov "C"1040.00%
43.Bernard Jan1993Sokol Dolní Bousov "C"30100.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy