Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:30 TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najbr Jiří
Móro Jaroslav
 
 
Šteffan Jan
Pěnička Michal
 
 
     0301
2.Škaloud Miroslav
Flajšr Antonín
 
 
Hyková Šárka
Mráz Lubomír
 
 
     3011
3.Móro JaroslavMráz Lubomír     1312
4.Škaloud MiroslavŠteffan Jan     3222
5.Flajšr AntonínHyková Šárka     3032
6.Najbr JiříPěnička Michal     3242
7.Škaloud MiroslavMráz Lubomír     3252
8.Flajšr AntonínŠteffan Jan     3162
9.Najbr JiříHyková Šárka     2363
10.Móro JaroslavPěnička Michal     0364
11.Flajšr AntonínMráz Lubomír     3174
12.Najbr JiříŠteffan Jan     1375
13.Móro JaroslavHyková Šárka     0376
14.Škaloud MiroslavPěnička Michal     3086
15.Najbr JiříMráz Lubomír     3096
16.Móro JaroslavŠteffan Jan     0397
17.Škaloud MiroslavHyková Šárka     30107
18.Flajšr AntonínPěnička Michal     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Móro Jaroslav04Mráz Lubomír13
Škaloud Miroslav40Šteffan Jan22
Flajšr Antonín40Hyková Šárka22
Najbr Jiří22Pěnička Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:183:54 TJ Sokol Tatobity A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobiáš Vladimír
Tobiáš Zdeněk
 
 
Pěnička Michal
Šteffan Jan
 
 
     0301
2.Návesník Stanislav
Hrubec Zbyněk
 
 
Hyková Šárka
Mráz Lubomír
 
 
     1302
3.Tobiáš VladimírŠteffan Jan     0303
4.Tobiáš ZdeněkHyková Šárka     0304
5.Návesník StanislavPěnička Michal     1305
6.Hrubec ZbyněkMráz Lubomír     0306
7.Tobiáš ZdeněkŠteffan Jan     0307
8.Návesník StanislavHyková Šárka     1308
9.Hrubec ZbyněkPěnička Michal     0309
10.Tobiáš VladimírMráz Lubomír     03010
11.Návesník StanislavŠteffan Jan     03011
12.Hrubec ZbyněkHyková Šárka     03012
13.Tobiáš VladimírPěnička Michal     03013
14.Tobiáš ZdeněkMráz Lubomír     03014
15.Hrubec ZbyněkŠteffan Jan     03015
16.Tobiáš VladimírHyková Šárka     03016
17.Tobiáš ZdeněkPěnička Michal     03017
18.Návesník StanislavMráz Lubomír     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tobiáš Vladimír04Šteffan Jan40
Tobiáš Zdeněk04Hyková Šárka40
Návesník Stanislav04Pěnička Michal40
Hrubec Zbyněk04Mráz Lubomír40

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy