Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
Šír Milan
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům č.p 238, 51243 Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15515:442TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šír Milan
Bělonožník Antonín
 
 
Mareš Erik
Holík Tomáš
 
 
7-1045 3110
2.Popek Ivo
Naděje Lukáš
 
 
Huk Martin
Řípa David
 
 
-101245 3120
3.Naděje LukášHuk Martin87-810 3130
4.Bělonožník AntonínMareš Erik-1111119 3140
5.Popek IvoŘípa David-127109 3150
6.Šír MilanHolík Tomáš579  3060
7.Bělonožník AntonínHuk Martin632  3070
8.Popek IvoMareš Erik-4-979-142371
9.Šír MilanŘípa David666  3081
10.Naděje LukášHolík Tomáš9-6-7-6 1382
11.Popek IvoHuk Martin-3-91110-42383
12.Šír MilanMareš Erik98-311 3193
13.Naděje LukášŘípa David877  30103
14.Bělonožník AntonínHolík Tomáš         
15.Šír MilanHuk Martin         
16.Naděje LukášMareš Erik         
17.Bělonožník AntonínŘípa David         
18.Popek IvoHolík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Naděje Lukáš21Huk Martin12
Bělonožník Antonín20Mareš Erik12
Popek Ivo12Řípa David03
Šír Milan30Holík Tomáš11
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10435:288TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Louda Jiří
Urban Milan
 
 
Waldhauser Vojtěch
Kutifel Josef ml.
 
 
578  3010
2.Švácha Ondřej
Šilhán Josef
 
 

 
 
WO    3020
3.Urban MilanKutifel Josef ml.93-10-7-72321
4.Louda JiříSvědík Miroslav996  3031
5.Šilhán JosefWaldhauser Vojtěch998  3041
6.Švácha OndřejWO    3051
7.Louda JiříKutifel Josef ml.-59-6-9 1352
8.Šilhán JosefSvědík Miroslav65-92 3162
9.Švácha OndřejWaldhauser Vojtěch-88108 3172
10.Urban MilanWO    3082
11.Šilhán JosefKutifel Josef ml.7810  3092
12.Švácha OndřejSvědík Miroslav7-2-77832102
13.Urban MilanWaldhauser Vojtěch         
14.Louda Jiří         
15.Švácha OndřejKutifel Josef ml.         
16.Urban MilanSvědík Miroslav         
17.Louda JiříWaldhauser Vojtěch         
18.Šilhán Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Urban Milan01Kutifel Josef ml.21
Louda Jiří11Svědík Miroslav03
Šilhán Josef30Waldhauser Vojtěch02
Švácha Ondřej20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Turpišova 292, 463 31 ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žemlička Karel
Cinibulk Miroslav
 
 
Smetana Josef
Pusch František
 
 
     1301
2.Martenek Tomáš
Svoboda Michal
 
 

 
 
WO    3011
3.Martenek TomášKlimenta Matouš     1312
4.Cinibulk MiroslavPusch František     2313
5.Žemlička KarelSmetana Josef     2314
6.Svoboda MichalWO    3024
7.Cinibulk MiroslavKlimenta Matouš     1325
8.Žemlička KarelPusch František     0326
9.Svoboda MichalSmetana Josef     3036
10.Martenek TomášWO    3046
11.Žemlička KarelKlimenta Matouš     0347
12.Svoboda MichalPusch František     3057
13.Martenek TomášSmetana Josef     1358
14.Cinibulk MiroslavWO    3068
15.Svoboda MichalKlimenta Matouš     3278
16.Martenek TomášPusch František     3288
17.Cinibulk MiroslavSmetana Josef     0389
18.Žemlička KarelWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Martenek Tomáš12Klimenta Matouš31
Cinibulk Miroslav03Pusch František22
Žemlička Karel03Smetana Josef31
Svoboda Michal30   
WO50WO05
nejsou na utkání přítomen komisař



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Cvikov AVrchní
rozhodčí:
Pavelka Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Bohumila Hynka, Sad 5.května 130, 47154 Cvikov, Tělocvična ZŠ Cvikov u parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:33 TJ Lokomotiva Česká Lípa A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Česenek Vratislav
Fišera Milan
 
 
Just František
Flanderka Miloš
 
 
     3010
2.Bárta Roman
Bílek Rudolf st.
 
 
Bříza František
Milata Vladimír st.
 
 
     3020
3.Fišera MilanJust František     0321
4.Bílek Rudolf st.Flanderka Miloš     2322
5.Pavelka JosefMilata Vladimír st.     0323
6.Česenek VratislavBříza František     0324
7.Bílek Rudolf st.Just František     0325
8.Pavelka JosefFlanderka Miloš     1326
9.Česenek VratislavMilata Vladimír st.     3036
10.Bárta RomanBříza František     3146
11.Pavelka JosefJust František     3256
12.Česenek VratislavFlanderka Miloš     1357
13.Bárta RomanMilata Vladimír st.     1358
14.Bílek Rudolf st.Bříza František     3068
15.Česenek VratislavJust František     0369
16.Bárta RomanFlanderka Miloš     03610
17.Bílek Rudolf st.Milata Vladimír st.         
18.Pavelka JosefBříza František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fišera Milan01Just František31
Bílek Rudolf st.12Flanderka Miloš40
Pavelka Josef12Milata Vladimír st.21
Česenek Vratislav13Bříza František12
Bárta Roman12   
střídání zápas č.10 Na utkání přítomen komisař



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. Míru 616 Kamenický ŠenovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:31290:455Loko Depo Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Vinter Tomáš
Frýba Jiří
 
 
WO    0301
2.Bayer Aleš
Čermák Miloslav
 
 
Zdvihal Radek
Minář Jiří
 
 
11-4-9-7 1302
3.Vinter TomášWO    0303
4.Nacházel PavelMinář Jiří-6-5-8  0304
5.Čermák MiloslavZdvihal Radek-78-7-9 1305
6.Bayer AlešFrýba Jiří938  3015
7.Nacházel PavelVinter Tomáš-59-6-7 1316
8.Čermák MiloslavMinář Jiří-8-69-4 1317
9.Bayer AlešZdvihal Radek695  3027
10.Frýba JiříWO    0328
11.Čermák MiloslavVinter Tomáš-11-119-9 1329
12.Bayer AlešMinář Jiří710-47 3139
13.Zdvihal RadekWO    03310
14.Nacházel PavelFrýba Jiří         
15.Bayer AlešVinter Tomáš         
16.Minář Jiří         
17.Nacházel PavelZdvihal Radek         
18.Čermák MiloslavFrýba Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nacházel Pavel02Vinter Tomáš20
Čermák Miloslav03Minář Jiří21
Bayer Aleš30Zdvihal Radek11
   Frýba Jiří01
WO04WO40
Na utkání přítomen komisař.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:26610:471TJ Jiskra Nový Bor A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Petr
Hekerle Tomáš
 
 
Prosa Tomáš
Horák Leoš
 
 
-7-987-62301
2.Ivan Radek
Studecký Lubor
 
 

 
 
WO    3011
3.Hofman DenisDrechsler Matěj-5101010 3121
4.Vojtěch PetrProsa Tomáš-124-8-8 1322
5.Hekerle TomášHorák Leoš-69-11-4 1323
6.Ivan RadekWO    3033
7.Vojtěch PetrDrechsler Matěj75-7-9-72334
8.Hekerle TomášProsa Tomáš10-8-10-11 1335
9.Ivan RadekHorák Leoš273  3045
10.Hofman DenisWO    3055
11.Hekerle TomášDrechsler Matěj-5789 3165
12.Ivan RadekProsa Tomáš8-85-10-72366
13.Hofman DenisHorák Leoš-7-19-3 1367
14.Vojtěch PetrWO    3077
15.Ivan RadekDrechsler Matěj66-94 3187
16.Hofman DenisProsa Tomáš-67-4WOWO3297
17.Vojtěch PetrHorák Leoš672  30107
18.Hekerle Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hofman Denis21Drechsler Matěj13
Vojtěch Petr12Prosa Tomáš31
Hekerle Tomáš12Horák Leoš22
Ivan Radek21   
WO40WO04
Bez připomínek.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy