Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní BrannáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní BrannáRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:32366:465TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janda Vladimír
Kučera Michal
 
 
Honců Michal
Pavlata Petr
 
 
8-777 3110
2.Krejčí Josef
Šeda Zdeněk
 
 
Skalský Milan
Pastorek Ondřej
 
 
-55-87-82311
3.Krejčí JosefPavlata Petr10-4-6-8 1312
4.Janda VladimírHonců Michal-4-5-6  0313
5.Šeda ZdeněkSkalský Milan7-3-5-7 1314
6.Kučera MichalPastorek Ondřej8-999 3124
7.Janda VladimírPavlata Petr-9-8-7  0325
8.Šeda ZdeněkHonců Michal-8-7-10  0326
9.Kučera MichalSkalský Milan-5-2-7  0327
10.Krejčí JosefPastorek Ondřej131110  3037
11.Šeda ZdeněkPavlata Petr-9-8-7  0338
12.Kučera MichalHonců Michal-6-7-6  0339
13.Krejčí JosefSkalský Milan-10-9-5  03310
14.Janda VladimírPastorek Ondřej         
15.Kučera MichalPavlata Petr         
16.Krejčí JosefHonců Michal         
17.Janda VladimírSkalský Milan         
18.Šeda ZdeněkPastorek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Josef12Pavlata Petr30
Janda Vladimír02Honců Michal30
Šeda Zdeněk03Skalský Milan30
Kučera Michal12Pastorek Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BRozhodčí:Klimenta
Hráno v místnosti
přesná adresa
V LOMĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
Crha Radek
Dlouhý Dominik
 
 
     2301
2.Klimenta Miroslav
Jirouš Zbyněk
 
 
Golis Radek
Fišarová Markéta
 
 
     2302
3.Brumlich Ladislav ml.Golis Radek     0303
4.Klimenta MiroslavCrha Radek     3213
5.Hartig PetrDlouhý Dominik     1314
6.Jirouš ZbyněkFišarová Markéta     3124
7.Klimenta MiroslavGolis Radek     3234
8.Hartig PetrCrha Radek     3144
9.Jirouš ZbyněkDlouhý Dominik     2345
10.Brumlich Ladislav ml.Fišarová Markéta     3055
11.Hartig PetrGolis Radek     0356
12.Jirouš ZbyněkCrha Radek     3166
13.Brumlich Ladislav ml.Dlouhý Dominik     3176
14.Klimenta MiroslavFišarová Markéta     3086
15.Jirouš ZbyněkGolis Radek     0387
16.Brumlich Ladislav ml.Crha Radek     2388
17.Klimenta MiroslavDlouhý Dominik     1389
18.Hartig PetrFišarová Markéta     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brumlich Ladislav ml.22Golis Radek31
Klimenta Miroslav31Crha Radek13
Hartig Petr22Dlouhý Dominik31
Jirouš Zbyněk22Fišarová Markéta04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Studenec u HorekVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna StudenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:10Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:28593:585Orel Studenec u Horek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuřík Jan st.
Kuřík Martin
 
 
Leopold Mikuláš
Pastorek Milan
 
 
1158  3010
2.Tesař Miloš
Exner Tomáš
 
 
Ouhrabka Michal
Ouhrabka Petr
 
 
7-59-1173220
3.Suja JanOuhrabka Michal-7-7-5  0321
4.Exner TomášOuhrabka Petr76-77 3131
5.Tesař Miloš Leopold Mikuláš-10-32-8 1332
6.Kuřík MartinPastorek Milan48-109 3142
7.Exner TomášOuhrabka Michal9-5-6983252
8.Tesař Miloš Ouhrabka Petr7-10149 3162
9.Kuřík MartinLeopold Mikuláš-4-4-5  0363
10.Suja JanPastorek Milan816-9-673273
11.Tesař Miloš Ouhrabka Michal-9-1311-6 1374
12.Kuřík MartinOuhrabka Petr127-85 3184
13.Suja JanLeopold Mikuláš-7-9-3  0385
14.Exner TomášPastorek Milan364  3095
15.Kuřík MartinOuhrabka Michal-76-39-82396
16.Kuřík Jan st.Ouhrabka Petr12115  30106
17.Exner TomášLeopold Mikuláš         
18.Tesař Miloš Pastorek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suja Jan12Ouhrabka Michal31
Exner Tomáš30Ouhrabka Petr04
Tesař Miloš 12Leopold Mikuláš30
Kuřík Martin22Pastorek Milan03
Kuřík Jan st.10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna SemilyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:30472:496TJ Sokol Turnov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David Jaroslav
Král Libor
 
 
Mencl Kryštof
Brenner Matěj
 
 
-118-84-52301
2.David Lukáš
Málek Lukáš
 
 
Filip Josef
Varcl Matěj
 
 
6-7-6-10 1302
3.Král LiborMencl Kryštof-8-6-9  0303
4.David JaroslavFilip Josef6-8-99-62304
5.David LukášVarcl Matěj1088  3014
6.Málek LukášBrenner Matěj10-9-7-8 1315
7.David JaroslavMencl Kryštof8-8-9-6 1316
8.David LukášFilip Josef788  3026
9.Málek LukášVarcl Matěj689  3036
10.Král LiborBrenner Matěj-5-8-9  0337
11.David LukášMencl Kryštof-16-69-9 1338
12.Málek LukášFilip Josef492  3048
13.Král LiborVarcl Matěj-89-7-6 1349
14.David JaroslavBrenner Matěj-8-8-9  03410
15.Málek LukášMencl Kryštof         
16.Král LiborFilip Josef         
17.David JaroslavVarcl Matěj         
18.David LukášBrenner Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Král Libor03Mencl Kryštof30
David Jaroslav03Filip Josef12
David Lukáš21Varcl Matěj12
Málek Lukáš21Brenner Matěj30



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká LhotaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:12 TJ Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopiary Lubomír
Hlaváček Vladimír
 
 
Hercík Jan
Jenček Radek
 
 
8-967 3110
2.Longin Milan
Longinová Ilona
 
 

 
 
WO    3020
3.Longinová IlonaHercík Jan9-8-8973230
4.Hlaváček VladimírJenček Radek755  3040
5.Kopiary LubomírMorávek Luděk6-8810 3150
6.Longin Milan     3060
7.Hlaváček VladimírHercík Jan82-9-6-72361
8.Kopiary LubomírJenček Radek6-1115 3171
9.Longin MilanMorávek Luděk1375  3081
10.Longinová IlonaWO    3091
11.Kopiary LubomírHercík Jan8-7-910-142392
12.Longin MilanJenček Radek9-967 31102
13.Longinová IlonaMorávek Luděk         
14.Hlaváček Vladimír         
15.Longin MilanHercík Jan         
16.Longinová IlonaJenček Radek         
17.Hlaváček VladimírMorávek Luděk         
18.Kopiary Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Longinová Ilona10Hercík Jan21
Hlaváček Vladimír11Jenček Radek03
Kopiary Lubomír21Morávek Luděk02
Longin Milan3001
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Studenec u HorekVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna StudenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:12436:350Orel Studenec u Horek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuřík Martin
Suja Jan
 
 
Crha Radek
Dlouhý Dominik
 
 
-5565 3110
2.Tesař Miloš
Exner Tomáš
 
 
Golis Radek
Fišarová Markéta
 
 
-6-67-7 1311
3.Suja JanGolis Radek7117  3021
4.Exner TomášDlouhý Dominik-106-8793231
5.Tesař Miloš Crha Radek57-88 3141
6.Kuřík MartinFišarová Markéta6-9410 3151
7.Exner TomášGolis Radek125-811 3161
8.Tesař Miloš Dlouhý Dominik7127  3071
9.Kuřík MartinCrha Radek663  3081
10.Suja JanFišarová Markéta-5-6-5  0382
11.Tesař Miloš Golis Radek546  3092
12.Kuřík MartinDlouhý Dominik8105  30102
13.Suja JanCrha Radek         
14.Exner TomášFišarová Markéta         
15.Kuřík MartinGolis Radek         
16.Suja JanDlouhý Dominik         
17.Exner TomášCrha Radek         
18.Tesař Miloš Fišarová Markéta         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suja Jan11Golis Radek03
Exner Tomáš20Dlouhý Dominik03
Tesař Miloš 30Crha Radek02
Kuřík Martin30Fišarová Markéta11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V LOMĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:31 TJ Sokol Košťálov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimenta Miroslav
Jirouš Zbyněk
 
 
Ouhrabka Michal
Ouhrabka Petr
 
 
     3110
2.Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
Leopold Mikuláš
Pastorek Milan
 
 
     1311
3.Brumlich Ladislav ml.Ouhrabka Michal     0312
4.Klimenta MiroslavLeopold Mikuláš     0313
5.Hartig PetrOuhrabka Petr     1314
6.Jirouš ZbyněkPastorek Milan     1315
7.Klimenta MiroslavOuhrabka Michal     0316
8.Hartig PetrLeopold Mikuláš     0317
9.Jirouš ZbyněkOuhrabka Petr     3027
10.Brumlich Ladislav ml.Pastorek Milan     3037
11.Hartig PetrOuhrabka Michal     0338
12.Jirouš ZbyněkLeopold Mikuláš     1339
13.Brumlich Ladislav ml.Ouhrabka Petr     3049
14.Klimenta MiroslavPastorek Milan     3059
15.Jirouš ZbyněkOuhrabka Michal     03510
16.Brumlich Ladislav ml.Leopold Mikuláš         
17.Klimenta MiroslavOuhrabka Petr         
18.Hartig PetrPastorek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brumlich Ladislav ml.21Ouhrabka Michal40
Klimenta Miroslav12Leopold Mikuláš30
Hartig Petr03Ouhrabka Petr12
Jirouš Zbyněk13Pastorek Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:18543:452TJ Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Vladimír
Kopiary Lubomír
 
 
Varcl Matěj
Filip Josef
 
 
976  3010
2.Longin Milan
Longinová Ilona
 
 
Mencl Kryštof
Brenner Matěj
 
 
869  3020
3.Longin MilanMencl Kryštof-78-98-82321
4.Longinová IlonaFilip Josef564  3031
5.Hlaváček VladimírBrenner Matěj868  3041
6.Kopiary LubomírVarcl Matěj-8-6-8  0342
7.Longinová IlonaMencl Kryštof7-98-7-72343
8.Hlaváček VladimírFilip Josef65-76 3153
9.Kopiary LubomírBrenner Matěj94-87 3163
10.Longin MilanVarcl Matěj9-10-8973273
11.Hlaváček VladimírMencl Kryštof8-34-963283
12.Vondra PavelFilip Josef8-9-86-122384
13.Longin MilanBrenner Matěj10112  3094
14.Longinová IlonaVarcl Matěj569  30104
15.Vondra PavelMencl Kryštof         
16.Longin MilanFilip Josef         
17.Longinová IlonaBrenner Matěj         
18.Hlaváček VladimírVarcl Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Longin Milan21Mencl Kryštof21
Longinová Ilona21Filip Josef12
Hlaváček Vladimír30Brenner Matěj03
Kopiary Lubomír11Varcl Matěj12
Vondra Pavel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká LhotaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna SemilyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2019 13:00 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:33586:592TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek Lukáš
David Lukáš
 
 
Hercík Jan
Hercík Jaroslav ml.
 
 
8-7-11563210
2.Krejsa Karel
David Jaroslav
 
 
Morávek Luděk
Tominec Tomáš
 
 
8-5-2-5 1311
3.David JaroslavHercík Jaroslav ml.-6-87-5 1312
4.Krejsa KarelHercík Jan-1-8-6  0313
5.David LukášTominec Tomáš-6-87-5 1314
6.Málek LukášMorávek Luděk296  3024
7.Krejsa KarelHercík Jaroslav ml.-6-8-5  0325
8.Král LiborHercík Jan-6-3-4  0326
9.Málek LukášTominec Tomáš-9688 3136
10.David JaroslavMorávek Luděk-6-86583246
11.Král LiborHercík Jaroslav ml.-6-8-6  0347
12.Málek LukášHercík Jan5-9-8-6 1348
13.David JaroslavTominec Tomáš867  3058
14.Krejsa KarelJenček Radek84-11-683268
15.Málek LukášHercík Jaroslav ml.39-85 3178
16.David JaroslavHercík Jan679  3088
17.Krejsa KarelTominec Tomáš6-5106 3198
18.Král LiborJenček Radek676  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
David Jaroslav31Hercík Jaroslav ml.31
Krejsa Karel22Hercík Jan31
David Lukáš01Tominec Tomáš13
Málek Lukáš31Morávek Luděk02
Král Libor12Jenček Radek02

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy