Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec v lomě VíchvoáRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:31281:407TJ Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimenta Miroslav
Jirouš Zbyněk
 
 
Longin Milan
Longinová Ilona
 
 
-3-6-10  0301
2.Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
Hlaváček Vladimír
Kopiary Lubomír
 
 
-8-9-5  0302
3.Hartig PetrLongin Milan-6-8-8  0303
4.Brumlich Ladislav ml.Longinová Ilona-5-7-3  0304
5.Klimenta MiroslavHlaváček Vladimír9-89-7-82305
6.Jirouš ZbyněkKopiary Lubomír-911-9-7 1306
7.Brumlich Ladislav ml.Longin Milan-29109 3116
8.Klimenta MiroslavLonginová Ilona-3-4-7  0317
9.Jirouš ZbyněkHlaváček Vladimír-6-8-5  0318
10.Hartig PetrKopiary Lubomír-67-6-10 1319
11.Klimenta MiroslavLongin Milan-6-6-6  03110
12.Jirouš ZbyněkLonginová Ilona         
13.Hartig PetrHlaváček Vladimír         
14.Brumlich Ladislav ml.Kopiary Lubomír         
15.Jirouš ZbyněkLongin Milan         
16.Hartig PetrLonginová Ilona         
17.Brumlich Ladislav ml.Hlaváček Vladimír         
18.Klimenta MiroslavKopiary Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hartig Petr02Longin Milan21
Brumlich Ladislav ml.11Longinová Ilona20
Klimenta Miroslav03Hlaváček Vladimír20
Jirouš Zbyněk02Kopiary Lubomír20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Studenec u HorekVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna StudenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:30574:539nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suja Jan
Hačková Adriana
 
 
Málek Lukáš
David Lukáš
 
 
-5-7-8  0301
2.Exner Tomáš
Tesař Miloš
 
 
Král Libor
David Lukáš
 
 
646  3011
3.Hačková AdrianaDavid Lukáš-7-8-4  0312
4.Suja JanMálek Lukáš99-24 3122
5.Tesař Miloš David Jaroslav-66-9-8 1323
6.Exner TomášKrál Libor877  3033
7.Suja JanDavid Lukáš-97-8-8 1334
8.Tesař Miloš Málek Lukáš6-10-48-92335
9.Exner TomášDavid Jaroslav-9882 3145
10.Hačková AdrianaKrál Libor-7-8-7  0346
11.Tesař Miloš David Lukáš4-678 3156
12.Exner TomášMálek Lukáš876  3066
13.Hačková AdrianaDavid Jaroslav-67-2-5 1367
14.Suja JanKrál Libor637  3077
15.Exner TomášDavid Lukáš-86-9-9 1378
16.Kuřík Jan st.Málek Lukáš383  3088
17.Suja JanDavid Jaroslav-9-5-9  0389
18.Tesař Miloš Král Libor578  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hačková Adriana03David Lukáš31
Suja Jan22Málek Lukáš13
Tesař Miloš 22David Jaroslav31
Exner Tomáš31Král Libor13
Kuřík Jan st.10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Studenec u HorekVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna StudenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:34358:475TJ Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suja Jan
Kuřík Jan st.
 
 
Longin Milan
Longinová Ilona
 
 
-8-6-8  0301
2.Tesař Miloš
Exner Tomáš
 
 
Kopiary Lubomír
Hlaváček Vladimír
 
 
-49-7893211
3.Hačková AdrianaLongin Milan-8-6-3  0312
4.Suja JanLonginová Ilona-6-6-2  0313
5.Tesař Miloš Hlaváček Vladimír-6-8-9  0314
6.Exner TomášKopiary Lubomír78-9-693224
7.Suja JanLongin Milan-5-8-9  0325
8.Tesař Miloš Longinová Ilona-5812-2-72326
9.Exner TomášHlaváček Vladimír861  3036
10.Hačková AdrianaKopiary Lubomír-4-5-4  0337
11.Tesař Miloš Longin Milan-9-9-6  0338
12.Exner TomášLonginová Ilona-6-68-7 1339
13.Hačková AdrianaHlaváček Vladimír8-8-7-3 13310
14.Suja JanKopiary Lubomír-7-7-5  03  
15.Exner TomášLongin Milan         
16.Hačková AdrianaLonginová Ilona         
17.Suja JanHlaváček Vladimír         
18.Tesař Miloš Kopiary Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hačková Adriana03Longin Milan30
Suja Jan02Longinová Ilona30
Tesař Miloš 03Hlaváček Vladimír21
Exner Tomáš21Kopiary Lubomír11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V LOMĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:34 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimenta Miroslav
Jirouš Zbyněk
 
 
Málek Lukáš
David Lukáš
 
 
     3110
2.Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
Král Libor
David Jaroslav
 
 
     2311
3.Hartig PetrDavid Lukáš     0312
4.Brumlich Ladislav ml.Málek Lukáš     3222
5.Klimenta MiroslavDavid Jaroslav     3032
6.Jirouš ZbyněkKrál Libor     1333
7.Brumlich Ladislav ml.David Lukáš     0334
8.Klimenta MiroslavMálek Lukáš     0335
9.Jirouš ZbyněkDavid Jaroslav     1336
10.Hartig PetrKrejsa Karel     3146
11.Klimenta MiroslavDavid Lukáš     2347
12.Jirouš ZbyněkMálek Lukáš     1348
13.Hartig PetrDavid Jaroslav     1349
14.Brumlich Ladislav ml.Krejsa Karel     3059
15.Jirouš ZbyněkDavid Lukáš     13510
16.Hartig PetrMálek Lukáš         
17.Brumlich Ladislav ml.David Jaroslav         
18.Klimenta MiroslavKrejsa Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hartig Petr12David Lukáš40
Brumlich Ladislav ml.21Málek Lukáš21
Klimenta Miroslav12David Jaroslav21
Jirouš Zbyněk04Král Libor10
   Krejsa Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 19:30 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16485:413TJ Sokol Košťálov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ouhrabka Michal
Ouhrabka Petr
 
 
Fejfar Zdeněk
Fišarová Markéta
 
 
766  3010
2.Pastorek Milan
Flajšr Antonín
 
 
Crha Radek
Golis Radek
 
 
8109  3020
3.Flajšr AntonínCrha Radek-6-8-9  0321
4.Pastorek MilanFišarová Markéta-127107 3131
5.Ouhrabka MichalFejfar Zdeněk543  3041
6.Ouhrabka PetrGolis Radek-7-879-72342
7.Pastorek MilanCrha Radek37-09 3152
8.Ouhrabka MichalFišarová Markéta-108-9673262
9.Ouhrabka PetrFejfar Zdeněk24-109 3172
10.Flajšr AntonínGolis Radek-59-8733282
11.Ouhrabka MichalCrha Radek-999-893292
12.Ouhrabka PetrFišarová Markéta15-999 31102
13.Flajšr AntonínFejfar Zdeněk413  30  
14.Pastorek MilanGolis Radek         
15.Ouhrabka PetrCrha Radek         
16.Flajšr AntonínFišarová Markéta         
17.Pastorek MilanFejfar Zdeněk         
18.Ouhrabka MichalGolis Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Flajšr Antonín11Crha Radek12
Pastorek Milan20Fišarová Markéta03
Ouhrabka Michal30Fejfar Zdeněk02
Ouhrabka Petr21Golis Radek11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní důma Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:18526:452TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jiří
Pavlata Petr
 
 
Varcl Jan st.
Filip Josef
 
 
758  3010
2.Nesvadba Luboš
Skalský Milan
 
 
Mencl Kryštof
Brenner Matěj
 
 
-88-8-9 1311
3.Nesvadba LubošMencl Kryštof843  3021
4.Skalský MilanFilip Josef410-1-1193231
5.Pavlata PetrBrenner Matěj787  3041
6.Hrubý JiříVarcl Jan st.-4-526-82342
7.Skalský MilanMencl Kryštof-4-51011-122343
8.Pavlata PetrFilip Josef655  3053
9.Hrubý JiříBrenner Matěj-6758 3163
10.Nesvadba LubošVarcl Jan st.-8-89-8 1364
11.Pavlata PetrMencl Kryštof9-857 3174
12.Hrubý JiříFilip Josef65-27 3184
13.Nesvadba LubošBrenner Matěj767  3094
14.Skalský MilanVarcl Jan st.9-1189 31104
15.Hrubý JiříMencl Kryštof84-37 31  
16.Nesvadba LubošFilip Josef         
17.Skalský MilanBrenner Matěj         
18.Pavlata PetrVarcl Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nesvadba Luboš21Mencl Kryštof12
Skalský Milan21Filip Josef03
Pavlata Petr30Brenner Matěj03
Hrubý Jiří21Varcl Jan st.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní BrannáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká LhotaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna v Horní BrannéRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
90:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:28627:580TJ Sokol Horní Branná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Michal
Janda Vladimír
 
 
Hercík Jan
Hercík Jaroslav ml.
 
 
-8-9-10  0301
2.Krejčí Josef
Tryzna Pavel
 
 
Hercik Jaroslav st.
Morávek Luděk
 
 
989  3011
3.Krejčí JosefHercík Jaroslav ml.9-6-7883221
4.Tryzna PavelHercík Jan8-9-89-92322
5.Kučera MichalMorávek Luděk1310  3032
6.Janda VladimírHercik Jaroslav st.892  3042
7.Tryzna PavelHercík Jaroslav ml.-88-10-8 1343
8.Kučera MichalHercík Jan-3-7-6  0344
9.Janda VladimírMorávek Luděk899  3054
10.Krejčí JosefHercik Jaroslav st.545  3064
11.Kučera MichalHercík Jaroslav ml.-87-8-9 1365
12.Janda VladimírHercík Jan-9-8-9  0366
13.Krejčí JosefMorávek Luděk878  3076
14.Tryzna PavelHercik Jaroslav st.348  3086
15.Janda VladimírHercík Jaroslav ml.-9-88-9 1387
16.Krejčí JosefHercík Jan8-7-68-62388
17.Tryzna PavelMorávek Luděk89-89 3198
18.Kučera MichalHercik Jaroslav st.89-79 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Josef31Hercík Jaroslav ml.31
Tryzna Pavel22Hercík Jan40
Kučera Michal22Morávek Luděk04
Janda Vladimír22Hercik Jaroslav st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní BrannáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní BrannáRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
11:45Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36663:650nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šeda Zdeněk
Janda Vladimír
 
 
Varcl Jan st.
Filip Josef
 
 
-878-543210
2.Krejčí Josef
Tryzna Pavel
 
 
Mencl Kryštof
Brenner Matěj
 
 
-876-773220
3.Kučera MichalMencl Kryštof-8-7-9  0321
4.Janda VladimírBrenner Matěj7-887 3131
5.Tryzna PavelFilip Josef657  3041
6.Krejčí JosefVarcl Jan st.89-7-8-82342
7.Janda VladimírMencl Kryštof-8-7-8  0343
8.Tryzna PavelBrenner Matěj778  3053
9.Krejčí JosefFilip Josef9-899 3163
10.Kučera MichalVarcl Jan st.7-8-6-6 1364
11.Tryzna PavelMencl Kryštof-97-9-9 1365
12.Krejčí JosefBrenner Matěj8-8-81243275
13.Kučera MichalFilip Josef-99-8-8 1376
14.Janda VladimírVarcl Jan st.888  3086
15.Krejčí JosefMencl Kryštof-8-99-9 1387
16.Kučera MichalBrenner Matěj-88-8-10 1388
17.Janda VladimírFilip Josef-8767 3198
18.Tryzna PavelVarcl Jan st.-8-9-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kučera Michal04Mencl Kryštof40
Janda Vladimír31Brenner Matěj13
Tryzna Pavel22Filip Josef13
Krejčí Josef22Varcl Jan st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká LhotaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní důma Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:15Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:13445:353TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jiří
Pavlata Petr
 
 
Morávek Luděk
Hercik Jaroslav st.
 
 
566  3010
2.Skalský Milan
Nesvadba Luboš
 
 
Hercík Jan
Hercík Jaroslav ml.
 
 
998  3020
3.Nesvadba LubošHercík Jan9-98-943230
4.Skalský MilanHercík Jaroslav ml.-7-8-4  0331
5.Pavlata PetrMorávek Luděk272  3041
6.Hrubý JiříHercik Jaroslav st.458  3051
7.Skalský MilanHercík Jan-8-9-7  0352
8.Pavlata PetrHercík Jaroslav ml.973  3062
9.Hrubý JiříMorávek Luděk847  3072
10.Nesvadba LubošHercik Jaroslav st.-8659 3182
11.Pavlata PetrHercík Jan89-76 3192
12.Hrubý JiříHercík Jaroslav ml.87-6-8-32393
13.Nesvadba LubošMorávek Luděk787  30103
14.Skalský MilanHercik Jaroslav st.         
15.Hrubý JiříHercík Jan         
16.Nesvadba LubošHercík Jaroslav ml.         
17.Skalský MilanMorávek Luděk         
18.Pavlata PetrHercik Jaroslav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nesvadba Luboš30Hercík Jan12
Skalský Milan02Hercík Jaroslav ml.21
Pavlata Petr30Morávek Luděk03
Hrubý Jiří21Hercik Jaroslav st.02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy