Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Studenec u HorekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:30 Orel Studenec u Horek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brumlich Ladislav ml.
Hartig Petr
 
 

 
 
WO    3010
2.Klimenta Miroslav
Jirouš Zbyněk
 
 
Kuřík Martin
Kuřík Jan st.
 
 
     2311
3.Brumlich Ladislav ml.Kuřík Martin     0312
4.Hartig PetrExner Tomáš     0313
5.Klimenta MiroslavKuřík Jan st.     0314
6.Jirouš ZbyněkWO    3024
7.Hartig PetrKuřík Martin     0325
8.Klimenta MiroslavExner Tomáš     0326
9.Jirouš ZbyněkKuřík Jan st.     0327
10.Brumlich Ladislav ml.WO    3037
11.Klimenta MiroslavKuřík Martin     2338
12.Jirouš ZbyněkExner Tomáš     1339
13.Brumlich Ladislav ml.Kuřík Jan st.     03310
14.Hartig Petr         
15.Jirouš ZbyněkKuřík Martin         
16.Brumlich Ladislav ml.Exner Tomáš         
17.Hartig PetrKuřík Jan st.         
18.Klimenta Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Brumlich Ladislav ml.02Kuřík Martin30
Hartig Petr02Exner Tomáš30
Klimenta Miroslav03Kuřík Jan st.30
Jirouš Zbyněk02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní BrannáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní BrannáRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:31 TJ Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janda Vladimír
Šeda Zdeněk
 
 
Longin Milan
Longinová Ilona
 
 
     1301
2.Zavoral Ivo
Kučera Michal
 
 
Kopiary Lubomír
Hlaváček Vladimír
 
 
     1302
3.Šeda ZdeněkLongin Milan     0303
4.Kučera MichalLonginová Ilona     0304
5.Tryzna PavelHlaváček Vladimír     0305
6.Zavoral IvoKopiary Lubomír     3115
7.Kučera MichalLongin Milan     1316
8.Tryzna PavelLonginová Ilona     1317
9.Zavoral IvoHlaváček Vladimír     0318
10.Šeda ZdeněkKopiary Lubomír     1319
11.Tryzna PavelLongin Milan     03110
12.Zavoral IvoLonginová Ilona         
13.Šeda ZdeněkHlaváček Vladimír         
14.Kučera MichalKopiary Lubomír         
15.Zavoral IvoLongin Milan         
16.Šeda ZdeněkLonginová Ilona         
17.Kučera MichalHlaváček Vladimír         
18.Tryzna PavelKopiary Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šeda Zdeněk02Longin Milan30
Kučera Michal02Longinová Ilona20
Tryzna Pavel03Hlaváček Vladimír20
Zavoral Ivo11Kopiary Lubomír11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům č.p 238, 51243 Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10444:344TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jiří
Pavlata Petr
 
 
Král Libor
David Jaroslav
 
 
1174  3010
2.Hrubý Tomáš
Nesvadba Luboš
 
 
Krejsa Karel
Málek Lukáš
 
 
869  3020
3.Nesvadba LubošMálek Lukáš3-7-10883230
4.Skalský MilanDavid Jaroslav109-78 3140
5.Hrubý TomášKrál Libor7-798 3150
6.Pavlata PetrKrejsa Karel877  3060
7.Skalský MilanMálek Lukáš565  3070
8.Hrubý TomášDavid Jaroslav6-6-8-6 1371
9.Pavlata PetrKrál Libor569  3081
10.Nesvadba LubošKrejsa Karel576  3091
11.Hrubý TomášMálek Lukáš-998-9-92392
12.Pavlata PetrDavid Jaroslav478  30102
13.Nesvadba LubošKrál Libor         
14.Skalský MilanKrejsa Karel         
15.Pavlata PetrMálek Lukáš         
16.Nesvadba LubošDavid Jaroslav         
17.Skalský MilanKrál Libor         
18.Hrubý TomášKrejsa Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nesvadba Luboš20Málek Lukáš12
Skalský Milan20David Jaroslav12
Hrubý Tomáš12Král Libor02
Pavlata Petr30Krejsa Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22568:491TJ Sokol Turnov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varcl Matěj
Filip Josef
 
 
Zelenka Václav
Golis Radek
 
 
-77610 3110
2.Mencl Kryštof
Brenner Matěj
 
 
Fišarová Markéta
Crha Radek
 
 
-9897 3120
3.Varcl MatějGolis Radek353  3030
4.Brenner MatějCrha Radek-4797 3140
5.Filip JosefFišarová Markéta-8976 3150
6.Mencl KryštofZelenka Václav854  3060
7.Brenner MatějGolis Radek-12-9-2  0361
8.Filip JosefCrha Radek2-49-793271
9.Mencl KryštofFišarová Markéta11-427 3181
10.Varcl MatějZelenka Václav9-10-10-10 1382
11.Filip JosefGolis Radek4-5-85-82383
12.Mencl KryštofCrha Radek8-8-99-82384
13.Varcl MatějFišarová Markéta-93-13-5 1385
14.Brenner MatějZelenka Václav586  3095
15.Mencl KryštofGolis Radek589  30105
16.Varcl MatějCrha Radek7-3   11  
17.Brenner MatějFišarová Markéta         
18.Filip JosefZelenka Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Varcl Matěj12Golis Radek22
Brenner Matěj21Crha Radek12
Filip Josef21Fišarová Markéta12
Mencl Kryštof31Zelenka Václav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká LhotaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál KD v Bradlecké LhotěRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:05Konec
utkání
11:23Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:34 TJ Sokol Košťálov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Luděk
Jenček Radek
 
 
Ouhrabka Michal
Ouhrabka Petr
 
 
     0301
2.Hercík Jan
Hercík Jaroslav ml.
 
 
Leopold Mikuláš
Pastorek Milan
 
 
     3211
3.Jenček RadekOuhrabka Michal     0312
4.Morávek LuděkPastorek Milan     0313
5.Hercík Jaroslav ml.Leopold Mikuláš     3023
6.Hercík JanOuhrabka Petr     3033
7.Morávek LuděkOuhrabka Michal     1334
8.Hercík Jaroslav ml.Pastorek Milan     3044
9.Hercík JanLeopold Mikuláš     3154
10.Jenček RadekOuhrabka Petr     1355
11.Hercík Jaroslav ml.Ouhrabka Michal     1356
12.Hercík JanPastorek Milan     3166
13.Jenček RadekLeopold Mikuláš     0367
14.Morávek LuděkOuhrabka Petr     0368
15.Hercík JanOuhrabka Michal     2369
16.Jenček RadekPastorek Milan     03610
17.Morávek LuděkLeopold Mikuláš         
18.Hercík Jaroslav ml.Ouhrabka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jenček Radek04Ouhrabka Michal40
Morávek Luděk03Pastorek Milan22
Hercík Jaroslav ml.21Leopold Mikuláš12
Hercík Jan31Ouhrabka Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní BrannáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní BrannáRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janda Vladimír
Šeda Zdeněk
 
 
Král Libor
David Jaroslav
 
 
     3210
2.Tryzna Pavel
Krejčí Josef
 
 
Krejsa Karel
Málek Lukáš
 
 
     3020
3.Tryzna PavelMálek Lukáš     3230
4.Kučera MichalDavid Jaroslav     0331
5.Zavoral IvoKrál Libor     3041
6.Janda VladimírKrejsa Karel     3051
7.Kučera MichalMálek Lukáš     0352
8.Zavoral IvoDavid Jaroslav     2353
9.Janda VladimírKrál Libor     3163
10.Tryzna PavelKrejsa Karel     3073
11.Zavoral IvoMálek Lukáš     1374
12.Janda VladimírDavid Jaroslav     2375
13.Tryzna PavelKrál Libor     3185
14.Kučera MichalKrejsa Karel     1386
15.Šeda ZdeněkMálek Lukáš     1387
16.Tryzna PavelDavid Jaroslav     1388
17.Krejčí JosefKrál LiborWO    0389
18.Zavoral IvoKrejsa Karel     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tryzna Pavel31Málek Lukáš31
Kučera Michal03David Jaroslav40
Zavoral Ivo22Král Libor03
Janda Vladimír21Krejsa Karel13
Šeda Zdeněk01   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům č.p 238, 51243 Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:15Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:844:34774:731TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jiří
Pavlata Petr
 
 
Longin Milan
Longinová Ilona
 
 
678  3010
2.Nesvadba Luboš
Pfeifer Miroslav
 
 
Hlaváček Vladimír
Kopiary Lubomír
 
 
-687-9-102311
3.Pfeifer MiroslavHlaváček Vladimír-688-683221
4.Skalský MilanLonginová Ilona64-5-7-92322
5.Nesvadba LubošLongin Milan-6-87-9 1323
6.Hrubý JiříKopiary Lubomír589  3033
7.Skalský MilanHlaváček Vladimír8-7-9-6 1334
8.Nesvadba LubošLonginová Ilona12-91110 3144
9.Hrubý JiříLongin Milan-988-9-102345
10.Pfeifer MiroslavKopiary Lubomír6-759 3155
11.Nesvadba LubošHlaváček Vladimír-8-997-112356
12.Hrubý JiříLonginová Ilona-67910 3166
13.Pfeifer MiroslavLongin Milan11-1265 3176
14.Hrubý TomášKopiary Lubomír-578-9-112377
15.Hrubý JiříHlaváček Vladimír98-810 3187
16.Pfeifer MiroslavLonginová Ilona-9612-11-92388
17.Hrubý TomášLongin Milan-5129-893298
18.Nesvadba LubošKopiary Lubomír-6547 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pfeifer Miroslav31Hlaváček Vladimír22
Skalský Milan02Longinová Ilona22
Nesvadba Luboš22Longin Milan22
Hrubý Jiří31Kopiary Lubomír13
Hrubý Tomáš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:36688:679TJ Sokol Košťálov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varcl Matěj
Filip Josef
 
 
Ouhrabka Michal
Ouhrabka Petr
 
 
-7-124-8 1301
2.Mencl Kryštof
Brenner Matěj
 
 
Pastorek Milan
Leopold Mikuláš
 
 
893  3011
3.Varcl MatějOuhrabka Michal-126-10-13 1312
4.Brenner MatějPastorek Milan-132-109-82313
5.Filip JosefLeopold Mikuláš8-81011 3123
6.Mencl KryštofOuhrabka Petr-7935 3133
7.Brenner MatějOuhrabka Michal-4-8-5  0334
8.Filip JosefPastorek Milan-148-8-9 1335
9.Mencl KryštofLeopold Mikuláš-889-10-82336
10.Varcl MatějOuhrabka Petr-108710 3146
11.Filip JosefOuhrabka Michal8-710-8-92347
12.Mencl KryštofPastorek Milan1189  3057
13.Varcl MatějLeopold Mikuláš-7-676103267
14.Brenner MatějOuhrabka Petr-4-79-10 1368
15.Mencl KryštofOuhrabka Michal-1010-10-9 1369
16.Varcl MatějPastorek Milan4-6125 3179
17.Brenner MatějLeopold Mikuláš-7-118-10 13710
18.Filip JosefOuhrabka Petr10-88  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Varcl Matěj31Ouhrabka Michal40
Brenner Matěj04Pastorek Milan22
Filip Josef12Leopold Mikuláš22
Mencl Kryštof22Ouhrabka Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká LhotaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál KD v Bradlecké LhotěRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
11:40Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:18 TJ Sokol Bradlecká Lhota

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Luděk
Jenček Radek
 
 
Crha Radek
Golis Radek
 
 
     0301
2.Hercík Jan
Hercík Jaroslav ml.
 
 
Fišarová Markéta
Hegarová Monika
 
 
     3111
3.Jenček RadekCrha Radek     0312
4.Morávek LuděkGolis Radek     0313
5.Hercík Jaroslav ml.Fišarová Markéta     3223
6.Hercík JanHegarová Monika     3033
7.Morávek LuděkCrha Radek     2334
8.Hercík Jaroslav ml.Golis Radek     3044
9.Hercík JanFišarová Markéta     3054
10.Jenček RadekHegarová Monika     3064
11.Hercík Jaroslav ml.Crha Radek     3074
12.Hercík JanGolis Radek     3084
13.Jenček RadekFišarová Markéta     1385
14.Morávek LuděkHegarová Monika     3095
15.Hercík JanCrha Radek     30105
16.Jenček RadekGolis Radek         
17.Morávek LuděkFišarová Markéta         
18.Hercík Jaroslav ml.Hegarová Monika         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jenček Radek12Crha Radek22
Morávek Luděk12Golis Radek12
Hercík Jaroslav ml.30Fišarová Markéta12
Hercík Jan40Hegarová Monika03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy