Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká LhotaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:37573:627TJ Sokol Bradlecká Lhota

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varcl Matěj
Filip Josef
 
 
Hercík Jaroslav ml.
Hercík Jan
 
 
-5-8-11  0301
2.Mencl Kryštof
Brenner Matěj
 
 
Hercik Jaroslav st.
Tominec Tomáš
 
 
99-8-873211
3.Varcl MatějHercík Jan-77-3-5 1312
4.Brenner MatějHercík Jaroslav ml.-6-6-4  0313
5.Filip JosefTominec Tomáš7-8-8993223
6.Mencl KryštofHercik Jaroslav st.888  3033
7.Brenner MatějHercík Jan-65-8-8 1334
8.Filip JosefHercík Jaroslav ml.-23-9-9 1335
9.Mencl KryštofTominec Tomáš659  3045
10.Varcl MatějHercik Jaroslav st.587  3055
11.Filip JosefHercík Jan-8-14-6  0356
12.Mencl KryštofHercík Jaroslav ml.-7765 3166
13.Varcl MatějTominec Tomáš-4-879-82367
14.Brenner MatějHercik Jaroslav st.-6-7-4  0368
15.Mencl KryštofHercík Jan-459-383278
16.Varcl MatějHercík Jaroslav ml.11-3-88-82379
17.Brenner MatějTominec Tomáš8-10-8-7 13710
18.Filip JosefHercik Jaroslav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Varcl Matěj13Hercík Jan31
Brenner Matěj04Hercík Jaroslav ml.31
Filip Josef12Tominec Tomáš22
Mencl Kryštof40Hercik Jaroslav st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní důma Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3366:205TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nesvadba Luboš
Pfeifer Miroslav
 
 
Klimenta Miroslav
Jirouš Zbyněk
 
 
-9477 3110
2.Pastorek Ondřej
Skalský Milan
 
 
Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
10-977 3120
3.Nesvadba LubošBrumlich Ladislav ml.503  3030
4.Pastorek OndřejKlimenta Miroslav173  3040
5.Skalský MilanHartig Petr9106  3050
6.Pfeifer MiroslavJirouš Zbyněk1015  3060
7.Pastorek OndřejBrumlich Ladislav ml.915  3070
8.Skalský MilanKlimenta Miroslav5413  3080
9.Pfeifer MiroslavHartig Petr-11342 3190
10.Nesvadba LubošJirouš Zbyněk877  30100
11.Skalský MilanBrumlich Ladislav ml.         
12.Pfeifer MiroslavKlimenta Miroslav         
13.Nesvadba LubošHartig Petr         
14.Pastorek OndřejJirouš Zbyněk         
15.Pfeifer MiroslavBrumlich Ladislav ml.         
16.Nesvadba LubošKlimenta Miroslav         
17.Pastorek OndřejHartig Petr         
18.Skalský MilanJirouš Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nesvadba Luboš20Brumlich Ladislav ml.02
Pastorek Ondřej20Klimenta Miroslav02
Skalský Milan20Hartig Petr02
Pfeifer Miroslav20Jirouš Zbyněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní BrannáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Studenec u HorekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní BrannáRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:37 Orel Studenec u Horek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janda Vladimír
Šeda Zdeněk
 
 
Suja Jan
Hačková Adriana
 
 
     3110
2.Krejčí Josef
Tryzna Pavel
 
 
Tesař Miloš
Exner Tomáš
 
 
     3220
3.Šeda ZdeněkExner Tomáš     0321
4.Zavoral IvoSuja Jan     2322
5.Krejčí JosefKuřík František     3032
6.Janda VladimírTesař Miloš      1333
7.Zavoral IvoExner Tomáš     1334
8.Krejčí JosefSuja Jan     3144
9.Janda VladimírKuřík František     0345
10.Šeda ZdeněkTesař Miloš      0346
11.Krejčí JosefExner Tomáš     1347
12.Tryzna PavelSuja Jan     3057
13.Šeda ZdeněkKuřík František     3067
14.Zavoral IvoTesař Miloš      3277
15.Tryzna PavelExner Tomáš     3187
16.Šeda ZdeněkSuja Jan     0388
17.Zavoral IvoKuřík František     1389
18.Krejčí JosefTesař Miloš      03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šeda Zdeněk13Exner Tomáš31
Zavoral Ivo13Suja Jan22
Krejčí Josef22Kuřík František22
Janda Vladimír02Tesař Miloš 31
Tryzna Pavel20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní BrannáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní BrannáRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:15Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:15 TJ Sokol Horní Branná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janda Vladimír
Šeda Zdeněk
 
 
Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
     3210
2.Tryzna Pavel
Krejčí Josef
 
 
Klimenta Miroslav
Jirouš Zbyněk
 
 
     3020
3.Zavoral IvoKlimenta Miroslav     3230
4.Tryzna PavelBrumlich Ladislav ml.     3240
5.Janda VladimírJirouš Zbyněk     3050
6.Šeda ZdeněkHartig Petr     3260
7.Tryzna PavelKlimenta Miroslav     2361
8.Janda VladimírBrumlich Ladislav ml.     3171
9.Šeda ZdeněkJirouš Zbyněk     3081
10.Zavoral IvoHartig Petr     3191
11.Janda VladimírKlimenta Miroslav     32101
12.Šeda ZdeněkBrumlich Ladislav ml.     31  
13.Zavoral IvoJirouš Zbyněk     23  
14.Tryzna PavelHartig Petr         
15.Šeda ZdeněkKlimenta Miroslav         
16.Zavoral IvoBrumlich Ladislav ml.         
17.Tryzna PavelJirouš Zbyněk         
18.Janda VladimírHartig Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zavoral Ivo20Klimenta Miroslav12
Tryzna Pavel11Brumlich Ladislav ml.02
Janda Vladimír30Jirouš Zbyněk02
Šeda Zdeněk20Hartig Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Studenec u HorekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní důma Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16480:408TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jiří
Pfeifer Miroslav
 
 
Suja Jan
Hačková Adriana
 
 
995  3010
2.Nesvadba Luboš
Skalský Milan
 
 
Tesař Miloš
Exner Tomáš
 
 
78-9-593220
3.Hrubý JiříTesař Miloš 987  3030
4.Skalský MilanExner Tomáš-6-7-8  0331
5.Nesvadba LubošKuřík František8-878 3141
6.Pfeifer MiroslavHačková Adriana387  3051
7.Skalský MilanTesař Miloš 89-97 3161
8.Nesvadba LubošExner Tomáš4-8-7-4 1362
9.Pfeifer MiroslavKuřík František8-987 3172
10.Hrubý JiříHačková Adriana232  3082
11.Nesvadba LubošTesař Miloš -1-1287-82383
12.Pfeifer MiroslavExner Tomáš9-98-793293
13.Hrubý JiříKuřík František954  30103
14.Skalský MilanHačková Adriana322  30  
15.Pfeifer MiroslavTesař Miloš          
16.Hrubý JiříExner Tomáš         
17.Skalský MilanKuřík František         
18.Nesvadba LubošHačková Adriana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrubý Jiří30Tesař Miloš 12
Skalský Milan11Exner Tomáš21
Nesvadba Luboš12Kuřík František03
Pfeifer Miroslav30Hačková Adriana02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:9394:296TJ Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Longin Milan
Kopiary Lubomír
 
 
Crha Radek
Zelenková Monika
 
 
248  3010
2.Červová Jitka
Vondra Pavel
 
 
Dlouhý Dominik
Zelenka Václav
 
 
4-888 3120
3.Longin MilanCrha Radek486  3030
4.Kopiary LubomírZelenková Monika878  3040
5.Vondra PavelDlouhý Dominik5-878 3150
6.Červová JitkaZelenka Václav8-67-593260
7.Kopiary LubomírCrha Radek-8-6-7  0361
8.Vondra PavelZelenková Monika878  3071
9.Červová JitkaDlouhý Dominik56-88 3181
10.Longin MilanZelenka Václav765  3091
11.Vondra PavelCrha Radek-8864 31101
12.Červová JitkaZelenková Monika         
13.Longin MilanDlouhý Dominik         
14.Kopiary LubomírZelenka Václav         
15.Červová JitkaCrha Radek         
16.Longin MilanZelenková Monika         
17.Kopiary LubomírDlouhý Dominik         
18.Vondra PavelZelenka Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Longin Milan20Crha Radek12
Kopiary Lubomír11Zelenková Monika02
Vondra Pavel30Dlouhý Dominik02
Červová Jitka20Zelenka Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna SemilyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:33389:477TJ Sokol Košťálov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Libor
David Jaroslav
 
 
Leopold Mikuláš
Svaček Igor
 
 
-5-18-9 1301
2.Krejsa Karel
Málek Lukáš
 
 
Ouhrabka Michal
Ouhrabka Petr
 
 
-8-67-8 1302
3.Král LiborOuhrabka Michal-3-8-5  0303
4.Krejsa KarelOuhrabka Petr-8-8-7  0304
5.Málek LukášLeopold Mikuláš68-97 3114
6.David JaroslavSvaček Igor-6810-873224
7.Krejsa KarelOuhrabka Michal-8-7-8  0325
8.Málek LukášOuhrabka Petr859  3035
9.David JaroslavLeopold Mikuláš-67-6-8 1336
10.Král LiborMóro Jaroslav-6-7-5  0337
11.Málek LukášOuhrabka Michal8-69-7-82338
12.David JaroslavOuhrabka Petr-87-6-8 1339
13.Král LiborLeopold Mikuláš-6-8-6  03310
14.Krejsa KarelMóro Jaroslav         
15.David JaroslavOuhrabka Michal         
16.Král LiborOuhrabka Petr         
17.Krejsa KarelLeopold Mikuláš         
18.Málek LukášMóro Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Král Libor03Ouhrabka Michal30
Krejsa Karel02Ouhrabka Petr21
Málek Lukáš21Leopold Mikuláš21
David Jaroslav12Svaček Igor01
   Móro Jaroslav10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30644:620TJ Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Longin Milan
Vondra Pavel
 
 
Ouhrabka Michal
Ouhrabka Petr
 
 
-8-67-8 1301
2.Kopiary Lubomír
Hlaváček Vladimír
 
 
Svaček Igor
Leopold Mikuláš
 
 
88-86 3111
3.Longin MilanOuhrabka Michal8-888 3121
4.Vondra PavelOuhrabka Petr876  3031
5.Hlaváček VladimírLeopold Mikuláš-98-10873241
6.Kopiary LubomírSvaček Igor8-9-8-8 1342
7.Vondra PavelOuhrabka Michal-4-6-7  0343
8.Hlaváček VladimírOuhrabka Petr8-466 3153
9.Kopiary LubomírLeopold Mikuláš-88-6-6 1354
10.Longin MilanSvaček Igor8-986 3164
11.Hlaváček VladimírOuhrabka Michal-910-11-13 1365
12.Kopiary LubomírOuhrabka Petr-88-7-8 1366
13.Longin MilanLeopold Mikuláš89-9-9103276
14.Vondra PavelSvaček Igor876  3086
15.Kopiary LubomírOuhrabka Michal-87-810-42387
16.Longin MilanOuhrabka Petr87-89 3197
17.Vondra PavelLeopold Mikuláš876  30107
18.Hlaváček VladimírSvaček Igor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Longin Milan40Ouhrabka Michal31
Vondra Pavel31Ouhrabka Petr13
Hlaváček Vladimír21Leopold Mikuláš13
Kopiary Lubomír04Svaček Igor12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna SemilyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23549:490TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Libor
David Jaroslav
 
 
Crha Radek
Zelenková Monika
 
 
-58-9673210
2.Krejsa Karel
Málek Lukáš
 
 
Dlouhý Dominik
Zelenka Václav
 
 
-6895 3120
3.Král LiborDlouhý Dominik3-6-8-11 1321
4.Krejsa KarelZelenka Václav6-8-9-8 1322
5.Málek LukášCrha Radek7-82-9-72323
6.David JaroslavZelenková Monika868  3033
7.Krejsa KarelDlouhý Dominik-8-66-7 1334
8.Málek LukášZelenka Václav-95710 3144
9.David JaroslavCrha Radek-6-871063254
10.Král LiborZelenková Monika657  3064
11.Málek LukášDlouhý Dominik7-558 3174
12.David JaroslavZelenka Václav-78116 3184
13.Král LiborCrha Radek-3-5-2  0385
14.Krejsa KarelZelenková Monika875  3095
15.David JaroslavDlouhý Dominik657  30105
16.Král LiborZelenka Václav         
17.Krejsa KarelCrha Radek         
18.Málek LukášZelenková Monika         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Král Libor12Dlouhý Dominik22
Krejsa Karel12Zelenka Václav12
Málek Lukáš21Crha Radek21
David Jaroslav40Zelenková Monika03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy