Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:7414:294TJ Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopiary Lubomír
Hlaváček Vladimír
 
 
Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
94-82 3110
2.Longin Milan
Longinová Ilona
 
 
Klimenta Miroslav
Jirouš Zbyněk
 
 
78-98 3120
3.Kopiary LubomírBrumlich Ladislav ml.-827-9-92321
4.Longin MilanKlimenta Miroslav768  3031
5.Longinová IlonaJirouš Zbyněk585  3041
6.Hlaváček VladimírHartig Petr579  3051
7.Longin MilanBrumlich Ladislav ml.9-676 3161
8.Longinová IlonaKlimenta Miroslav874  3071
9.Hlaváček VladimírJirouš Zbyněk889  3081
10.Kopiary LubomírHartig Petr826  3091
11.Longinová IlonaBrumlich Ladislav ml.714-87 31101
12.Hlaváček VladimírKlimenta Miroslav         
13.Kopiary LubomírJirouš Zbyněk         
14.Longin MilanHartig Petr         
15.Hlaváček VladimírBrumlich Ladislav ml.         
16.Kopiary LubomírKlimenta Miroslav         
17.Longin MilanJirouš Zbyněk         
18.Longinová IlonaHartig Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kopiary Lubomír11Brumlich Ladislav ml.12
Longin Milan20Klimenta Miroslav02
Longinová Ilona30Jirouš Zbyněk02
Hlaváček Vladimír20Hartig Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Studenec u HorekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna SemilyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:16446:414TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David Jaroslav
Král Libor
 
 
Kuřík František
Hačková Adriana
 
 
76-57 3110
2.David Lukáš
Málek Lukáš
 
 
Tesař Miloš
Suja Jan
 
 
8-79-893220
3.Král LiborTesař Miloš -8-5-7  0321
4.David JaroslavSuja Jan-689-893231
5.Málek LukášKuřík František6-7-8763241
6.David LukášHačková Adriana686  3051
7.David JaroslavTesař Miloš 89-6-773261
8.Málek LukášSuja Jan8106  3071
9.David LukášKuřík František9119  3081
10.Král LiborHačková Adriana9-889 3191
11.Málek LukášTesař Miloš -7-9-7  0392
12.David LukášSuja Jan897  30102
13.Král LiborKuřík František         
14.David JaroslavHačková Adriana         
15.David LukášTesař Miloš          
16.Král LiborSuja Jan         
17.David JaroslavKuřík František         
18.Málek LukášHačková Adriana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Král Libor11Tesař Miloš 21
David Jaroslav20Suja Jan03
Málek Lukáš21Kuřík František02
David Lukáš30Hačková Adriana02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna SemilyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2019 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:31621:596TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David Jaroslav
Král Libor
 
 
Brumlich Ladislav ml.
Hartig Petr
 
 
-79-10-11 1301
2.David Lukáš
Málek Lukáš
 
 
Klimenta Miroslav
Jirouš Zbyněk
 
 
-687-683211
3.Krejsa KarelKlimenta Miroslav-7-6-13  0312
4.David JaroslavBrumlich Ladislav ml.-6-8-6  0313
5.Málek LukášHartig Petr972  3023
6.David LukášJirouš Zbyněk6-7-8893233
7.David JaroslavKlimenta Miroslav-810-8553243
8.Málek LukášBrumlich Ladislav ml.7-7-10-8 1344
9.David LukášHartig Petr879  3054
10.Krejsa KarelJirouš Zbyněk-67-9-9 1355
11.Málek LukášKlimenta Miroslav-88149 3165
12.David LukášBrumlich Ladislav ml.-9-11-7  0366
13.Krejsa KarelHartig Petr6-67-573276
14.David JaroslavJirouš Zbyněk875  3086
15.David LukášKlimenta Miroslav776  3096
16.Krejsa KarelBrumlich Ladislav ml.7-8-7-6 1397
17.David JaroslavHartig Petr63-87 31107
18.Málek LukášJirouš Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejsa Karel13Klimenta Miroslav13
David Jaroslav31Brumlich Ladislav ml.40
Málek Lukáš21Hartig Petr04
David Lukáš31Jirouš Zbyněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Studenec u HorekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:7394:294TJ Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopiary Lubomír
Hlaváček Vladimír
 
 
Kuřík František
Hačková Adriana
 
 
-8488 3110
2.Longin Milan
Longinová Ilona
 
 
Tesař Miloš
Suja Jan
 
 
859  3020
3.Longin MilanKuřík František85-98 3130
4.Longinová IlonaHačková Adriana456  3040
5.Kopiary LubomírTesař Miloš -89-4-8 1341
6.Hlaváček VladimírSuja Jan899  3051
7.Longinová IlonaKuřík František767  3061
8.Kopiary LubomírHačková Adriana454  3071
9.Hlaváček VladimírTesař Miloš 77-8-693281
10.Longin MilanSuja Jan1198  3091
11.Kopiary LubomírKuřík František884  30101
12.Hlaváček VladimírHačková Adriana         
13.Longin MilanTesař Miloš          
14.Longinová IlonaSuja Jan         
15.Hlaváček VladimírKuřík František         
16.Longin MilanHačková Adriana         
17.Longinová IlonaTesař Miloš          
18.Kopiary LubomírSuja Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Longin Milan20Kuřík František03
Longinová Ilona20Hačková Adriana02
Kopiary Lubomír21Tesař Miloš 11
Hlaváček Vladimír20Suja Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
20:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:32 TJ Sokol Košťálov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Golis Radek
Zelenka Václav
 
 
Ouhrabka Michal
Ouhrabka Petr
 
 
     0301
2.Kynčl Luboš
Fišarová Markéta
 
 
Leopold Mikuláš
Prášková Vlasta
 
 
     1302
3.Fejfar ZdeněkOuhrabka Michal     0303
4.Zelenka VáclavOuhrabka Petr     3113
5.Kynčl LubošLeopold Mikuláš     2314
6.Golis RadekPrášková Vlasta     3024
7.Zelenka VáclavOuhrabka Michal     0325
8.Kynčl LubošOuhrabka Petr     0326
9.Golis RadekLeopold Mikuláš     3036
10.Fejfar ZdeněkPrášková Vlasta     1337
11.Fišarová MarkétaOuhrabka Michal     1338
12.Golis RadekOuhrabka Petr     1339
13.Fejfar ZdeněkLeopold Mikuláš     3049
14.Zelenka VáclavPrášková Vlasta     3159
15.Golis RadekOuhrabka Michal     03510
16.Fejfar ZdeněkOuhrabka Petr         
17.Zelenka VáclavLeopold Mikuláš         
18.Fišarová MarkétaPrášková Vlasta         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fejfar Zdeněk12Ouhrabka Michal40
Zelenka Václav21Ouhrabka Petr21
Kynčl Luboš02Leopold Mikuláš12
Golis Radek22Prášková Vlasta12
Fišarová Markéta01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:36561:615TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varcl Matěj
Filip Josef
 
 
Pfeifer Miroslav
Nesvadba Luboš
 
 
-595-10-82301
2.Mencl Kryštof
Brenner Matěj
 
 
Hrubý Jiří
Hrubý Tomáš
 
 
-13-10-1  0302
3.Filip JosefPfeifer Miroslav-910-810-102303
4.Brenner MatějHrubý Jiří-4-5-6  0304
5.Varcl MatějSkalský Milan910-6-1093214
6.Mencl KryštofHrubý Tomáš349  3024
7.Brenner MatějPfeifer Miroslav-6-7-6  0325
8.Varcl MatějHrubý Jiří-8-6-10  0326
9.Mencl KryštofSkalský Milan-10845 3136
10.Filip JosefHrubý Tomáš-1210-11-10 1337
11.Varcl MatějPfeifer Miroslav-49-9893247
12.Mencl KryštofHrubý Jiří8-7710 3157
13.Filip JosefNesvadba Luboš8910  3067
14.Brenner MatějHrubý Tomáš-78-108-92368
15.Mencl KryštofPfeifer Miroslav-12-8-6  0369
16.Filip JosefHrubý Jiří-4-6-7  03610
17.Brenner MatějNesvadba Luboš         
18.Varcl MatějHrubý Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Filip Josef13Pfeifer Miroslav31
Brenner Matěj03Hrubý Jiří31
Varcl Matěj21Skalský Milan02
Mencl Kryštof31Hrubý Tomáš21
   Nesvadba Luboš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká LhotaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní BrannáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál KD v Bradlecké LhotěRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:36660:654TJ Sokol Horní Branná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Luděk
Hercik Jaroslav st.
 
 
Janda Vladimír
Kučera Michal
 
 
-11-6-10  0301
2.Hercík Jan
Hercík Jaroslav ml.
 
 
Krejčí Josef
Zavoral Ivo
 
 
-6-931083211
3.Hercík JanJanda Vladimír7-97-10-82312
4.Hercik Jaroslav st.Kučera Michal43-2-8-82313
5.Morávek LuděkZavoral Ivo5-6-8-12 1314
6.Hercík Jaroslav ml.Krejčí Josef-661110 3124
7.Hercik Jaroslav st.Janda Vladimír7-9-8-7 1325
8.Morávek LuděkKučera Michal6-7-38-92326
9.Hercík Jaroslav ml.Zavoral Ivo7-678 3136
10.Hercík JanKrejčí Josef796  3046
11.Morávek LuděkJanda Vladimír8-8-78-92347
12.Hercík Jaroslav ml.Kučera Michal87-96 3157
13.Hercík JanZavoral Ivo887  3067
14.Hercik Jaroslav st.Krejčí Josef-67-8-7 1368
15.Hercík Jaroslav ml.Janda Vladimír-8789 3178
16.Hercík JanKučera Michal3311  3088
17.Hercik Jaroslav st.Zavoral Ivo-13-6-6  0389
18.Morávek LuděkKrejčí Josef-6-6-2  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hercík Jan31Janda Vladimír31
Hercik Jaroslav st.04Kučera Michal22
Morávek Luděk04Zavoral Ivo22
Hercík Jaroslav ml.40Krejčí Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní BrannáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 13:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:25598:553TJ Sokol Turnov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varcl Matěj
Brenner Matěj
 
 
Janda Vladimír
Kučera Michal
 
 
-66-2-9 1301
2.Mencl Kryštof
Filip Josef
 
 
Krejčí Josef
Zavoral Ivo
 
 
-98-9-2 1302
3.Filip JosefJanda Vladimír612-8-1093212
4.Brenner MatějŠeda Zdeněk910-72 3122
5.Varcl MatějKučera Michal755  3032
6.Mencl KryštofZavoral Ivo-105711 3142
7.Brenner MatějJanda Vladimír-6-10-8  0343
8.Varcl MatějŠeda Zdeněk83-97 3153
9.Mencl KryštofKučera Michal-98119 3163
10.Filip JosefZavoral Ivo1183  3073
11.Varcl MatějJanda Vladimír789  3083
12.Mencl KryštofKrejčí Josef-789-893293
13.Filip JosefKučera Michal7-88-8-112394
14.Brenner MatějZavoral Ivo-13-88-9 1395
15.Mencl KryštofJanda Vladimír-9-4851332105
16.Filip JosefKrejčí Josef         
17.Brenner MatějKučera Michal         
18.Varcl MatějZavoral Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Filip Josef21Janda Vladimír13
Brenner Matěj12Šeda Zdeněk02
Varcl Matěj30Kučera Michal12
Mencl Kryštof40Zavoral Ivo12
   Krejčí Josef01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká LhotaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál KD v Bradlecké LhotěRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 13:00 Začátek
utkání
12:50Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:30353:445TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Luděk
Hercik Jaroslav st.
 
 
Hrubý Jiří
Pfeifer Miroslav
 
 
-6-12-6  0301
2.Hercík Jan
Jenček Radek
 
 
Nesvadba Luboš
Skalský Milan
 
 
-89-108-72302
3.Morávek LuděkPfeifer Miroslav-10-6-5  0303
4.Hercik Jaroslav st.Hrubý Jiří-12-6-12  0304
5.Jenček RadekNesvadba Luboš-7-6-5  0305
6.Hercík JanHrubý Tomáš768  3015
7.Hercik Jaroslav st.Pfeifer Miroslav-4-4-2  0316
8.Jenček RadekHrubý Jiří-710-12-7 1317
9.Hercík JanNesvadba Luboš8910  3027
10.Morávek LuděkHrubý Tomáš-8-8-1  0328
11.Jenček RadekPfeifer Miroslav-8-10-7  0329
12.Hercík JanSkalský Milan9610  3039
13.Morávek LuděkNesvadba Luboš-9-9-4  03310
14.Hercik Jaroslav st.Hrubý Tomáš         
15.Hercík JanPfeifer Miroslav         
16.Morávek LuděkSkalský Milan         
17.Hercik Jaroslav st.Nesvadba Luboš         
18.Jenček RadekHrubý Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Morávek Luděk03Pfeifer Miroslav30
Hercik Jaroslav st.02Hrubý Jiří20
Jenček Radek03Nesvadba Luboš21
Hercík Jan30Hrubý Tomáš11
   Skalský Milan01
Střídání: Hrubý Jiří => Skalský Milan

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy