Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Studenec u HorekVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna StudenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:23585:554Orel Studenec u Horek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuřík Jan st.
Hačková Adriana
 
 
Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
-89-99-92301
2.Kuřík František
Exner Tomáš
 
 
Klimenta Miroslav
Jirouš Zbyněk
 
 
8-796 3111
3.Suja JanKlimenta Miroslav1011-1010 3121
4.Hačková AdrianaBrumlich Ladislav ml.-6-6-7  0322
5.Kuřík FrantišekHartig Petr6-3-8963232
6.Exner TomášJirouš Zbyněk799  3042
7.Hačková AdrianaKlimenta Miroslav-6-9108-52343
8.Kuřík FrantišekBrumlich Ladislav ml.28-8-743253
9.Exner TomášHartig Petr-7898 3163
10.Suja JanJirouš Zbyněk-9-79-12 1364
11.Kuřík FrantišekKlimenta Miroslav-81210-10-52365
12.Exner TomášBrumlich Ladislav ml.955  3075
13.Suja JanHartig Petr976  3085
14.Kuřík Jan st.Jirouš Zbyněk969  3095
15.Exner TomášKlimenta Miroslav-3889 31105
16.Suja JanBrumlich Ladislav ml.         
17.Kuřík Jan st.Hartig Petr         
18.Kuřík FrantišekJirouš Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suja Jan21Klimenta Miroslav22
Hačková Adriana02Brumlich Ladislav ml.12
Kuřík František21Hartig Petr03
Exner Tomáš40Jirouš Zbyněk12
Kuřík Jan st.10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní důma Jablonec n.J.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:38668:666nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopiary Lubomír
Hlaváček Vladimír
 
 
Hrubý Tomáš
Exner Petr
 
 
8-876 3110
2.Longin Milan
Longinová Ilona
 
 
Hrubý Jiří
Pavlata Petr
 
 
-9-7-6  0311
3.Kopiary LubomírPavlata Petr-710-8-5 1312
4.Hlaváček VladimírHrubý Jiří-7-987-92313
5.Longin MilanPfeifer Miroslav-78-8893223
6.Longinová IlonaExner Petr679  3033
7.Hlaváček VladimírPavlata Petr8-7-9733243
8.Longin MilanHrubý Jiří-9897 3153
9.Longinová IlonaPfeifer Miroslav-5-98-10 1354
10.Kopiary LubomírExner Petr-987-853264
11.Longin MilanPavlata Petr-9-4-7  0365
12.Longinová IlonaHrubý Jiří8-9-9-12 1366
13.Kopiary LubomírPfeifer Miroslav-9-6-5  0367
14.Hlaváček VladimírExner Petr725  3077
15.Longinová IlonaHrubý Tomáš-7-87673287
16.Kopiary LubomírHrubý Jiří-6-7-9  0388
17.Hlaváček VladimírPfeifer Miroslav-68-79-112389
18.Longin MilanExner Petr6-695 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopiary Lubomír13Pavlata Petr21
Hlaváček Vladimír22Hrubý Jiří31
Longin Milan31Pfeifer Miroslav31
Longinová Ilona22Exner Petr04
   Hrubý Tomáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní BrannáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna SemilyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:731:28551:557TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David Jaroslav
Král Libor
 
 
Zavoral Ivo
Krejčí Josef
 
 
-6-4-9  0301
2.David Lukáš
Krejsa Karel
 
 
Janda Vladimír
Kučera Michal
 
 
8-79-8103211
3.Král LiborJanda Vladimír-5-8-6  0312
4.Krejsa KarelKrejčí Josef-8-6-7  0313
5.David JaroslavKučera Michal867  3023
6.David LukášZavoral Ivo567  3033
7.Krejsa KarelJanda Vladimír-6-6-7  0334
8.David JaroslavKrejčí Josef7-867 3144
9.David LukášKučera Michal889  3054
10.Král LiborZavoral Ivo-6-711-3 1355
11.David JaroslavJanda Vladimír-6879 3165
12.David LukášKrejčí Josef1075  3075
13.Král LiborKučera Michal-10598 3185
14.Krejsa KarelZavoral Ivo-8-9-9  0386
15.David LukášJanda Vladimír101011  3096
16.Král LiborKrejčí Josef-8-16-5  0397
17.Krejsa KarelKučera Michal8-6-85732107
18.David JaroslavZavoral Ivo-6-3-6  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Libor13Janda Vladimír22
Krejsa Karel13Krejčí Josef22
David Jaroslav30Kučera Michal04
David Lukáš40Zavoral Ivo21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna SemilyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
11:50Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:34350:501TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David Jaroslav
Král Libor
 
 
Pavlata Petr
Pfeifer Miroslav
 
 
3-6-8-6 1301
2.David Lukáš
Krejsa Karel
 
 
Nesvadba Luboš
Skalský Milan
 
 
-4-510-8 1302
3.Král LiborPavlata Petr8-6-2-5 1303
4.Krejsa KarelPfeifer MiroslavWO    0304
5.David JaroslavNesvadba Luboš-8-68-6 1305
6.David LukášSkalský Milan-61388 3115
7.Krejsa KarelPavlata PetrWO    0316
8.David JaroslavPfeifer Miroslav11-4-6-7 1317
9.David LukášNesvadba Luboš611-98 3127
10.Král LiborSkalský Milan-68-10-10 1328
11.David JaroslavPavlata Petr-8-7-5  0329
12.David LukášPfeifer Miroslav8-87-683239
13.Král LiborNesvadba Luboš-3-5-6  03310
14.Krejsa KarelSkalský Milan         
15.David LukášPavlata Petr         
16.Král LiborPfeifer Miroslav         
17.Krejsa KarelNesvadba Luboš         
18.David JaroslavSkalský Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Král Libor03Pavlata Petr20
David Jaroslav03Pfeifer Miroslav11
David Lukáš30Nesvadba Luboš21
   Skalský Milan11
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní BrannáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13466:381TJ Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Vladimír
Kopiary Lubomír
 
 
Zavoral Ivo
Šeda Zdeněk
 
 
8710  3010
2.Longin Milan
Longinová Ilona
 
 
Kučera Michal
Janda Vladimír
 
 
-6-78-9 1311
3.Longin MilanZavoral Ivo-1098-983221
4.Longinová IlonaŠeda Zdeněk758  3031
5.Kopiary LubomírKučera Michal868  3041
6.Hlaváček VladimírJanda Vladimír8-7-9-6 1342
7.Longinová IlonaZavoral Ivo8-8213 3152
8.Kopiary LubomírŠeda Zdeněk8-82-1383262
9.Hlaváček VladimírKučera Michal9811  3072
10.Longin MilanKrejčí Josef8-8-7673282
11.Kopiary LubomírZavoral Ivo876  3092
12.Hlaváček VladimírŠeda Zdeněk554  30102
13.Longin MilanKučera Michal666  30  
14.Longinová IlonaKrejčí Josef         
15.Hlaváček VladimírZavoral Ivo         
16.Longin MilanŠeda Zdeněk         
17.Longinová IlonaKučera Michal         
18.Kopiary LubomírKrejčí Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Longin Milan20Zavoral Ivo03
Longinová Ilona20Šeda Zdeněk03
Kopiary Lubomír30Kučera Michal02
Hlaváček Vladimír21Janda Vladimír10
   Krejčí Josef01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kluturní dům Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:32349:417TJ Sokol Turnov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišarová Markéta
Hegarová Monika
 
 
Varcl Matěj
Filip Josef
 
 
-10-8-9  0301
2.Zelenka Václav
Dlouhý Dominik
 
 
Varcl Jan st.
Brenner Matěj
 
 
-987-9-82302
3.Dlouhý DominikFilip Josef8-78-973212
4.Hegarová MonikaBrenner Matěj-7-8-7  0313
5.Zelenka VáclavVarcl Matěj-99-11-8 1314
6.Fišarová MarkétaVarcl Jan st.-8-9-7  0315
7.Hegarová MonikaFilip Josef-6-9-8  0316
8.Zelenka VáclavBrenner Matěj-9-8-6  0317
9.Fišarová MarkétaVarcl Matěj-6-6-9  0318
10.Dlouhý DominikVarcl Jan st.8-7-8-9 1319
11.Zelenka VáclavFilip Josef6-8-10-9 13110
12.Fišarová MarkétaBrenner Matěj         
13.Dlouhý DominikVarcl Matěj         
14.Hegarová MonikaVarcl Jan st.         
15.Fišarová MarkétaFilip Josef         
16.Dlouhý DominikBrenner Matěj         
17.Hegarová MonikaVarcl Matěj         
18.Zelenka VáclavVarcl Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dlouhý Dominik11Filip Josef21
Hegarová Monika02Brenner Matěj20
Zelenka Václav03Varcl Matěj20
Fišarová Markéta02Varcl Jan st.20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká LhotaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17483:391TJ Sokol Košťálov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ouhrabka Michal
Leopold Mikuláš
 
 
Hercík Jan
Morávek Luděk
 
 
79-65 3110
2.Pastorek Milan
Flajšr Antonín
 
 
Hercik Jaroslav st.
Hercík Michal
 
 
9-85-693220
3.Pastorek MilanHercík Jan-8-16-7  0321
4.Flajšr AntonínMorávek Luděk5-5-10-9 1322
5.Ouhrabka MichalHercik Jaroslav st.497  3032
6.Leopold MikulášHercík Michal7-658 3142
7.Flajšr AntonínHercík Jan7-9-4-7 1343
8.Ouhrabka MichalMorávek Luděk075  3053
9.Leopold MikulášHercik Jaroslav st.6-997 3163
10.Pastorek MilanHercík Michal47-510 3173
11.Ouhrabka MichalHercík Jan64-99 3183
12.Leopold MikulášMorávek Luděk140  3093
13.Pastorek MilanHercik Jaroslav st.7-686 31103
14.Flajšr AntonínHercík Michal         
15.Leopold MikulášHercík Jan         
16.Pastorek MilanMorávek Luděk         
17.Flajšr AntonínHercik Jaroslav st.         
18.Ouhrabka MichalHercík Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pastorek Milan21Hercík Jan21
Flajšr Antonín02Morávek Luděk12
Ouhrabka Michal30Hercik Jaroslav st.03
Leopold Mikuláš30Hercík Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10419:310TJ Sokol Košťálov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Leopold Mikuláš
Ouhrabka Michal
 
 
Varcl Matěj
Filip Josef
 
 
4-8-9843210
2.Škaloud Miroslav
Pastorek Milan
 
 
Varcl Jan st.
Brenner Matěj
 
 
56-95 3120
3.Pastorek MilanFilip Josef-8977 3130
4.Škaloud MiroslavVarcl Matěj-78-4-7 1331
5.Ouhrabka MichalVarcl Jan st.693  3041
6.Leopold MikulášBrenner Matěj798  3051
7.Škaloud MiroslavFilip Josef8-958 3161
8.Ouhrabka MichalVarcl Matěj567  3071
9.Leopold MikulášVarcl Jan st.674  3081
10.Pastorek MilanBrenner Matěj6-865 3191
11.Ouhrabka MichalFilip Josef78-97 31101
12.Leopold MikulášVarcl Matěj         
13.Pastorek MilanVarcl Jan st.         
14.Škaloud MiroslavBrenner Matěj         
15.Leopold MikulášFilip Josef         
16.Pastorek MilanVarcl Matěj         
17.Škaloud MiroslavVarcl Jan st.         
18.Ouhrabka MichalBrenner Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pastorek Milan20Filip Josef03
Škaloud Miroslav11Varcl Matěj11
Ouhrabka Michal30Varcl Jan st.02
Leopold Mikuláš20Brenner Matěj02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká LhotaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:33 TJ Sokol Bradlecká Lhota

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišarová Markéta
Kynčl Luboš
 
 
Morávek Luděk
Hercik Jaroslav st.
 
 
     1301
2.Dlouhý Dominik
Zelenka Václav
 
 
Hercík Jan
Hercík Michal
 
 
     1302
3.Kynčl LubošHercík Jan     0303
4.Fišarová MarkétaMorávek Luděk     2304
5.Dlouhý DominikHercík Michal     3114
6.Zelenka VáclavHercik Jaroslav st.     0315
7.Fišarová MarkétaHercík Jan     0316
8.Dlouhý DominikMorávek Luděk     0317
9.Zelenka VáclavHercík Michal     3027
10.Kynčl LubošHercik Jaroslav st.     0328
11.Dlouhý DominikHercík Jan     1329
12.Zelenka VáclavMorávek Luděk     3039
13.Kynčl LubošHercík Michal     3249
14.Fišarová MarkétaHercik Jaroslav st.     3059
15.Zelenka VáclavHercík Jan     13510
16.Kynčl LubošMorávek Luděk         
17.Fišarová MarkétaHercík Michal         
18.Dlouhý DominikHercik Jaroslav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kynčl Luboš12Hercík Jan40
Fišarová Markéta12Morávek Luděk21
Dlouhý Dominik12Hercík Michal03
Zelenka Václav22Hercik Jaroslav st.21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy