Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká LhotaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům v Bradlecké LhotěRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:10Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:33530:549TJ Sokol Turnov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Luděk
Hercik Jaroslav st.
 
 
Brenner Matěj
Varcl Jan st.
 
 
-10-8-2  0301
2.Tominec Tomáš
Hercík Jaroslav ml.
 
 
Filip Josef
Varcl Matěj
 
 
679  3011
3.Hercik Jaroslav st.Filip Josef-9-8-7  0312
4.Morávek LuděkVarcl Matěj-5-1-8  0313
5.Hercík Jaroslav ml.Brenner Matěj969  3023
6.Tominec TomášVarcl Jan st.-9-10-9  0324
7.Morávek LuděkFilip Josef-7-104-8 1325
8.Hercík Jaroslav ml.Varcl Matěj-7949 3135
9.Tominec TomášBrenner Matěj487  3045
10.Hercik Jaroslav st.Varcl Jan st.-8-8-5  0346
11.Hercík Jaroslav ml.Filip Josef98-86 3156
12.Tominec TomášVarcl Matěj8-1078 3166
13.Hercik Jaroslav st.Brenner Matěj1253  3076
14.Morávek LuděkVarcl Jan st.-6-6-6  0377
15.Tominec TomášFilip Josef-8-78-7 1378
16.Hercik Jaroslav st.Varcl Matěj-810-6-5 1379
17.Morávek LuděkBrenner Matěj-852-7-923710
18.Hercík Jaroslav ml.Varcl Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hercik Jaroslav st.13Filip Josef31
Morávek Luděk04Varcl Matěj22
Hercík Jaroslav ml.30Brenner Matěj13
Tominec Tomáš22Varcl Jan st.30



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní BrannáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V LOMĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:36 TJ Sokol Horní Branná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimenta Miroslav
Jirouš Zbyněk
 
 
Janda Vladimír
Kučera Michal
 
 
     3110
2.Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
Šeda Zdeněk
Zavoral Ivo
 
 
     3120
3.Brumlich Ladislav ml.Janda Vladimír     1321
4.Jirouš ZbyněkZavoral Ivo     1322
5.Hartig PetrKučera Michal     3232
6.Klimenta MiroslavŠeda Zdeněk     3042
7.Jirouš ZbyněkJanda Vladimír     0343
8.Hartig PetrZavoral Ivo     0344
9.Klimenta MiroslavKučera Michal     3054
10.Brumlich Ladislav ml.Šeda Zdeněk     3064
11.Hartig PetrJanda Vladimír     0365
12.Klimenta MiroslavZavoral Ivo     0366
13.Brumlich Ladislav ml.Kučera Michal     2367
14.Jirouš ZbyněkŠeda Zdeněk     3277
15.Klimenta MiroslavJanda Vladimír     0378
16.Brumlich Ladislav ml.Zavoral Ivo     2379
17.Jirouš ZbyněkKučera Michal     13710
18.Hartig PetrŠeda Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brumlich Ladislav ml.13Janda Vladimír40
Jirouš Zbyněk13Zavoral Ivo40
Hartig Petr12Kučera Michal22
Klimenta Miroslav22Šeda Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Studenec u HorekVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna StudenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:20Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:31369:473TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuřík Jan st.
Kuřík Martin
 
 
Nesvadba Luboš
Skalský Milan
 
 
-96-910-62301
2.Kuřík František
Exner Tomáš
 
 
Hrubý Jiří
Pavlata Petr
 
 
-3-5-4  0302
3.Kuřík FrantišekPavlata Petr-3-6-6  0303
4.Kuřík Jan st.Hrubý Jiří1096  3013
5.Exner TomášNesvadba Luboš-69-6-6 1314
6.Kuřík MartinSkalský Milan876  3024
7.Kuřík Jan st.Pavlata Petr-7-5-8  0325
8.Exner TomášHrubý Jiří-6-59-2 1326
9.Kuřík MartinNesvadba Luboš-1157-7-92327
10.Kuřík FrantišekSkalský Milan-5-5-6  0328
11.Exner TomášPavlata Petr-59-3-6 1329
12.Kuřík MartinHrubý Jiří-99108 3139
13.Kuřík FrantišekNesvadba Luboš-11-9-2  03310
14.Kuřík Jan st.Skalský Milan         
15.Kuřík MartinPavlata Petr         
16.Kuřík FrantišekHrubý Jiří         
17.Kuřík Jan st.Nesvadba Luboš         
18.Exner TomášSkalský Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuřík František03Pavlata Petr30
Kuřík Jan st.11Hrubý Jiří12
Exner Tomáš03Nesvadba Luboš30
Kuřík Martin21Skalský Milan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V LOMĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30 TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimenta Miroslav
Jirouš Zbyněk
 
 
Pavlata Petr
Nesvadba Luboš
 
 
     0301
2.Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
Pastorek Ondřej
Skalský Milan
 
 
     1302
3.Brumlich Ladislav ml.Pavlata Petr     0303
4.Jirouš ZbyněkNesvadba Luboš     0304
5.Hartig PetrSkalský Milan     0305
6.Klimenta MiroslavPastorek Ondřej     2306
7.Jirouš ZbyněkPavlata Petr     0307
8.Hartig PetrNesvadba Luboš     0308
9.Klimenta MiroslavSkalský Milan     0309
10.Brumlich Ladislav ml.Pastorek Ondřej     13010
11.Hartig PetrPavlata Petr         
12.Klimenta MiroslavNesvadba Luboš         
13.Brumlich Ladislav ml.Skalský Milan         
14.Jirouš ZbyněkPastorek Ondřej         
15.Klimenta MiroslavPavlata Petr         
16.Brumlich Ladislav ml.Nesvadba Luboš         
17.Jirouš ZbyněkSkalský Milan         
18.Hartig PetrPastorek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brumlich Ladislav ml.02Pavlata Petr20
Jirouš Zbyněk02Nesvadba Luboš20
Hartig Petr02Skalský Milan20
Klimenta Miroslav02Pastorek Ondřej20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Studenec u HorekVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní BrannáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna StudenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:14453:292Orel Studenec u Horek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuřík Jan st.
Kuřík Martin
 
 
Janda Vladimír
Kučera Michal
 
 
76-84 3110
2.Kuřík František
Exner Tomáš
 
 
Šeda Zdeněk
Zavoral Ivo
 
 
69-27 3120
3.Kuřík FrantišekJanda Vladimír-5-5-4  0321
4.Kuřík Jan st.Šeda Zdeněk665  3031
5.Exner TomášKučera Michal-4-1176-92332
6.Kuřík MartinZavoral IvoWO    3042
7.Kuřík Jan st.Janda Vladimír467  3052
8.Exner Tomᚊeda Zdeněk654  3062
9.Kuřík MartinKučera Michal357  3072
10.Kuřík FrantišekZavoral IvoWO    3082
11.Exner TomášJanda Vladimír3-3-10-8 1383
12.Kuřík MartinŠeda Zdeněk376  3093
13.Kuřík FrantišekKučera Michal-6-6-9  0394
14.Kuřík Jan st.Zavoral IvoWO    30104
15.Kuřík MartinJanda Vladimír         
16.Kuřík FrantišekŠeda Zdeněk         
17.Kuřík Jan st.Kučera Michal         
18.Exner TomášZavoral Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuřík František02Janda Vladimír21
Kuřík Jan st.20Šeda Zdeněk03
Exner Tomáš12Kučera Michal21
Kuřík Martin20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30 TJ Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišarová Markéta
Zelenka Václav
 
 
Longin Milan
Longinová Ilona
 
 
     0301
2.Crha Radek
Dlouhý Dominik
 
 
Kopiary Lubomír
Hlaváček Vladimír
 
 
     1302
3.Dlouhý DominikLongin Milan     1303
4.Zelenka VáclavLonginová Ilona     0304
5.Crha RadekHlaváček Vladimír     0305
6.Fišarová MarkétaKopiary Lubomír     2306
7.Zelenka VáclavLongin Milan     0307
8.Crha RadekLonginová Ilona     2308
9.Fišarová MarkétaHlaváček Vladimír     0309
10.Dlouhý DominikVondra Pavel     13010
11.Crha RadekLongin Milan         
12.Fišarová MarkétaLonginová Ilona         
13.Dlouhý DominikHlaváček Vladimír         
14.Zelenka VáclavVondra Pavel         
15.Fišarová MarkétaLongin Milan         
16.Dlouhý DominikLonginová Ilona         
17.Zelenka VáclavHlaváček Vladimír         
18.Crha RadekVondra Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dlouhý Dominik02Longin Milan20
Zelenka Václav02Longinová Ilona20
Crha Radek02Hlaváček Vladimír20
Fišarová Markéta02Kopiary Lubomír10
   Vondra Pavel10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:22546:496TJ Sokol Košťálov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Leopold Mikuláš
Pastorek Milan
 
 
Krejsa Karel
Málek Lukáš
 
 
-897-10-22301
2.Ouhrabka Petr
Ouhrabka Michal
 
 
David Jaroslav
Král Libor
 
 
1110-7-973211
3.Pastorek MilanDavid Jaroslav-87-6-7 1312
4.Ouhrabka PetrMálek Lukáš-8-9-7  0313
5.Leopold MikulášKrál Libor-3488 3123
6.Ouhrabka MichalKrejsa Karel37-89 3133
7.Ouhrabka PetrDavid Jaroslav-94-7-6 1334
8.Leopold MikulášMálek Lukáš63-98 3144
9.Ouhrabka MichalKrál Libor679  3054
10.Pastorek MilanKrejsa Karel-9799 3164
11.Leopold MikulášDavid Jaroslav5-6-12873274
12.Ouhrabka MichalMálek Lukáš657  3084
13.Pastorek MilanKrál Libor8-797 3194
14.Ouhrabka PetrKrejsa Karel-911109 31104
15.Ouhrabka MichalDavid Jaroslav7910  30  
16.Pastorek MilanMálek Lukáš         
17.Ouhrabka PetrKrál Libor         
18.Leopold MikulášKrejsa Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pastorek Milan21David Jaroslav21
Ouhrabka Petr12Málek Lukáš12
Leopold Mikuláš30Král Libor03
Ouhrabka Michal30Krejsa Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 13:00 Začátek
utkání
11:45Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:35466:525TJ Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Leopold Mikuláš
Pastorek Milan
 
 
Hlaváček Vladimír
Vondra Pavel
 
 
-8-128-9 1301
2.Ouhrabka Petr
Ouhrabka Michal
 
 
Longinová Ilona
Longin Milan
 
 
10-8-51033211
3.Pastorek MilanLongin Milan-12-8-7  0312
4.Ouhrabka PetrVondra Pavel-10-96-6 1313
5.Leopold MikulášLonginová Ilona-11-10-6  0314
6.Ouhrabka MichalHlaváček Vladimír-8854 3124
7.Ouhrabka PetrLongin Milan-8-68-6 1325
8.Leopold MikulášVondra Pavel-7-9-6  0326
9.Ouhrabka MichalLonginová Ilona5-799 3136
10.Pastorek MilanHlaváček Vladimír-98-7-8 1337
11.Leopold MikulášLongin Milan-9897 3147
12.Ouhrabka MichalVondra Pavel-685-8-82348
13.Pastorek MilanLonginová Ilona-6-5-4  0349
14.Ouhrabka PetrHlaváček Vladimír-6-4-8  03410
15.Ouhrabka MichalLongin Milan         
16.Pastorek MilanVondra Pavel         
17.Ouhrabka PetrLonginová Ilona         
18.Leopold MikulášHlaváček Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pastorek Milan03Longin Milan21
Ouhrabka Petr03Vondra Pavel30
Leopold Mikuláš12Longinová Ilona21
Ouhrabka Michal21Hlaváček Vladimír21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 13:00 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30 TJ Sokol Nová Ves n. P. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Crha Radek
Dlouhý Dominik
 
 
Král Libor
David Jaroslav
 
 
     2301
2.Zelenka Václav
Fišarová Markéta
 
 
Krejsa Karel
Málek Lukáš
 
 
     3011
3.Fišarová MarkétaMálek Lukáš     0312
4.Zelenka VáclavDavid Jaroslav     0313
5.Crha RadekKrál Libor     3023
6.Dlouhý DominikKrejsa Karel     3033
7.Zelenka VáclavMálek Lukáš     0334
8.Crha RadekDavid Jaroslav     2335
9.Dlouhý DominikKrál Libor     3045
10.Golis RadekKrejsa Karel     3155
11.Crha RadekMálek Lukáš     1356
12.Dlouhý DominikDavid Jaroslav     0357
13.Golis RadekKrál Libor     3167
14.Zelenka VáclavKrejsa Karel     3177
15.Dlouhý DominikMálek Lukáš     3187
16.Golis RadekDavid Jaroslav     2388
17.Zelenka VáclavKrál Libor     3198
18.Crha RadekKrejsa Karel     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fišarová Markéta01Málek Lukáš31
Zelenka Václav22David Jaroslav40
Crha Radek22Král Libor04
Dlouhý Dominik31Krejsa Karel04
Golis Radek21   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy