Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:15686:469Obec Jesenný B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
Brumlich Ladislav st.
Tobiáš Vladimír
 
 
-3-873-112301
2.Brandejs Jan
Samko Štefan
 
 
Návesník Stanislav
Kosina Vlastimil
 
 
434  3011
3.Brandejs JanBrumlich Ladislav st.-88117 3121
4.Václavík MiroslavTobiáš Vladimír350  3031
5.Boháč MartinNávesník Stanislav13109  3041
6.Samko ŠtefanKosina Vlastimil543  3051
7.Václavík MiroslavBrumlich Ladislav st.415  3061
8.Boháč MartinTobiáš Vladimír-9107-12-122362
9.Samko ŠtefanNávesník Stanislav39-7-9-92363
10.Brandejs JanKosina Vlastimil893  3073
11.Boháč MartinBrumlich Ladislav st.-104-9673283
12.Samko ŠtefanTobiáš Vladimír555  3093
13.Brandejs JanNávesník Stanislav-118-9-8 1394
14.Václavík MiroslavKosina Vlastimil476  30104
15.Samko ŠtefanBrumlich Ladislav st.236  30114
16.Brandejs JanTobiáš Vladimír756  30124
17.Václavík MiroslavNávesník Stanislav758  30134
18.Boháč MartinKosina Vlastimil9713  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brandejs Jan31Brumlich Ladislav st.04
Václavík Miroslav40Tobiáš Vladimír13
Boháč Martin31Návesník Stanislav22
Samko Štefan31Kosina Vlastimil04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
restaurace Slunce, BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1610:52459:646TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahný Stanislav
Tomeš Roman
 
 
Škaloud Miroslav
Flajšr Antonín
 
 
-7-8-9  0301
2.Klikar Miloš
Martinec Jan
 
 
Najbr Jiří
Prášková Vlasta
 
 
-87-98-62302
3.Klikar MilošŠkaloud Miroslav-8-6-9  0303
4.Martinec JanNajbr Jiří-876-893213
5.Drahný StanislavFlajšr Antonín-5-6-8  0314
6.Tomeš RomanPrášková Vlasta-6-5-4  0315
7.Martinec JanŠkaloud Miroslav-89-9-9 1316
8.Drahný StanislavNajbr Jiří-6-5-7  0317
9.Tomeš RomanFlajšr Antonín-4-3-2  0318
10.Klikar MilošPrášková Vlasta-11-7-6  0319
11.Drahný StanislavŠkaloud Miroslav-7-6-5  03110
12.Tomeš RomanNajbr Jiří-4-6-5  03111
13.Klikar MilošFlajšr Antonín-98-8-7 13112
14.Martinec JanPrášková Vlasta-988-7232212
15.Tomeš RomanŠkaloud Miroslav-6-5-4  03213
16.Klikar MilošNajbr Jiří-9-9-8  03214
17.Martinec JanFlajšr Antonín-8-9-9  03215
18.Drahný StanislavPrášková Vlasta-6-4-2  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klikar Miloš04Škaloud Miroslav40
Martinec Jan22Najbr Jiří31
Drahný Stanislav04Flajšr Antonín40
Tomeš Roman04Prášková Vlasta31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33563:575nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondrák Michal
Brož Kryštof
 
 
Jiříček Jan
Novotný Pavel
 
 
-55-5-5 1301
2.Brenner Radek
Pokorný Martin
 
 
Kratochvíl Jaromír
Hudský Libor
 
 
-8-8-7  0302
3.Vondrák MichalJiříček Jan-5-4-8  0303
4.Brož KryštofNovotný Pavel-96-10863213
5.Pokorný MartinKratochvíl Jaromír-10-95-9 1314
6.Brenner RadekHudský Libor-9-9-4  0315
7.Brož KryštofJiříček Jan-5-4-8  0316
8.Pokorný MartinNovotný Pavel579  3026
9.Brenner RadekKratochvíl Jaromír779  3036
10.Vondrák MichalHudský Libor1510  3046
11.Pokorný MartinJiříček Jan-5-5-5  0347
12.Brenner RadekHolina Antonín7-1278 3157
13.Vondrák MichalKratochvíl Jaromír564  3067
14.Brož KryštofHudský Libor5-57-7-72368
15.Brenner RadekJiříček Jan-3-4-4  0369
16.Vondrák MichalHolina Antonín6-785 3179
17.Brož KryštofKratochvíl Jaromír699  3089
18.Pokorný MartinHudský Libor-88-8893299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vondrák Michal31Jiříček Jan40
Brož Kryštof22Novotný Pavel02
Pokorný Martin22Kratochvíl Jaromír13
Brenner Radek22Hudský Libor22
   Holina Antonín02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sdružení rodičů a přátel ZŠ SemilyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:9597:354TJ Sokol Turnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varcl Jan st.
Louda Václav
 
 
Vaníček Martin
Brykner Milan
 
 
165  3010
2.Kosař Václav
Vondráčková Lucie
 
 
Strnad Pavel
Bém Jan
 
 
43-98 3120
3.Louda VáclavStrnad Pavel-9-8-3  0321
4.Kosař VáclavBém Jan776  3031
5.Varcl Jan st.Brykner Milan864  3041
6.Vondráčková LucieVaníček Martin798  3051
7.Kosař VáclavStrnad Pavel9-279 3161
8.Varcl Jan st.Bém Jan358  3071
9.Vondráčková LucieBrykner Milan554  3081
10.Louda VáclavVaníček Martin532  3091
11.Varcl Jan st.Strnad Pavel28-45 31101
12.Vondráčková LucieBém Jan246  30111
13.Louda VáclavBrykner Milan514  30121
14.Kosař VáclavVaníček Martin255  30131
15.Vondráčková LucieStrnad Pavel-78-7-8 13132
16.Louda VáclavBém Jan433  30142
17.Kosař VáclavBrykner Milan5610  30152
18.Varcl Jan st.Vaníček Martin364  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Louda Václav31Strnad Pavel22
Kosař Václav40Bém Jan04
Varcl Jan st.40Brykner Milan04
Vondráčková Lucie31Vaníček Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:27474:431nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pařízek Jan
Novák Luboš
 
 
Tauchman Jiří
Adamíra Jiří
 
 
245  3010
2.Dědková Jitka
Novák Alan
 
 
Kořínková Lucie
Adamíra Jiří ml.
 
 
-4-5-3  0311
3.Pařízek JanTauchman Jiří346  3021
4.Novák LubošAdamíra Jiří344  3031
5.Dědková JitkaKořínková Lucie-8-5-7  0332
6.Novák AlanAdamíra Jiří ml.-4-3-2  0333
7.Novák LubošTauchman Jiří532  3043
8.Dědková JitkaAdamíra Jiří-8-6-7  0344
9.Novák AlanKořínková Lucie-5-5-8  0345
10.Pařízek JanAdamíra Jiří ml.657  3055
11.Dědková JitkaTauchman Jiří-8-6-5  0356
12.Novák AlanAdamíra Jiří-9-7-9  0357
13.Pařízek JanKořínková Lucie544  3067
14.Novák LubošAdamíra Jiří ml.346  3077
15.Novák AlanTauchman Jiří-5-5-6  0378
16.Pařízek JanAdamíra Jiří233  3088
17.Novák LubošKořínková Lucie5811  3098
18.Dědková JitkaAdamíra Jiří ml.-3-676-42399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pařízek Jan40Tauchman Jiří22
Novák Luboš40Adamíra Jiří22
Dědková Jitka04Kořínková Lucie22
Novák Alan04Adamíra Jiří ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:49 TJ Sokol Vesec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnička Michal
Mráz Lubomír
 
 
Pleštil Luděk
Souček Josef
 
 
     1301
2.Hyka Karel
Hyková Šárka
 
 
Nejedlo Josef
Ježek Pavel
 
 
     0302
3.Pěnička MichalPleštil Luděk     3212
4.Hyková ŠárkaJežek Pavel     3222
5.Hyka KarelSouček Josef     0323
6.Mráz LubomírNejedlo Josef     1324
7.Hyková ŠárkaPleštil Luděk     0325
8.Hyka KarelJežek Pavel     0326
9.Mráz LubomírSouček Josef     0327
10.Pěnička MichalNejedlo Josef     3237
11.Hyka KarelPleštil Luděk     0338
12.Mráz LubomírJežek Pavel     0339
13.Pěnička MichalSouček Josef     3149
14.Hyková ŠárkaNejedlo Josef     13410
15.Mráz LubomírPleštil Luděk     23411
16.Pěnička MichalJežek Pavel     23412
17.Hyková ŠárkaSouček Josef     03413
18.Hyka KarelNejedlo Josef     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pěnička Michal31Pleštil Luděk31
Hyková Šárka13Ježek Pavel31
Hyka Karel04Souček Josef31
Mráz Lubomír04Nejedlo Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2019 13:00 Začátek
utkání
12:45Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:48512:661TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brandejs Jan
Samko Štefan
 
 
Najbr Jiří
Prášková Vlasta
 
 
-59-7-7 1301
2.Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
Flajšr Antonín
Škaloud Miroslav
 
 
-6-9-7  0302
3.Václavík MiroslavŠkaloud Miroslav-8-5-3  0303
4.Brandejs JanFlajšr Antonín-7-9-6  0304
5.Boháč MartinNajbr Jiří-3-4-1  0305
6.Samko ŠtefanPrášková Vlasta-7-7-7  0306
7.Brandejs JanŠkaloud Miroslav-7-8-8  0307
8.Boháč MartinFlajšr Antonín6-9-7-9 1308
9.Samko ŠtefanNajbr Jiří-8-89-7 1309
10.Václavík MiroslavPrášková Vlasta-8-884-323010
11.Boháč MartinŠkaloud Miroslav7-99-4632110
12.Samko ŠtefanFlajšr Antonín97-43 31210
13.Václavík MiroslavNajbr Jiří-6-5-1  03211
14.Brandejs JanPrášková Vlasta-119-11-11 13212
15.Samko ŠtefanŠkaloud Miroslav2-8-11-7 13213
16.Václavík MiroslavFlajšr Antonín-10-810-4 13214
17.Brandejs JanNajbr Jiří-10-1-3  03215
18.Boháč MartinPrášková Vlasta10105  30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Václavík Miroslav04Škaloud Miroslav31
Brandejs Jan04Flajšr Antonín31
Boháč Martin22Najbr Jiří40
Samko Štefan13Prášková Vlasta31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
restaurace Slunce, BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2019 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:29595:591Sokol Benešov u Semil

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jan
Klikar Miloš
 
 
Návesník Stanislav
Brumlich Ladislav st.
 
 
6-9-6973210
2.Martinec Jan
Tomeš Roman
 
 
Kosina Vlastimil
Tobiáš Vladimír
 
 
-6-6-7  0311
3.Klikar MilošTobiáš Vladimír-6-79883221
4.Martinec JanKosina Vlastimil897  3031
5.Tomeš RomanNávesník Stanislav-6-4-9  0332
6.Strnad JanBrumlich Ladislav st.7-986 3142
7.Martinec JanTobiáš Vladimír46-9-8-92343
8.Tomeš RomanKosina Vlastimil-7-8-8  0344
9.Strnad JanNávesník Stanislav999  3054
10.Klikar MilošBrumlich Ladislav st.-6776 3164
11.Tomeš RomanTobiáš Vladimír-6-9-7  0365
12.Strnad JanKosina Vlastimil897  3075
13.Klikar MilošNávesník Stanislav-6-6-7  0376
14.Martinec JanBrumlich Ladislav st.-9879 3186
15.Strnad JanTobiáš Vladimír8910  3096
16.Klikar MilošKosina Vlastimil987  30106
17.Martinec JanNávesník Stanislav87-99 31116
18.Tomeš RomanBrumlich Ladislav st.-3-8-9  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klikar Miloš31Tobiáš Vladimír22
Martinec Jan31Kosina Vlastimil13
Tomeš Roman04Návesník Stanislav22
Strnad Jan40Brumlich Ladislav st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sdružení rodičů a přátel ZŠ SemilyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2019 12:00 Začátek
utkání
11:40Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:8591:387Sokol STAR Turnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondrák Michal
Brož Kryštof
 
 
Strnad Pavel
Bém Jan
 
 
788  3010
2.Pokorný Martin
Brenner Radek
 
 
Vaníček Martin
Brykner Milan
 
 
593  3020
3.Vondrák MichalStrnad Pavel758  3030
4.Brož KryštofBém Jan336  3040
5.Brenner RadekBrykner Milan105  3050
6.Pokorný MartinVaníček Martin957  3060
7.Brož KryštofStrnad Pavel5-9108 3170
8.Brenner RadekBém Jan888  3080
9.Pokorný MartinBrykner Milan87-106 3190
10.Vondrák MichalVaníček Martin258  30100
11.Brenner RadekStrnad Pavel-7-6-5  03101
12.Pokorný MartinBém Jan9210  30111
13.Vondrák MichalBrykner Milan558  30121
14.Brož KryštofVaníček Martin888  30131
15.Pokorný MartinStrnad Pavel-9-7-7  03132
16.Vondrák MichalBém Jan627  30142
17.Brož KryštofBrykner Milan9810  30152
18.Brenner RadekVaníček Martin335  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vondrák Michal40Strnad Pavel22
Brož Kryštof40Bém Jan04
Brenner Radek31Brykner Milan04
Pokorný Martin31Vaníček Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2019 12:00 Začátek
utkání
11:40Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35616:609nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varcl Jan st.
Louda Václav
 
 
Jiříček Jan
Novotný Pavel
 
 
-6-12-4  0301
2.Kosař Václav
Vondráčková Lucie
 
 
Kratochvíl Jaromír
Hudský Libor
 
 
7-8-97-92302
3.Louda VáclavJiříček Jan-6-4-7  0303
4.Kosař VáclavNovotný Pavel-8754 3113
5.Vondráčková LucieKratochvíl Jaromír-98-78-92314
6.Varcl Jan st.Hudský Libor78-113 3124
7.Kosař VáclavJiříček Jan-4-5-6  0325
8.Vondráčková LucieNovotný Pavel8-98-1073235
9.Varcl Jan st.Kratochvíl Jaromír285  3045
10.Louda VáclavHudský Libor6-8-9-9 1346
11.Vondráčková LucieJiříček Jan-6-4-10  0347
12.Varcl Jan st.Holina Antonín4810  3057
13.Louda VáclavKratochvíl Jaromír6-7-9663267
14.Kosař VáclavHudský Libor-9-8-9  0368
15.Varcl Jan st.Jiříček Jan-10-4-5  0369
16.Louda VáclavHolina Antonín879  3079
17.Kosař VáclavKratochvíl Jaromír577  3089
18.Vondráčková LucieHudský Libor8-7-6983299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Louda Václav22Jiříček Jan40
Kosař Václav22Novotný Pavel02
Vondráčková Lucie22Kratochvíl Jaromír13
Varcl Jan st.31Hudský Libor22
   Holina Antonín02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2019 13:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:539:23495:496TJ Sokol Tatobity A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šteffan Jan
Mráz Lubomír
 
 
Adamíra Šimon
Buriánek Jan
 
 
742  3010
2.
 
 
Tauchman Jiří
Adamíra Jiří
 
 
WO    0311
3.Buriánek JanWO    0312
4.Mráz LubomírAdamíra Jiří ml.818  3022
5.Pěnička MichalAdamíra Šimon-106-57103232
6.Šteffan JanTauchman Jiří441  3042
7.Mráz LubomírBuriánek Jan10128  3052
8.Pěnička MichalAdamíra Jiří ml.-5-210373262
9.Šteffan JanAdamíra Šimon335  3072
10.Tauchman JiříWO    0373
11.Pěnička MichalBuriánek Jan-934-863283
12.Šteffan JanAdamíra Jiří ml.866  3093
13.Adamíra ŠimonWO    0394
14.Mráz LubomírTauchman Jiří8611  30104
15.Šteffan JanBuriánek Jan927  30114
16.Adamíra Jiří ml.WO    03115
17.Mráz LubomírAdamíra Jiří647  30125
18.Pěnička MichalTauchman Jiří128-9-7632135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mráz Lubomír40Buriánek Jan03
Pěnička Michal40Adamíra Jiří ml.03
Šteffan Jan40Adamíra Šimon02
   Tauchman Jiří03
   Adamíra Jiří01
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:33511:560nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Luboš
Dědková Jitka
 
 
Ježek Pavel
Jíra Jiří
 
 
-4-5-6  0301
2.Pařízek Jan
Zítko Martin
 
 
Souček Josef
Pleštil Luděk
 
 
659  3011
3.Pařízek JanSouček Josef-99-7-8 1312
4.Zítko MartinJežek Pavel-9-3-7  0313
5.Novák LubošPleštil Luděk4-1088 3123
6.Dědková JitkaJíra Jiří-8-6-5  0324
7.Zítko MartinSouček Josef3-898 3134
8.Novák LubošJežek Pavel55-32 3144
9.Dědková JitkaPleštil Luděk-2-2-3  0345
10.Pařízek JanJíra Jiří-8797 3155
11.Novák LubošSouček Josef-5-2-4  0356
12.Dědková JitkaJežek Pavel-3-3-1  0357
13.Pařízek JanPleštil Luděk6-992 3167
14.Zítko MartinJíra Jiří465  3077
15.Dědková JitkaSouček Josef-4-3-2  0378
16.Pařízek JanJežek Pavel6-10-59-72379
17.Zítko MartinPleštil Luděk-9879 3189
18.Novák LubošJíra Jiří1073  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pařízek Jan22Souček Josef31
Zítko Martin31Ježek Pavel31
Novák Luboš31Pleštil Luděk13
Dědková Jitka04Jíra Jiří13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy