Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 11:30 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:48 Obec Jesenný B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamíra Jiří
Adamíra Šimon
 
 
Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
     0301
2.Adamíra Jiří ml.
Kořínková Lucie
 
 
Samko Štefan
Brandejs Jan
 
 
     0302
3.Adamíra ŠimonVáclavík Miroslav     0303
4.Tauchman JiříBrandejs Jan     0304
5.Adamíra Jiří ml.Samko Štefan     1305
6.Kořínková LucieHolina Marek     3215
7.Tauchman JiříVáclavík Miroslav     0316
8.Adamíra Jiří ml.Brandejs Jan     0317
9.Kořínková LucieSamko Štefan     1318
10.Adamíra ŠimonHolina Marek     1319
11.Adamíra Jiří ml.Václavík Miroslav     03110
12.Kořínková LucieBrandejs Jan     31210
13.Adamíra ŠimonSamko Štefan     03211
14.Tauchman JiříHolina Marek     30311
15.Kořínková LucieVáclavík Miroslav     03312
16.Adamíra ŠimonBrandejs Jan     03313
17.Tauchman JiříSamko Štefan     03314
18.Adamíra Jiří ml.Holina Marek     23315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Adamíra Šimon04Václavík Miroslav40
Tauchman Jiří13Brandejs Jan31
Adamíra Jiří ml.04Samko Štefan40
Kořínková Lucie22Holina Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola VesecRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:13656:507TJ Sokol Vesec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nejedlo Josef
Vele Martin
 
 
Martinec Jan
Drahný Stanislav
 
 
778  3010
2.Souček Josef
Pleštil Luděk
 
 
Klikar Miloš
Seidl Jan
 
 
828  3020
3.Vele MartinMartinec Jan-8672 3130
4.Pleštil LuděkDrahný Stanislav899  3040
5.Nejedlo JosefKlikar Miloš7-689 3150
6.Šírek FrantišekSeidl Jan578  3060
7.Pleštil LuděkMartinec Jan8-789 3170
8.Nejedlo JosefDrahný Stanislav877  3080
9.Šírek FrantišekKlikar Miloš9-78-9-72381
10.Vele MartinSeidl Jan779  3091
11.Nejedlo JosefMartinec Jan876  30101
12.Šírek FrantišekDrahný Stanislav876  30111
13.Vele MartinKlikar Miloš8-78-9-823112
14.Pleštil LuděkSeidl Jan784  30122
15.Souček JosefMartinec Jan829  30132
16.Vele MartinDrahný Stanislav239  30142
17.Pleštil LuděkKlikar Miloš8-999 31152
18.Nejedlo JosefSeidl Jan88-9-5-423153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vele Martin31Martinec Jan04
Pleštil Luděk40Drahný Stanislav04
Nejedlo Josef31Klikar Miloš22
Šírek František21Seidl Jan13
Souček Josef10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:23613:553Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jaromír
Hudský Libor
 
 
Pařízek Jan
Hovorková Naďa
 
 
9-569 3110
2.Jiříček Jan
Novotný Pavel
 
 
Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
878  3020
3.Jiříček JanPařízek Jan999  3030
4.Novotný PavelMizera Petr-7-9-9  0331
5.Hudský LiborHovorková Naďa9811  3041
6.Kratochvíl JaromírNovák Luboš9-7-10-7 1342
7.Novotný PavelPařízek Jan-7986 3152
8.Hudský LiborMizera Petr-98-87-72353
9.Kratochvíl JaromírHovorková Naďa357  3063
10.Jiříček JanNovák Luboš767  3073
11.Hudský LiborPařízek Jan7-78-8-122374
12.Kratochvíl JaromírMizera Petr-6-6-7  0375
13.Jiříček JanHovorková Naďa767  3085
14.Novotný PavelNovák Luboš-78-7-6 1386
15.Kratochvíl JaromírPařízek Jan-69-7-7 1387
16.Jiříček JanMizera Petr767  3097
17.Novotný PavelHovorková Naďa787  30107
18.Hudský LiborNovák Luboš774  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jiříček Jan40Pařízek Jan22
Novotný Pavel22Mizera Petr31
Hudský Libor22Hovorková Naďa04
Kratochvíl Jaromír13Novák Luboš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sdružení rodičů a přátel ZŠ SemilyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2019 09:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:186:54402:642TJ Sokol Tatobity A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hýsek Jakub
Brykner Milan
 
 
Pěnička Michal
Šteffan Jan
 
 
-6-6-4  0301
2.Bém Jan
Vaníček Martin
 
 
Mráz Lubomír
Hyková Šárka
 
 
9-8-8-4 1302
3.Bém JanPěnička Michal-6-4-4  0303
4.Brykner MilanŠteffan Jan-8-7-10  0304
5.Hýsek JakubMráz Lubomír-4-4-3  0305
6.Vaníček MartinHyková Šárka-4-9-8  0306
7.Brykner MilanPěnička Michal-109-7-6 1307
8.Hýsek JakubŠteffan Jan-6-8-6  0308
9.Vaníček MartinMráz Lubomír-4-8-4  0309
10.Bém JanHyková Šárka-8-6-4  03010
11.Hýsek JakubPěnička Michal-4-6-6  03011
12.Vaníček MartinŠteffan Jan-86-10-8 13012
13.Bém JanMráz Lubomír64-8-6-423013
14.Brykner MilanHyková Šárka-10-4-8  03014
15.Vaníček MartinPěnička Michal-4-9-7  03015
16.Bém JanŠteffan Jan-8-7-11  03016
17.Brykner MilanMráz Lubomír8-6-5-4 13017
18.Hýsek JakubHyková Šárka-4-3-2  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bém Jan04Pěnička Michal40
Brykner Milan04Šteffan Jan40
Hýsek Jakub04Mráz Lubomír40
Vaníček Martin04Hyková Šárka40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:13651:408TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škaloud Miroslav
Flajšr Antonín
 
 
Brož Kryštof
Vondrák Michal
 
 
-8-60333210
2.Prášková Vlasta
Hochmal Zdeněk
 
 
Zajíček Jan st.
Brenner Radek
 
 
739  3020
3.Hochmal ZdeněkBrož Kryštof8-889 3130
4.Škaloud MiroslavVondrák Michal559  3040
5.Prášková VlastaZajíček Jan st.665  3050
6.Flajšr AntonínBrenner Radek623  3060
7.Škaloud MiroslavBrož Kryštof945  3070
8.Prášková VlastaVondrák Michal-9-798-112371
9.Flajšr AntonínZajíček Jan st.436  3081
10.Hochmal ZdeněkBrenner Radek621  3091
11.Prášková VlastaBrož Kryštof68-65 31101
12.Flajšr AntonínVondrák Michal387  30111
13.Hochmal ZdeněkZajíček Jan st.722  30121
14.Škaloud MiroslavBrenner Radek563  30131
15.Flajšr AntonínBrož Kryštof334  30141
16.Hochmal ZdeněkVondrák Michal9-79-9-623142
17.Škaloud MiroslavZajíček Jan st.634  30152
18.Prášková VlastaBrenner Radek6-7-8-9 13153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hochmal Zdeněk31Brož Kryštof04
Škaloud Miroslav40Vondrák Michal22
Prášková Vlasta22Zajíček Jan st.04
Flajšr Antonín40Brenner Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:44572:650TJ Sokol Turnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubec Zbyněk
Návesník Stanislav
 
 
Varcl Jan st.
Nechvíl Richard
 
 
-56-9-10 1301
2.Vejnar Josef
Tobiáš Vladimír
 
 
Kosař Václav
Vondráčková Lucie
 
 
-7-99993211
3.Hrubec ZbyněkVarcl Jan st.-510-9-5 1312
4.Návesník StanislavNechvíl Richard265  3022
5.Vejnar JosefKosař Václav-8-57-9 1323
6.Tobiáš VladimírVondráčková Lucie-8-11-11  0324
7.Návesník StanislavVarcl Jan st.-5-4-9  0325
8.Vejnar JosefNechvíl Richard4-883 3135
9.Tobiáš VladimírKosař Václav14-6-6-9 1336
10.Kosina VlastimilVondráčková Lucie-5-4-6  0337
11.Vejnar JosefVarcl Jan st.-7-5-9  0338
12.Tobiáš VladimírNechvíl Richard6-14118 3148
13.Kosina VlastimilKosař Václav-3-4-5  0349
14.Návesník StanislavVondráčková Lucie4-956 3159
15.Tobiáš VladimírVarcl Jan st.-10-9-7  03510
16.Kosina VlastimilNechvíl Richard-7-811-9 13511
17.Návesník StanislavKosař Václav-7-10-7  03512
18.Vejnar JosefVondráčková Lucie-10-810-9 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrubec Zbyněk01Varcl Jan st.40
Návesník Stanislav22Nechvíl Richard13
Vejnar Josef13Kosař Václav40
Tobiáš Vladimír13Vondráčková Lucie31
Kosina Vlastimil03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1521:47569:674Sokol Benešov u Semil

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kořínková Lucie
Adamíra Jiří ml.
 
 
Tomeš Roman
Martinec Jan
 
 
-89-10-8 1301
2.Adamíra Jiří
Adamíra Šimon
 
 
Klikar Miloš
Seidl Jan
 
 
9-88-8-92302
3.Adamíra ŠimonTomeš Roman-8-10-9  0303
4.Tauchman JiříMartinec Jan-4-5-6  0304
5.Adamíra Jiří ml.Klikar Miloš-7-9-9  0305
6.Kořínková LucieSeidl Jan-8710-10-82306
7.Tauchman JiříTomeš Roman586  3016
8.Adamíra Jiří ml.Martinec Jan-2-7-8  0317
9.Kořínková LucieKlikar Miloš73-10-8-42318
10.Adamíra JiříSeidl Jan-6-7-3  0319
11.Adamíra Jiří ml.Tomeš Roman7-53-8-1023110
12.Kořínková LucieMartinec Jan-6-89-8 13111
13.Adamíra JiříKlikar Miloš-4-86-6 13112
14.Tauchman JiříSeidl Jan-8-89-6 13113
15.Kořínková LucieTomeš Roman7107  30213
16.Adamíra JiříMartinec Jan-9-6-5  03214
17.Tauchman JiříKlikar Miloš-6-3-7  03215
18.Adamíra Jiří ml.Seidl Jan-7-987732315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Adamíra Šimon01Tomeš Roman22
Tauchman Jiří13Martinec Jan40
Adamíra Jiří ml.13Klikar Miloš40
Kořínková Lucie13Seidl Jan31
Adamíra Jiří03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:20 TJ Sokol Vesec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Souček Josef
Pleštil Luděk
 
 
Brandejs Jan
Samko Štefan
 
 
     3010
2.Ježek Pavel
Vele Martin
 
 
Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
     3220
3.Vele MartinBrandejs Jan     3130
4.Pleštil LuděkVáclavík Miroslav     2331
5.Nejedlo JosefBoháč Martin     3041
6.Ježek PavelSamko Štefan     3051
7.Pleštil LuděkBrandejs Jan     3161
8.Nejedlo JosefVáclavík Miroslav     3171
9.Ježek PavelBoháč Martin     3081
10.Vele MartinSamko Štefan     1382
11.Nejedlo JosefBrandejs Jan     3092
12.Ježek PavelVáclavík Miroslav     30102
13.Vele MartinBoháč Martin     13103
14.Pleštil LuděkSamko Štefan     31113
15.Ježek PavelBrandejs Jan     30123
16.Vele MartinVáclavík Miroslav     23124
17.Pleštil LuděkBoháč Martin     31134
18.Nejedlo JosefSamko Štefan     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vele Martin13Brandejs Jan04
Pleštil Luděk31Václavík Miroslav22
Nejedlo Josef40Boháč Martin13
Ježek Pavel40Samko Štefan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2019 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:45420:638TJ Sokol Tatobity A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiříček Jan
Novotný Pavel
 
 
Šteffan Jan
Pěnička Michal
 
 
-77-98-92301
2.Kratochvíl Jaromír
Hudský Libor
 
 
Hyková Šárka
Mráz Lubomír
 
 
-987-10-92302
3.Jiříček JanŠteffan Jan789  3012
4.Novotný PavelPěnička Michal-7-6-6  0313
5.Hudský LiborHyková Šárka-9-99-9 1314
6.Kratochvíl JaromírMráz Lubomír-810-7-9 1315
7.Novotný PavelŠteffan Jan-7-6-5  0316
8.Hudský LiborPěnička Michal-7-6-6  0317
9.Kratochvíl JaromírHyková Šárka-9-8-7  0318
10.Jiříček JanMráz Lubomír999  3028
11.Hudský LiborŠteffan Jan-9-9-9  0329
12.Kratochvíl JaromírPěnička Michal-987-6-623210
13.Jiříček JanHyková Šárka999  30310
14.Novotný PavelMráz LubomírWO    03311
15.Kratochvíl JaromírŠteffan JanWO    03312
16.Jiříček JanPěnička MichalWO    03313
17.Novotný PavelHyková ŠárkaWO    03314
18.Hudský LiborMráz LubomírWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jiříček Jan30Šteffan Jan21
Novotný Pavel02Pěnička Michal30
Hudský Libor03Hyková Šárka21
Kratochvíl Jaromír03Mráz Lubomír11
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sdružení rodičů a přátel ZŠ SemilyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ChuchelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2019 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:43540:677Sokol STAR Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaníček Martin
Brykner Milan
 
 
Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
-8-5-9  0301
2.Strnad Pavel
Bém Jan
 
 
Pařízek Jan
Hovorková Naďa
 
 
8-49-6103211
3.Bém JanPařízek Jan-6-86-9 1312
4.Vaníček MartinNovák Luboš-9-3-5  0313
5.Brykner MilanMizera Petr-10-8-3  0314
6.Strnad PavelHovorková Naďa494  3024
7.Vaníček MartinPařízek Jan-6-8-4  0325
8.Brykner MilanNovák Luboš-4-8-6  0326
9.Strnad PavelMizera Petr6-89-1093236
10.Bém JanHovorková Naďa8-6-6793246
11.Brykner MilanPařízek Jan-6-8-4  0347
12.Strnad PavelNovák Luboš-27-6893257
13.Bém JanMizera Petr-2-10-6  0358
14.Vaníček MartinHovorková Naďa-68914 3168
15.Strnad PavelPařízek Jan88-67 3178
16.Bém JanNovák Luboš-2-7-6  0379
17.Vaníček MartinMizera Petr-11-1-3  03710
18.Brykner MilanHovorková Naďa11-6-812-623711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bém Jan13Pařízek Jan31
Vaníček Martin13Novák Luboš31
Brykner Milan04Mizera Petr31
Strnad Pavel40Hovorková Naďa13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2019 13:00 Začátek
utkání
11:40Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:37642:646Sokol STAR Turnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vejnar Josef
Tobiáš Vladimír
 
 
Vondrák Michal
Brož Kryštof
 
 
-7107-10-22301
2.Návesník Stanislav
Hrubec Zbyněk
 
 
Zajíček Jan st.
Brenner Radek
 
 
545  3011
3.Vejnar JosefVondrák Michal88-8-6-112312
4.Tobiáš VladimírBrož Kryštof8-711-9-82313
5.Návesník StanislavZajíček Jan st.4119  3023
6.Hrubec ZbyněkBrenner Radek-85-88-102324
7.Tobiáš VladimírVondrák Michal-6-8-6  0325
8.Návesník StanislavBrož Kryštof-13-135-4 1326
9.Hrubec ZbyněkZajíček Jan st.-10588 3136
10.Vejnar JosefBrenner Radek-10-10-9  0337
11.Návesník StanislavVondrák Michal-3-4-6  0338
12.Hrubec ZbyněkBrož Kryštof-6-99-5 1339
13.Vejnar JosefZajíček Jan st.48-77 3149
14.Tobiáš VladimírBrenner Radek48-108 3159
15.Hrubec ZbyněkVondrák Michal-5-8-7  03510
16.Vejnar JosefBrož Kryštof-11-75-6 13511
17.Tobiáš VladimírZajíček Jan st.567  30611
18.Návesník StanislavBrenner Radek87-86 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vejnar Josef13Vondrák Michal40
Tobiáš Vladimír22Brož Kryštof40
Návesník Stanislav22Zajíček Jan st.04
Hrubec Zbyněk13Brenner Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2019 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:24629:554TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flajšr Antonín
Škaloud Miroslav
 
 
Varcl Jan st.
Nechvíl Richard
 
 
767  3010
2.Prášková Vlasta
Najbr Jiří
 
 
Kosař Václav
Vondráčková Lucie
 
 
7-768 3120
3.Prášková VlastaVarcl Jan st.-7-5-7  0321
4.Škaloud MiroslavNechvíl Richard645  3031
5.Flajšr AntonínKosař Václav-97-61083241
6.Najbr JiříVondráčková Lucie7106  3051
7.Škaloud MiroslavVarcl Jan st.-7-55-6 1352
8.Flajšr AntonínNechvíl Richard546  3062
9.Najbr JiříKosař Václav7-688 3172
10.Prášková VlastaVondráčková Lucie-6-5-4  0373
11.Flajšr AntonínVarcl Jan st.-6-781283283
12.Najbr JiříNechvíl Richard576  3093
13.Prášková VlastaKosař Václav8-9-7-6 1394
14.Škaloud MiroslavVondráčková Lucie6-796 31104
15.Najbr JiříVarcl Jan st.-89-10-6 13105
16.Prášková VlastaNechvíl Richard786  30115
17.Škaloud MiroslavKosař Václav7-6-109632125
18.Flajšr AntonínVondráčková Lucie563  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prášková Vlasta13Varcl Jan st.31
Škaloud Miroslav31Nechvíl Richard04
Flajšr Antonín40Kosař Václav13
Najbr Jiří31Vondráčková Lucie13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy