Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
16:45Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:29693:654TJ Sokol Turnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráčková Lucie
Kosař Václav
 
 
Vondrák Michal
Franců Matyáš
 
 
-6129-733210
2.Varcl Jan st.
Fanta Vilém
 
 
Zajíček Jan st.
Brenner Radek
 
 
10-986 3120
3.Varcl Jan st.Vondrák Michal9106  3030
4.Kosař VáclavFranců Matyáš33-1-883240
5.Fanta VilémZajíček Jan st.-98-81053250
6.Vondráčková LucieBrenner Radek8-109-9-102351
7.Kosař VáclavVondrák Michal-9-1318-4 1352
8.Fanta VilémFranců Matyáš8-7-8-9 1353
9.Vondráčková LucieZajíček Jan st.9-1088 3163
10.Varcl Jan st.Brenner Radek108-88 3173
11.Fanta VilémVondrák Michal-5-5-8  0374
12.Vondráčková LucieFranců Matyáš10107  3084
13.Varcl Jan st.Zajíček Jan st.8109  3094
14.Kosař VáclavBrenner Radek7210  30104
15.Vondráčková LucieVondrák Michal-6-7-8  03105
16.Varcl Jan st.Franců Matyáš67-63 31115
17.Kosař VáclavZajíček Jan st.4-766 31125
18.Fanta VilémBrenner Radek910-4-6-323126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Varcl Jan st.40Vondrák Michal31
Kosař Václav31Franců Matyáš13
Fanta Vilém13Zajíček Jan st.04
Vondráčková Lucie22Brenner Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:33 Sokol STAR Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnička Michal
Šteffan Jan
 
 
Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
     0301
2.Hyková Šárka
Mráz Lubomír
 
 
Pařízek Jan
Dědková Jitka
 
 
     3011
3.Hyková ŠárkaPařízek Jan     2312
4.Mráz LubomírNovák Luboš     1313
5.Pěnička MichalMizera Petr     3023
6.Šteffan JanDědková Jitka     3033
7.Mráz LubomírPařízek Jan     1334
8.Pěnička MichalNovák Luboš     3044
9.Šteffan JanMizera Petr     0345
10.Hyková ŠárkaDědková Jitka     3055
11.Pěnička MichalPařízek Jan     1356
12.Šteffan JanNovák Luboš     1357
13.Hyková ŠárkaMizera Petr     1358
14.Mráz LubomírDědková Jitka     3068
15.Šteffan JanPařízek Jan     2369
16.Hyková ŠárkaNovák Luboš     23610
17.Mráz LubomírMizera Petr     13611
18.Pěnička MichalDědková Jitka     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hyková Šárka13Pařízek Jan40
Mráz Lubomír13Novák Luboš31
Pěnička Michal31Mizera Petr31
Šteffan Jan13Dědková Jitka04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:14 TJ Sokol Vesec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleštil Luděk
Souček Josef
 
 
Adamíra Jiří
Tauchman Jiří
 
 
     3010
2.Nejedlo Josef
Vele Martin
 
 
Adamíra Šimon
Kořínková Lucie
 
 
     3020
3.Souček JosefAdamíra Jiří     3030
4.Pleštil LuděkTauchman Jiří     3040
5.Nejedlo JosefAdamíra Šimon     3050
6.Vele MartinKořínková Lucie     3160
7.Pleštil LuděkAdamíra Jiří     3070
8.Nejedlo JosefTauchman Jiří     3080
9.Vele MartinAdamíra Šimon     3190
10.Souček JosefKořínková Lucie     2391
11.Nejedlo JosefAdamíra Jiří     30101
12.Vele MartinTauchman Jiří     32111
13.Souček JosefAdamíra Šimon     23112
14.Pleštil LuděkKořínková Lucie     30122
15.Vele MartinAdamíra Jiří     31132
16.Souček JosefTauchman Jiří     23133
17.Pleštil LuděkAdamíra Šimon     30143
18.Nejedlo JosefKořínková Lucie     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Souček Josef13Adamíra Jiří04
Pleštil Luděk40Tauchman Jiří13
Nejedlo Josef40Adamíra Šimon13
Vele Martin40Kořínková Lucie13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sdružení rodičů a přátel ZŠ SemilyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ChuchelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:166:51292:608Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašík Tadeáš
Bém Jan
 
 
Jiříček Jan
Novotný Pavel
 
 
-4-5-5  0301
2.Vaníček Martin
Brykner Milan
 
 
Kratochvíl Jaromír
Hudský Libor
 
 
-6-7-5  0302
3.Kašík TadeášJiříček Jan-2-3-2  0303
4.Bém JanNovotný Pavel-4-6-7  0304
5.Vaníček MartinKratochvíl Jaromír-3-5-6  0305
6.Brykner MilanHudský Libor-2-4-5  0306
7.Bém JanJiříček Jan-2-3-3  0307
8.Vaníček MartinNovotný Pavel-4-6-7  0308
9.Brykner MilanKratochvíl Jaromír-5-5-6  0309
10.Kašík TadeášHudský Libor-3-3-4  03010
11.Vaníček MartinJiříček Jan-2-2-3  03011
12.Brykner MilanNovák Jiří87-910 31111
13.Kašík TadeášKratochvíl Jaromír-3-5-4  03112
14.Bém JanHudský Libor-4-6-5  03113
15.Brykner MilanJiříček Jan-2-4-4  03114
16.Kašík TadeášNovák Jiří9-33-91032214
17.Bém JanKratochvíl Jaromír-3-5-6  03215
18.Vaníček MartinHudský Libor-4-7-2  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kašík Tadeáš13Jiříček Jan40
Bém Jan04Novotný Pavel20
Vaníček Martin04Kratochvíl Jaromír40
Brykner Milan13Hudský Libor40
   Novák Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:16611:463TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najbr Jiří
Kobrle Jaroslav
 
 
Kosina Vlastimil
Tobiáš Vladimír
 
 
8107  3010
2.Škaloud Miroslav
Flajšr Antonín
 
 
Hrubec Zbyněk
Návesník Stanislav
 
 
9107  3020
3.Morávek MichalHrubec Zbyněk7-9-8-6 1321
4.Škaloud MiroslavNávesník Stanislav654  3031
5.Flajšr AntonínTobiáš Vladimír7-865 3141
6.Najbr JiříKosina Vlastimil236  3051
7.Škaloud MiroslavHrubec Zbyněk476  3061
8.Flajšr AntonínNávesník Stanislav-6890 3171
9.Najbr JiříTobiáš Vladimír7-983 3181
10.Morávek MichalKosina Vlastimil-8-565-102382
11.Flajšr AntonínHrubec Zbyněk729  3092
12.Najbr JiříNávesník Stanislav1095  30102
13.Morávek MichalTobiáš Vladimír-4-4-2  03103
14.Škaloud MiroslavKosina Vlastimil678  30113
15.Najbr JiříHrubec Zbyněk456  30123
16.Morávek MichalNávesník Stanislav8-8-6-3 13124
17.Škaloud MiroslavTobiáš Vladimír-6767 31134
18.Flajšr AntonínKosina Vlastimil672  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Morávek Michal04Hrubec Zbyněk13
Škaloud Miroslav40Návesník Stanislav13
Flajšr Antonín40Tobiáš Vladimír13
Najbr Jiří40Kosina Vlastimil13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:28630:585Obec Jesenný B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
Klikar Miloš
Strnad Jan
 
 
7-8-5753210
2.Brandejs Jan
Samko Štefan
 
 
Seidl Jan
Tomeš Roman
 
 
867  3020
3.Václavík MiroslavKlikar Miloš-101085 3130
4.Brandejs JanStrnad Jan-98-5-9 1331
5.Boháč MartinSeidl Jan6611  3041
6.Samko ŠtefanTomeš Roman14-96 3151
7.Brandejs JanKlikar Miloš-49-2-12 1352
8.Boháč MartinStrnad Jan-7-56-6 1353
9.Samko ŠtefanSeidl Jan-13-510683263
10.Václavík MiroslavTomeš Roman366  3073
11.Boháč MartinKlikar Miloš1110-6-793283
12.Samko ŠtefanStrnad Jan-8-5-10  0384
13.Václavík MiroslavSeidl Jan-7-99573294
14.Brandejs JanTomeš Roman556  30104
15.Samko ŠtefanKlikar Miloš778  30114
16.Václavík MiroslavStrnad Jan-5-5-5  03115
17.Brandejs JanSeidl Jan-6-9-3  03116
18.Boháč MartinTomeš Roman668  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Václavík Miroslav31Klikar Miloš13
Brandejs Jan13Strnad Jan40
Boháč Martin31Seidl Jan13
Samko Štefan31Tomeš Roman04

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy