Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:3629:351Obec Jesenný B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
Adamíra Jiří ml.
Tauchman Jiří
 
 
468  3010
2.Samko Štefan
Brandejs Jan
 
 
Adamíra Šimon
Kořínková Lucie
 
 
366  3020
3.Václavík MiroslavAdamíra Jiří ml.464  3030
4.Brandejs JanTauchman Jiří563  3040
5.Boháč MartinAdamíra Šimon758  3050
6.Samko ŠtefanKořínková Lucie6811  3060
7.Brandejs JanAdamíra Jiří ml.458  3070
8.Boháč MartinTauchman Jiří582  3080
9.Samko ŠtefanAdamíra Šimon89-76 3190
10.Václavík MiroslavKořínková Lucie6613  30100
11.Boháč MartinAdamíra Jiří ml.479  30110
12.Samko ŠtefanTauchman Jiří1611  30120
13.Václavík MiroslavAdamíra Šimon496  30130
14.Brandejs JanKořínková Lucie1118  30140
15.Samko ŠtefanAdamíra Jiří ml.999  30150
16.Václavík MiroslavTauchman Jiří328  30160
17.Brandejs JanAdamíra Šimon1-910 31170
18.Boháč MartinKořínková Lucie74-92 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Václavík Miroslav40Adamíra Jiří ml.04
Brandejs Jan40Tauchman Jiří04
Boháč Martin40Adamíra Šimon04
Samko Štefan40Kořínková Lucie04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Benešov u Semil restaurace slunce 285, hoření Benešov pod úrovní silniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1712:52507:667TJ Sokol Vesec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinec Jan
Klikar Miloš
 
 
Ježek Pavel
Jíra Jiří
 
 
-6-8-7  0301
2.Strnad Jan
Tomeš Roman
 
 
Pleštil Luděk
Souček Josef
 
 
-8-7-6  0302
3.Martinec JanJežek Pavel-687-8-62303
4.Tomeš RomanJíra Jiří-6-7-8  0304
5.Klikar MilošPleštil Luděk-6-7-8  0305
6.Strnad JanSouček Josef-9-10-7  0306
7.Tomeš RomanJežek Pavel-6-5-4  0307
8.Klikar MilošJíra Jiří-6-676-72308
9.Strnad JanPleštil Luděk-12-7-9  0309
10.Martinec JanSouček Josef-6-5-9  03010
11.Klikar MilošJežek Pavel-99-97-723011
12.Strnad JanJíra Jiří-86-9-10 13012
13.Martinec JanPleštil Luděk-87-8-9 13013
14.Tomeš RomanSouček Josef-4-4-5  03014
15.Strnad JanJežek Pavel-89-10-7 13015
16.Martinec JanJíra Jiří-6878 31115
17.Tomeš RomanPleštil Luděk-8-7-6  03116
18.Klikar MilošSouček Josef-8-8-5  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Martinec Jan13Ježek Pavel40
Tomeš Roman04Jíra Jiří31
Klikar Miloš04Pleštil Luděk40
Strnad Jan04Souček Josef40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:29551:540nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pařízek Jan
Pitelová Vladimíra
 
 
Jiříček Jan
Novotný Pavel
 
 
-9-6-5  0301
2.Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
Kratochvíl Jaromír
Hudský Libor
 
 
6710  3011
3.Pařízek JanJiříček Jan-610-10-7 1312
4.Novák LubošNovotný Pavel732  3022
5.Mizera PetrKratochvíl Jaromír-88711 3132
6.Pitelová VladimíraHudský Libor-6-7-11  0333
7.Novák LubošJiříček Jan-6-7-7  0334
8.Mizera PetrNovotný Pavel374  3044
9.Pitelová VladimíraKratochvíl Jaromír-6-10-7  0345
10.Pařízek JanHudský Libor1078  3055
11.Mizera PetrJiříček Jan-6-7-7  0356
12.Pitelová VladimíraNovotný Pavel-6-7-10  0357
13.Pařízek JanKratochvíl Jaromír989  3067
14.Novák LubošHudský Libor889  3077
15.Pitelová VladimíraJiříček Jan-11-12-6  0378
16.Pařízek JanNovotný Pavel1387  3088
17.Novák LubošKratochvíl Jaromír-74-9-9 1389
18.Mizera PetrHudský Libor75-86 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pařízek Jan31Jiříček Jan40
Novák Luboš22Novotný Pavel13
Mizera Petr31Kratochvíl Jaromír22
Pitelová Vladimíra04Hudský Libor13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sdružení rodičů a přátel ZŠ SemilyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2 TJ Sokol Tatobity A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnička Michal
Mráz Lubomír
 
 
Brykner Milan
Vaníček Martin
 
 
     3010
2.Hyková Šárka
Hyka Karel
 
 
Hýsek Jakub
Kašík Tadeáš
 
 
     3020
3.Pěnička MichalBrykner Milan     3030
4.Mráz LubomírVaníček Martin     3040
5.Hyková ŠárkaHýsek Jakub     3050
6.Hyka KarelKašík Tadeáš     3060
7.Mráz LubomírBrykner Milan     3070
8.Hyková ŠárkaVaníček Martin     3080
9.Hyka KarelHýsek Jakub     3090
10.Pěnička MichalKašík Tadeáš     30100
11.Hyková ŠárkaBrykner Milan     30110
12.Hyka KarelVaníček Martin     30120
13.Pěnička MichalHýsek Jakub     30130
14.Mráz LubomírKašík Tadeáš     30140
15.Hyka KarelBrykner Milan     30150
16.Pěnička MichalVaníček Martin     32160
17.Mráz LubomírHýsek Jakub     30170
18.Hyková ŠárkaKašík Tadeáš     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pěnička Michal40Brykner Milan04
Mráz Lubomír40Vaníček Martin04
Hyková Šárka40Hýsek Jakub04
Hyka Karel40Kašík Tadeáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:20661:502Sokol STAR Turnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondrák Michal
Brož Kryštof
 
 
Kosina Vlastimil
Tobiáš Vladimír
 
 
8-5-6373210
2.Brenner Radek
Housa Aleš
 
 
Návesník Stanislav
Vejnar Josef
 
 
9-12-11-5 1311
3.Brenner RadekKosina Vlastimil358  3021
4.Brož KryštofTobiáš Vladimír997  3031
5.Housa AlešNávesník Stanislav374  3041
6.Vondrák MichalVejnar Josef767  3051
7.Brož KryštofKosina Vlastimil563  3061
8.Housa AlešTobiáš Vladimír-7745 3171
9.Vondrák MichalNávesník Stanislav-7879 3181
10.Brenner RadekVejnar Josef-58-10-7 1382
11.Housa AlešKosina Vlastimil462  3092
12.Vondrák MichalTobiáš Vladimír858  30102
13.Brenner RadekNávesník Stanislav-8-3-9  03103
14.Brož KryštofVejnar Josef11-812 31113
15.Vondrák MichalKosina Vlastimil763  30123
16.Brenner RadekTobiáš Vladimír44-8-9732133
17.Brož KryštofNávesník Stanislav8-1056 31143
18.Housa AlešVejnar Josef86-7-8-823144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brenner Radek22Kosina Vlastimil04
Brož Kryštof40Tobiáš Vladimír04
Housa Aleš31Návesník Stanislav13
Vondrák Michal40Vejnar Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1413:44451:592TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varcl Jan st.
Bříza Jakub
 
 
Móro Jaroslav
Ouhrabka Petr
 
 
2-6-5-7 1301
2.Kosař Václav
Vondráčková Lucie
 
 
Flajšr Antonín
Škaloud Miroslav
 
 
-8-7-1  0302
3.Bříza JakubŠkaloud Miroslav-5-5-5  0303
4.Vondráčková LucieFlajšr Antonín-8-6-8  0304
5.Varcl Jan st.Móro Jaroslav-91011-863214
6.Kosař VáclavOuhrabka Petr-9-8-6  0315
7.Vondráčková LucieŠkaloud Miroslav-7-7-7  0316
8.Varcl Jan st.Flajšr Antonín1187  3026
9.Kosař VáclavMóro Jaroslav-9-10-8  0327
10.Bříza JakubOuhrabka Petr-6-4-8  0328
11.Varcl Jan st.Škaloud Miroslav-11-9-8  0329
12.Kosař VáclavFlajšr Antonín-7-2-7  03210
13.Bříza JakubMóro Jaroslav-6-4-7  03211
14.Vondráčková LucieOuhrabka Petr987  30311
15.Kosař VáclavŠkaloud Miroslav-10-8-7  03312
16.Bříza JakubFlajšr Antonín-6-5-8  03313
17.Vondráčková LucieMóro Jaroslav-9-6-6  03314
18.Varcl Jan st.Ouhrabka Petr997  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bříza Jakub04Škaloud Miroslav40
Vondráčková Lucie13Flajšr Antonín31
Varcl Jan st.31Móro Jaroslav31
Kosař Václav04Ouhrabka Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Benešov u Semil restaurace slunce 285, hoření Benešov pod úrovní silniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 13:00 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:636:22583:518Sokol Benešov u Semil

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jan
Klikar Miloš
 
 
Adamíra Jiří ml.
Tauchman Jiří
 
 
7612  3010
2.Tomeš Roman
Martinec Jan
 
 
Adamíra Jiří
Adamíra Šimon
 
 
-7-6-12  0311
3.Strnad JanAdamíra Jiří ml.-9-10-22  0312
4.Martinec JanTauchman Jiří678  3022
5.Klikar MilošAdamíra Jiří660  3032
6.Tomeš RomanAdamíra Šimon-9-8-10  0333
7.Martinec JanAdamíra Jiří ml.8-978 3143
8.Klikar MilošTauchman Jiří7-869 3153
9.Tomeš RomanAdamíra Jiří-4-8-10  0354
10.Strnad JanAdamíra Šimon8-769 3164
11.Klikar MilošAdamíra Jiří ml.468  3074
12.Tomeš RomanTauchman Jiří-3-8-9  0375
13.Strnad JanAdamíra Jiří8-467 3185
14.Martinec JanAdamíra Šimon567  3095
15.Tomeš RomanAdamíra Jiří ml.-6-7-7  0396
16.Strnad JanTauchman Jiří1096  30106
17.Martinec JanAdamíra Jiří898  30116
18.Klikar MilošAdamíra Šimon789  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strnad Jan31Adamíra Jiří ml.22
Martinec Jan40Tauchman Jiří13
Klikar Miloš40Adamíra Jiří13
Tomeš Roman04Adamíra Šimon13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1619:51578:727TJ Sokol Vesec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
Jíra Jiří
Ježek Pavel
 
 
-7-13-9  0301
2.Samko Štefan
Brandejs Jan
 
 
Pleštil Luděk
Souček Josef
 
 
-3-8-1  0302
3.Václavík MiroslavJežek Pavel-7-7-7  0303
4.Brandejs JanSouček Josef94-6-6-42304
5.Boháč MartinJíra Jiří8-7-610113214
6.Samko ŠtefanPleštil Luděk6-9-9-12 1315
7.Brandejs JanJežek Pavel-7-49-2 1316
8.Boháč MartinSouček Josef-7109-8-82317
9.Samko ŠtefanJíra Jiří4-9-9-8 1318
10.Václavík MiroslavPleštil Luděk-8-8-9  0319
11.Boháč MartinJežek Pavel-7-11-9  03110
12.Samko ŠtefanSouček Josef-10-10-12  03111
13.Václavík MiroslavJíra Jiří-9986 31211
14.Brandejs JanPleštil Luděk-6-3-6  03212
15.Samko ŠtefanJežek Pavel-3-777-823213
16.Václavík MiroslavSouček Josef-6-2-6  03214
17.Brandejs JanJíra Jiří-8119-6-723215
18.Boháč MartinPleštil Luděk-5-687-823216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Václavík Miroslav13Ježek Pavel40
Brandejs Jan04Souček Josef40
Boháč Martin13Jíra Jiří22
Samko Štefan04Pleštil Luděk40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 13:00 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:22 TJ Sokol Tatobity A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mráz Lubomír
Hyková Šárka
 
 
Jiříček Jan
Novotný Pavel
 
 
     2301
2.Šteffan Jan
Pěnička Michal
 
 
Kratochvíl Jaromír
Hudský Libor
 
 
     3211
3.Hyková ŠárkaJiříček Jan     1312
4.Mráz LubomírNovotný Pavel     3022
5.Pěnička MichalKratochvíl Jaromír     3032
6.Šteffan JanHudský Libor     3142
7.Mráz LubomírJiříček Jan     0343
8.Pěnička MichalNovotný Pavel     3153
9.Šteffan JanKratochvíl Jaromír     3063
10.Hyková ŠárkaHudský Libor     3073
11.Pěnička MichalJiříček Jan     0374
12.Šteffan JanNovotný Pavel     3284
13.Hyková ŠárkaKratochvíl Jaromír     3194
14.Mráz LubomírHudský Libor     30104
15.Šteffan JanJiříček Jan     03105
16.Hyková ŠárkaNovotný Pavel     30115
17.Mráz LubomírKratochvíl Jaromír     30125
18.Pěnička MichalHudský Libor     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hyková Šárka31Jiříček Jan40
Mráz Lubomír31Novotný Pavel04
Pěnička Michal31Kratochvíl Jaromír04
Šteffan Jan31Hudský Libor04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sdružení rodičů a přátel ZŠ SemilyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:14558:354Sokol STAR Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pařízek Jan
Pitelová Vladimíra
 
 
Kašík Tadeáš
Hýsek Jakub
 
 
343  3010
2.Novák Luboš
Novák Luboš
 
 
Bém Jan
Vaníček Martin
 
 
334  3020
3.Novák LubošBém Jan488  3030
4.Mizera PetrKašík Tadeáš644  3040
5.Novák AlanHýsek Jakub-46-93-112341
6.Zítko MartinVaníček Martin325  3051
7.Mizera PetrBém Jan-7-147613261
8.Novák AlanKašík Tadeáš-75-7-4 1362
9.Zítko MartinHýsek Jakub456  3072
10.Novák LubošVaníček Martin968  3082
11.Pitelová VladimíraBém JanWO    0383
12.Zítko MartinKašík Tadeáš332  3093
13.Novák LubošHýsek Jakub332  30103
14.Mizera PetrVaníček Martin571  30113
15.Zítko MartinBém Jan334  30123
16.Novák LubošKašík Tadeáš613  30133
17.Mizera PetrHýsek Jakub383  30143
18.Pitelová VladimíraVaníček MartinWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Luboš40Bém Jan03
Mizera Petr40Kašík Tadeáš13
Novák Alan02Hýsek Jakub13
Zítko Martin40Vaníček Martin03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 12:00 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1713:53529:711TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brenner Radek
Housa Aleš
 
 
Móro Jaroslav
Ouhrabka Petr
 
 
14-7-69-102301
2.Brož Kryštof
Vondrák Michal
 
 
Flajšr Antonín
Škaloud Miroslav
 
 
-8-8-8  0302
3.Brenner RadekŠkaloud Miroslav-3-5-5  0303
4.Brož KryštofFlajšr Antonín-8-89-7 1304
5.Housa AlešMóro Jaroslav-5-7-10  0305
6.Vondrák MichalOuhrabka Petr-7-810-15 1306
7.Brož KryštofŠkaloud Miroslav-7-898-92307
8.Housa AlešFlajšr Antonín-1-9-5  0308
9.Vondrák MichalMóro Jaroslav-6-7-9  0309
10.Brenner RadekOuhrabka Petr-3-6-3  03010
11.Housa AlešŠkaloud Miroslav-7-7-7  03011
12.Vondrák MichalFlajšr Antonín8-7-9-8 13012
13.Brenner RadekMóro Jaroslav-3-6-9  03013
14.Brož KryštofOuhrabka Petr-77-8-8 13014
15.Vondrák MichalŠkaloud Miroslav8-88-7-823015
16.Brenner RadekFlajšr Antonín-5-8-14  03016
17.Brož KryštofMóro Jaroslav-7-888932116
18.Housa AlešOuhrabka Petr-9-3-9  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brenner Radek04Škaloud Miroslav40
Brož Kryštof13Flajšr Antonín40
Housa Aleš04Móro Jaroslav31
Vondrák Michal04Ouhrabka Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 12:00 Začátek
utkání
11:41Konec
utkání
14:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:20625:506TJ Sokol Turnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosař Václav
Vondráčková Lucie
 
 
Kosina Vlastimil
Tobiáš Vladimír
 
 
748  3010
2.Varcl Jan st.
Bříza Jakub
 
 
Návesník Stanislav
Vejnar Josef
 
 
989  3020
3.Bříza JakubKosina Vlastimil-7-86-7 1321
4.Kosař VáclavTobiáš Vladimír478  3031
5.Varcl Jan st.Návesník Stanislav5-965 3141
6.Vondráčková LucieVejnar Josef68-76 3151
7.Kosař VáclavKosina Vlastimil884  3061
8.Varcl Jan st.Tobiáš Vladimír564  3071
9.Vondráčková LucieNávesník Stanislav-5-7-6  0372
10.Bříza JakubVejnar Josef9-6-7-5 1373
11.Varcl Jan st.Kosina Vlastimil-8566 3183
12.Vondráčková LucieTobiáš Vladimír384  3093
13.Bříza JakubNávesník Stanislav-7-6-7  0394
14.Kosař VáclavVejnar Josef8-879 31104
15.Vondráčková LucieKosina Vlastimil57-86 31114
16.Bříza JakubTobiáš Vladimír-7988 31124
17.Kosař VáclavNávesník Stanislav5-86-8732134
18.Varcl Jan st.Vejnar Josef955  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bříza Jakub13Kosina Vlastimil13
Kosař Václav40Tobiáš Vladimír04
Varcl Jan st.40Návesník Stanislav22
Vondráčková Lucie31Vejnar Josef13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy