Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Město Zbiroh ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnásium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:19 KOC Sušice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Pavel ml.
Vítovec Miroslav
 
 
Kotva David
Jerling Jaroslav
 
 
     1301
2.Sommer Patrik
Baierl Tomáš
 
 
Kotva Pavel
Kovanda Jiří
 
 
     3011
3.Holý Pavel ml.Kotva David     2312
4.Vítovec MiroslavJerling Jaroslav     1313
5.Baierl TomášKotva Pavel     3123
6.Sommer PatrikKovanda Jiří     3233
7.Vítovec MiroslavKotva David     3143
8.Baierl TomášJerling Jaroslav     3253
9.Sommer PatrikKotva Pavel     3063
10.Holý Pavel ml.Kovanda Jiří     3273
11.Baierl TomášKotva David     3183
12.Sommer PatrikJerling Jaroslav     3193
13.Holý Pavel ml.Kotva Pavel     30103
14.Vítovec MiroslavKovanda Jiří         
15.Sommer PatrikKotva David         
16.Holý Pavel ml.Jerling Jaroslav         
17.Vítovec MiroslavKotva Pavel         
18.Baierl TomášKovanda Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holý Pavel ml.21Kotva David12
Vítovec Miroslav11Jerling Jaroslav12
Baierl Tomáš30Kotva Pavel03
Sommer Patrik30Kovanda Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
malý sál sokolovny KdyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:21599:501TJ Sokol Kdyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jankulík Martin
Plassová Jana
 
 
Šauer Robert
Šauer David
 
 
612-117 3110
2.Stanček Martin
Svoboda Josef
 
 
Vokurka Jaroslav
Duraj Vojtěch
 
 
-7663 3120
3.Svoboda JosefŠauer Robert773  3030
4.Stanček MartinDuraj Vojtěch8128  3040
5.Plassová JanaVokurka Jaroslav11-12-10-8 1341
6.Jankulík MartinŠauer David1029  3051
7.Stanček MartinŠauer Robert68-78 3161
8.Plassová JanaDuraj Vojtěch103-11-13-112362
9.Jankulík MartinVokurka Jaroslav-997-4-82363
10.Svoboda JosefŠauer David7-76-8-72364
11.Plassová JanaŠauer Robert-8-8-13  0365
12.Jankulík MartinDuraj Vojtěch1347  3075
13.Svoboda JosefVokurka Jaroslav578  3085
14.Stanček MartinŠauer David-7-3-6  0386
15.Jankulík MartinŠauer Robert334  3096
16.Svoboda JosefDuraj Vojtěch953  30106
17.Stanček MartinVokurka Jaroslav         
18.Plassová JanaŠauer David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Josef31Šauer Robert13
Stanček Martin21Duraj Vojtěch13
Plassová Jana03Vokurka Jaroslav21
Jankulík Martin31Šauer David21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Čákora Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:48Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:16 SKUŘ Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čákora Ladislav
Gábor Filip
 
 
Jung Milan
Kohout Václav
 
 
     3010
2.Kunst Petr
Bauer Petr
 
 
Dobiáš Jan
Svoboda Lukáš
 
 
     3020
3.Gábor FilipDobiáš Jan     3030
4.Kunst PetrSvoboda Lukáš     3040
5.Bauer PetrJung Milan     3050
6.Čákora Ladislav ml.Kohout Václav     0351
7.Kunst PetrDobiáš Jan     3061
8.Bauer PetrSvoboda Lukáš     3271
9.Čákora Ladislav ml.Jung Milan     0372
10.Gábor FilipKohout Václav     3182
11.Bauer PetrDobiáš Jan     2383
12.Čákora Ladislav ml.Svoboda Lukáš     1384
13.Gábor FilipJung Milan     3194
14.Kunst PetrKohout Václav     30104
15.Čákora Ladislav ml.Dobiáš Jan         
16.Gábor FilipSvoboda Lukáš         
17.Kunst PetrJung Milan         
18.Bauer PetrKohout Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gábor Filip30Dobiáš Jan12
Kunst Petr30Svoboda Lukáš12
Bauer Petr21Jung Milan12
Čákora Ladislav ml.03Kohout Václav12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zdemyslice AVrchní
rozhodčí:
Švarc Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ZdemysliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35 TJ Sokol Pocinovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švarc Václav
Sedláček Miloš
 
 
Chromek Miroslav
Sazama Luboš
 
 
     3210
2.Švarc Pavel
Hýsek Tomáš
 
 
Jehlík Miroslav
Sazama Adam
 
 
     1311
3.Švarc PavelChromek Miroslav     3021
4.Sedláček MilošSazama Luboš     0322
5.Hýsek TomášJehlík Miroslav     0323
6.Švarc VáclavSazama Adam     3133
7.Sedláček MilošChromek Miroslav     1334
8.Hýsek TomášSazama Luboš     3144
9.Švarc VáclavJehlík Miroslav     2345
10.Švarc PavelSazama Adam     1346
11.Hýsek TomášChromek Miroslav     3156
12.Švarc VáclavSazama Luboš     2357
13.Švarc PavelJehlík Miroslav     1358
14.Sedláček MilošSazama Adam     1359
15.Švarc VáclavChromek Miroslav     03510
16.Švarc PavelSazama Luboš         
17.Sedláček MilošJehlík Miroslav         
18.Hýsek TomášSazama Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švarc Pavel12Chromek Miroslav22
Sedláček Miloš03Sazama Luboš21
Hýsek Tomáš21Jehlík Miroslav30
Švarc Václav13Sazama Adam21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST DDM Stříbro BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST DDM StříbroRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:33 TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošťálek Milan
Honalová Klára
 
 
Hofman Petr ml.
Ruckauf Michal
 
 
     2301
2.Kubovský Jiří
Hošťálková Martina
 
 
Hofman Martin
Palek Vladimír
 
 
     1302
3.Hošťálek MilanRuckauf Michal     0303
4.Hošťálková MartinaHofman Petr ml.     1304
5.Honalová KláraHofman Martin     0305
6.Kubovský JiříPalek Vladimír     3015
7.Hošťálková MartinaRuckauf Michal     2316
8.Honalová KláraHofman Petr ml.     2317
9.Kubovský JiříHofman Martin     3027
10.Hošťálek MilanPalek Vladimír     3137
11.Honalová KláraRuckauf Michal     0338
12.Kubovský JiříHofman Petr ml.     3248
13.Hošťálek MilanHofman Martin     2349
14.Hošťálková MartinaPalek Vladimír     3059
15.Kubovský JiříRuckauf Michal     03510
16.Hošťálek MilanHofman Petr ml.         
17.Hošťálková MartinaHofman Martin         
18.Honalová KláraPalek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hošťálek Milan12Ruckauf Michal40
Hošťálková Martina12Hofman Petr ml.21
Honalová Klára03Hofman Martin21
Kubovský Jiří31Palek Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany BVrchní
rozhodčí:
Niedermayer Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TTC Horšovský Týn ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14 Dioss Nýřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Niedermayer Ondřej
Šimek Adam
 
 
Gabriel Karel
Němec Josef
 
 
     3210
2.Niedermayer Michal
Kliment Vladimír
 
 
Písařík Zdeněk
Plachý Pavel
 
 
     3020
3.Šimek AdamGabriel Karel     3130
4.Niedermayer OndřejPísařík Zdeněk     3140
5.Niedermayer MichalNěmec Josef     3150
6.Kliment VladimírPlachý Pavel     3160
7.Niedermayer OndřejGabriel Karel     3170
8.Niedermayer MichalPísařík Zdeněk     3080
9.Kheil LukášNěmec Josef     1381
10.Šimek AdamPlachý Pavel     3091
11.Niedermayer MichalGabriel Karel     2392
12.Kheil LukášPísařík Zdeněk     31102
13.Šimek AdamNěmec Josef         
14.Niedermayer OndřejPlachý Pavel         
15.Kheil LukášGabriel Karel         
16.Šimek AdamPísařík Zdeněk         
17.Niedermayer OndřejNěmec Josef         
18.Niedermayer MichalPlachý Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimek Adam20Gabriel Karel12
Niedermayer Ondřej20Písařík Zdeněk03
Niedermayer Michal21Němec Josef11
Kliment Vladimír10Plachý Pavel02
Kheil Lukáš11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy