Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Město Zbiroh AVrchní
rozhodčí:
Kovanda Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Horšovský Týn ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ ZbirohRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20 TJ Město Zbiroh A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Jiří
Kotva Pavel
 
 
Gabriel Karel
Němec Josef
 
 
     3210
2.Jerling Jaroslav
Kotva David
 
 
Písařík Zdeněk
Herzer Jan
 
 
     3120
3.Jerling JaroslavGabriel Karel     2321
4.Kotva PavelNěmec Josef     3031
5.Kovanda JiříPísařík Zdeněk     3041
6.Kotva DavidHerzer Jan     1342
7.Kotva PavelGabriel Karel     2343
8.Kovanda JiříNěmec Josef     3053
9.Kotva DavidPísařík Zdeněk     3163
10.Jerling JaroslavHerzer Jan     3073
11.Kovanda JiříGabriel Karel     3283
12.Kotva DavidNěmec Josef     3193
13.Jerling JaroslavPísařík Zdeněk     0394
14.Kotva PavelHerzer Jan     31104
15.Kotva DavidGabriel Karel         
16.Jerling JaroslavNěmec Josef         
17.Kotva PavelPísařík Zdeněk         
18.Kovanda JiříHerzer Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jerling Jaroslav12Gabriel Karel21
Kotva Pavel21Němec Josef03
Kovanda Jiří30Písařík Zdeněk12
Kotva David21Herzer Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava BVrchní
rozhodčí:
Šauer David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol KlabavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:35436:504TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šauer David
Duraj Vojtěch
 
 
Hofman Petr ml.
Ruckauf Michal
 
 
-3-9-5  0301
2.Vokurka Jaroslav
Bednář Radomír
 
 
Hofman Martin
Vimpel Jan
 
 
-11-8-7  0302
3.Vokurka JaroslavRuckauf Michal-7-7-10  0303
4.Duraj VojtěchHofman Petr ml.8-10-9-10 1304
5.Bednář RadomírVimpel Jan-8-9-10  0305
6.Šauer DavidHofman Martin-7-87863215
7.Duraj VojtěchRuckauf Michal-9-9-9  0316
8.Bednář RadomírHofman Petr ml.-5-7-6  0317
9.Šauer DavidVimpel Jan7-876 3127
10.Vokurka JaroslavHofman Martin8-1075 3137
11.Bednář RadomírRuckauf Michal-78-5-8 1338
12.Šauer DavidHofman Petr ml.78-79 3148
13.Vokurka JaroslavVimpel Jan-10-810-6 1349
14.Duraj VojtěchHofman Martin-7-7-4  03410
15.Šauer DavidRuckauf Michal         
16.Vokurka JaroslavHofman Petr ml.         
17.Duraj VojtěchVimpel Jan         
18.Bednář RadomírHofman Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vokurka Jaroslav12Ruckauf Michal30
Duraj Vojtěch03Hofman Petr ml.21
Bednář Radomír03Vimpel Jan21
Šauer David30Hofman Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany BVrchní
rozhodčí:
Niedermayer Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:36 TJ Sokol Pocinovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kheil Lukáš
Zikmundovský Martin
 
 
Chromek Miroslav
Sazama Luboš
 
 
     2301
2.Kliment Vladimír
Janda Vladimír
 
 
Jehlík Miroslav
Jehlíková Petra
 
 
     3011
3.Zikmundovský MartinChromek Miroslav     0312
4.Janda VladimírSazama Luboš     1313
5.Benedikt JiříJehlíková Petra     0314
6.Kliment VladimírJehlík Miroslav     3224
7.Janda VladimírChromek Miroslav     0325
8.Benedikt JiříSazama Luboš     0326
9.Kliment VladimírJehlíková Petra     2327
10.Kheil LukášJehlík Miroslav     3237
11.Benedikt JiříChromek Miroslav     0338
12.Kliment VladimírSazama Luboš     3148
13.Kheil LukášJehlíková Petra     3058
14.Janda VladimírJehlík Miroslav     1359
15.Kliment VladimírChromek Miroslav     3069
16.Kheil LukášSazama Luboš     3179
17.Janda VladimírJehlíková Petra     13710
18.Benedikt JiříJehlík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zikmundovský Martin01Chromek Miroslav31
Janda Vladimír04Sazama Luboš22
Benedikt Jiří03Jehlíková Petra31
Kliment Vladimír31Jehlík Miroslav12
Kheil Lukáš30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST DDM Stříbro BVrchní
rozhodčí:
Hošťálek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST DDM StříbroRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8 ST DDM Stříbro B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošťálek Milan
Kubovský Jiří
 
 
Jung Milan
Květon Tomáš
 
 
     3010
2.Hošťálková Martina
Honalová Klára
 
 
Dobiáš Jan
Svoboda Lukáš
 
 
     3120
3.Hošťálek MilanJung Milan     3130
4.Hošťálková MartinaSvoboda Lukáš     3240
5.Honalová KláraDobiáš Jan     3050
6.Kubovský JiříKvěton Tomáš     3160
7.Hošťálková MartinaJung Milan     3170
8.Honalová KláraSvoboda Lukáš     3180
9.Kubovský JiříDobiáš Jan     3190
10.Hošťálek MilanKvěton Tomáš     30100
11.Honalová KláraJung Milan         
12.Kubovský JiříSvoboda Lukáš         
13.Hošťálek MilanDobiáš Jan         
14.Hošťálková MartinaKvěton Tomáš         
15.Kubovský JiříJung Milan         
16.Hošťálek MilanSvoboda Lukáš         
17.Hošťálková MartinaDobiáš Jan         
18.Honalová KláraKvěton Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hošťálek Milan20Jung Milan02
Hošťálková Martina20Svoboda Lukáš02
Honalová Klára20Dobiáš Jan02
Kubovský Jiří20Květon Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zdemyslice AVrchní
rozhodčí:
Švarc Pavel
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Zdemyslice 64Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:32 KOC Sušice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Baierl Tomáš
Sommer Patrik
 
 
WO    0301
2.Švarc Pavel
Hýsek Tomáš
 
 
Jarab Josef
Leipelt Lukáš
 
 
     0302
3.Sommer PatrikWO    0303
4.Švarc PavelJarab Josef     0304
5.Hýsek TomášBaierl Tomáš     1305
6.Švarc VáclavLeipelt Lukáš     3215
7.Švarc PavelSommer Patrik     2316
8.Hýsek TomášJarab Josef     0317
9.Švarc VáclavBaierl Tomáš     2318
10.Leipelt LukášWO    0319
11.Hýsek TomášSommer Patrik     13110
12.Švarc VáclavJarab Josef         
13.Baierl Tomáš         
14.Švarc PavelLeipelt Lukáš         
15.Švarc VáclavSommer Patrik         
16.Jarab Josef         
17.Švarc PavelBaierl Tomáš         
18.Hýsek TomášLeipelt Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Švarc Pavel02Sommer Patrik20
Hýsek Tomáš03Jarab Josef20
Švarc Václav11Baierl Tomáš20
   Leipelt Lukáš01
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Čákora Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:41Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:11 SKUŘ Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čákora Ladislav
Gábor Filip
 
 
Plassová Jana
Jankulík Martin
 
 
     3210
2.Kunst Petr
Šrámek Václav
 
 
Stanček Martin
Hlavatý Petr
 
 
     3020
3.Čákora LadislavJankulík Martin     3130
4.Šrámek VáclavStanček Martin     3140
5.Gábor FilipPlassová Jana     3250
6.Kunst PetrHlavatý Petr     3060
7.Šrámek VáclavJankulík Martin     0361
8.Gábor FilipStanček Martin     3171
9.Kunst PetrPlassová Jana     3081
10.Čákora LadislavHlavatý Petr     3091
11.Gábor FilipJankulík Martin     31101
12.Kunst PetrStanček Martin         
13.Čákora LadislavPlassová Jana         
14.Šrámek VáclavHlavatý Petr         
15.Kunst PetrJankulík Martin         
16.Čákora LadislavStanček Martin         
17.Šrámek VáclavPlassová Jana         
18.Gábor FilipHlavatý Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čákora Ladislav20Jankulík Martin12
Šrámek Václav11Stanček Martin02
Gábor Filip30Plassová Jana02
Kunst Petr20Hlavatý Petr02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy