Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Čákora Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:32Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22 SKUŘ Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čákora Ladislav
Gábor Filip
 
 
Duraj Vojtěch
Kozelka Martin
 
 
     3010
2.Šrámek Václav
Kunst Petr
 
 
Bednář Radomír
Vokurka Jaroslav
 
 
     0311
3.Gábor FilipKozelka Martin     3021
4.Čákorová TerezaDuraj Vojtěch     0322
5.Šrámek VáclavBednář Radomír     3232
6.Kunst PetrVokurka Jaroslav     3142
7.Čákorová TerezaKozelka Martin     0343
8.Šrámek VáclavDuraj Vojtěch     3053
9.Kunst PetrBednář Radomír     3063
10.Gábor FilipVokurka Jaroslav     2364
11.Šrámek VáclavKozelka Martin     2365
12.Kunst PetrDuraj Vojtěch     3175
13.Gábor FilipBednář Radomír     3085
14.Čákora LadislavVokurka Jaroslav     3295
15.Kunst PetrKozelka Martin     31105
16.Gábor FilipDuraj Vojtěch         
17.Čákora LadislavBednář Radomír         
18.Šrámek VáclavVokurka Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gábor Filip21Kozelka Martin22
Čákorová Tereza02Duraj Vojtěch12
Šrámek Václav21Bednář Radomír03
Kunst Petr40Vokurka Jaroslav12
Čákora Ladislav10   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zdemyslice AVrchní
rozhodčí:
Švarc Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Město Zbiroh ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ZdemysliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švarc Václav
Sedláček Miloš
 
 
Jerling Jaroslav
Kotva David
 
 
     3210
2.Švarc Pavel
Hýsek Tomáš
 
 
Kovanda Jiří
Kotva Pavel
 
 
     3020
3.Švarc PavelKovanda Jiří     2321
4.Hýsek TomášKotva Pavel     0322
5.Švarc VáclavJerling Jaroslav     3232
6.Sedláček MilošKotva David     3242
7.Hýsek TomášKovanda Jiří     0343
8.Švarc VáclavKotva Pavel     3153
9.Sedláček MilošJerling Jaroslav     0354
10.Švarc PavelKotva David     3164
11.Švarc VáclavKovanda Jiří     0365
12.Sedláček MilošKotva Pavel     1366
13.Švarc PavelJerling Jaroslav     3276
14.Hýsek TomášKotva David     3086
15.Sedláček MilošKovanda Jiří     1387
16.Švarc PavelKotva Pavel     2388
17.Hýsek TomášJerling Jaroslav     0389
18.Švarc VáclavKotva David     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švarc Pavel22Kovanda Jiří40
Hýsek Tomáš13Kotva Pavel31
Švarc Václav31Jerling Jaroslav22
Sedláček Miloš13Kotva David04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST DDM Stříbro BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnásium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:12 KOC Sušice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Pavel ml.
Leipelt Lukáš
 
 
Hošťálek Milan
Hošťálková Martina
 
 
     3210
2.Milfort Jiří st.
Baierl Tomáš
 
 
Honalová Klára
Hájek Karel
 
 
     3120
3.Holý Pavel ml.Hošťálek Milan     3130
4.Leipelt LukášHonalová Klára     3040
5.Milfort Jiří st.Hájek Karel     3250
6.Baierl TomášHošťálková Martina     3260
7.Leipelt LukášHošťálek Milan     3270
8.Milfort Jiří st.Honalová Klára     3180
9.Baierl TomášHájek Karel     3090
10.Holý Pavel ml.Hošťálková Martina     31100
11.Milfort Jiří st.Hošťálek Milan         
12.Baierl TomášHonalová Klára         
13.Holý Pavel ml.Hájek Karel         
14.Leipelt LukášHošťálková Martina         
15.Baierl TomášHošťálek Milan         
16.Holý Pavel ml.Honalová Klára         
17.Leipelt LukášHájek Karel         
18.Milfort Jiří st.Hošťálková Martina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holý Pavel ml.20Hošťálek Milan02
Leipelt Lukáš20Honalová Klára02
Milfort Jiří st.20Hájek Karel02
Baierl Tomáš20Hošťálková Martina02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
malý sál sokolovny KdyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:20518:454TJ Sokol Kdyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jankulík Martin
Plassová Jana
 
 
Benedikt Jiří
Janda Vladimír
 
 
596  3010
2.Stanček Martin
Hlavatý Petr
 
 
Šlajch Stanislav
Krš Richard
 
 
-8-8-10  0311
3.Stanček MartinBenedikt Jiří75-96 3121
4.Plassová JanaJanda Vladimír986  3031
5.Hlavatý PetrŠlajch Stanislav-9-9-10  0332
6.Jankulík MartinKrš Richard979  3042
7.Plassová JanaBenedikt Jiří-94-6-6 1343
8.Hlavatý PetrJanda Vladimír-12-5-5  0344
9.Jankulík MartinŠlajch Stanislav99-95 3154
10.Stanček MartinKrš Richard-1011-10563264
11.Hlavatý PetrBenedikt Jiří966  3074
12.Jankulík MartinJanda Vladimír58-10-943284
13.Stanček MartinŠlajch Stanislav6-10810 3194
14.Plassová JanaKrš Richard910-99 31104
15.Jankulík MartinBenedikt Jiří9-6-9  12  
16.Stanček MartinJanda Vladimír         
17.Plassová JanaŠlajch Stanislav         
18.Hlavatý PetrKrš Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stanček Martin30Benedikt Jiří12
Plassová Jana21Janda Vladimír12
Hlavatý Petr12Šlajch Stanislav12
Jankulík Martin30Krš Richard03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Horšovský Týn AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Zámecký park 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:38 TJ Sokol Pocinovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Písařík Zdeněk
Herzer Jan
 
 
Chromek Miroslav
Sazama Luboš
 
 
     0301
2.Gabriel Karel
Němec Josef
 
 
Jehlík Miroslav
Sazama Adam
 
 
     3011
3.Gabriel KarelChromek Miroslav     3021
4.Němec JosefSazama Luboš     2322
5.Herzer JanJehlík Miroslav     3232
6.Písařík ZdeněkSazama Adam     3242
7.Němec JosefChromek Miroslav     3252
8.Herzer JanSazama Luboš     0353
9.Písařík ZdeněkJehlík Miroslav     0354
10.Gabriel KarelSazama Adam     3164
11.Herzer JanChromek Miroslav     2365
12.Písařík ZdeněkSazama Luboš     1366
13.Gabriel KarelJehlík Miroslav     2367
14.Němec JosefSazama Adam     3177
15.Písařík ZdeněkChromek Miroslav     0378
16.Gabriel KarelSazama Luboš     3088
17.Němec JosefJehlík Miroslav     1389
18.Herzer JanSazama Adam     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gabriel Karel31Chromek Miroslav22
Němec Josef22Sazama Luboš31
Herzer Jan13Jehlík Miroslav31
Písařík Zdeněk13Sazama Adam13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skomelno 93, Sokolovna a hostinec U MrazíkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:5 TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
Květon Tomáš
Jung Milan
 
 
     3010
2.Šmíd Josef
Hofman Martin
 
 
Dobiáš Jan
Svoboda Lukáš
 
 
     3120
3.Šmíd JosefKvěton Tomáš     3030
4.Ruckauf MichalJung Milan     3040
5.Hofman MartinDobiáš Jan     3050
6.Hofman Petr ml.Svoboda Lukáš     3060
7.Ruckauf MichalKvěton Tomáš     3070
8.Hofman MartinJung Milan     1371
9.Hofman Petr ml.Dobiáš Jan     3081
10.Kahovec LadislavSvoboda Lukáš     3091
11.Hofman MartinKvěton Tomáš     31101
12.Hofman Petr ml.Jung Milan     30  
13.Kahovec LadislavDobiáš Jan         
14.Ruckauf MichalSvoboda Lukáš         
15.Hofman Petr ml.Květon Tomáš         
16.Kahovec LadislavJung Milan         
17.Ruckauf MichalDobiáš Jan         
18.Hofman MartinSvoboda Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šmíd Josef10Květon Tomáš03
Ruckauf Michal20Jung Milan11
Hofman Martin21Dobiáš Jan02
Hofman Petr ml.20Svoboda Lukáš02
Kahovec Ladislav10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy