Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zdemyslice AVrchní
rozhodčí:
Švarc Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ZdemysliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:20Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:40 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švarc Pavel
Hýsek Tomáš
 
 
Duraj Vojtěch
Kozelka Martin
 
 
     3210
2.Švarc Václav
Sedláček Miloš
 
 
Bednář Radomír
Vokurka Jaroslav
 
 
     3120
3.Švarc PavelVokurka Jaroslav     2321
4.Hýsek TomášBednář Radomír     0322
5.Švarc VáclavDuraj Vojtěch     0323
6.Sedláček MilošKozelka Martin     1324
7.Hýsek TomášVokurka Jaroslav     1325
8.Švarc VáclavBednář Radomír     3135
9.Sedláček MilošDuraj Vojtěch     2336
10.Švarc PavelKozelka Martin     3246
11.Švarc VáclavVokurka Jaroslav     3256
12.Sedláček MilošBednář Radomír     3266
13.Švarc PavelDuraj Vojtěch     3076
14.Hýsek TomášKozelka Martin     3286
15.Sedláček MilošVokurka Jaroslav     2387
16.Švarc PavelBednář Radomír     0388
17.Hýsek TomášDuraj Vojtěch     3198
18.Švarc VáclavKozelka Martin     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švarc Pavel22Vokurka Jaroslav31
Hýsek Tomáš22Bednář Radomír22
Švarc Václav22Duraj Vojtěch22
Sedláček Miloš13Kozelka Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Čákora Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Město Zbiroh ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:13 SKUŘ Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunst Petr
Gábor Filip
 
 
Kovanda Jiří
Kotva Pavel
 
 
     2301
2.Čákora Ladislav
Čákorová Tereza
 
 
Jerling Jaroslav
Kotva David
 
 
     2302
3.Čákora LadislavKovanda Jiří     3012
4.Čákorová TerezaKotva Pavel     0313
5.Gábor FilipJerling Jaroslav     3123
6.Kunst PetrKotva David     3033
7.Čákorová TerezaKovanda Jiří     0334
8.Gábor FilipKotva Pavel     3044
9.Kunst PetrJerling Jaroslav     3054
10.Čákora LadislavKotva David     3064
11.Gábor FilipKovanda Jiří     3074
12.Kunst PetrKotva Pavel     3084
13.Čákora LadislavJerling Jaroslav     3094
14.Dietl LubošKotva David     30104
15.Kunst PetrKovanda Jiří         
16.Čákora LadislavKotva Pavel         
17.Dietl LubošJerling Jaroslav         
18.Gábor FilipKotva David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čákora Ladislav30Kovanda Jiří12
Čákorová Tereza02Kotva Pavel12
Gábor Filip30Jerling Jaroslav03
Kunst Petr30Kotva David03
Dietl Luboš10   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST DDM Stříbro BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
malý sál sokolovny KdyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:25577:527TJ Sokol Kdyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlavatý Petr
Stanček Martin
 
 
Hošťálek Milan
Hájek Karel
 
 
-4-910-8 1301
2.Plassová Jana
Jankulík Martin
 
 
Honalová Klára
Hošťálková Martina
 
 
9-68-973211
3.Stanček MartinHošťálek Milan10-4-11963221
4.Plassová JanaHonalová Klára4-968 3131
5.Hlavatý PetrHošťálková Martina-86-810-42332
6.Jankulík MartinHájek Karel654  3042
7.Plassová JanaHošťálek Milan-8-10-4  0343
8.Hlavatý PetrHonalová Klára49-8-673253
9.Jankulík MartinHošťálková Martina-9639 3163
10.Stanček MartinHájek Karel558  3073
11.Hlavatý PetrHošťálek Milan-9811-6-32374
12.Jankulík MartinHonalová Klára48-105 3184
13.Stanček MartinHošťálková Martina-8-1051083294
14.Plassová JanaHájek Karel109-8-6532104
15.Jankulík MartinHošťálek Milan-8    01  
16.Stanček MartinHonalová Klára         
17.Plassová JanaHošťálková Martina         
18.Hlavatý PetrHájek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stanček Martin30Hošťálek Milan21
Plassová Jana21Honalová Klára03
Hlavatý Petr12Hošťálková Martina12
Jankulík Martin30Hájek Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnásium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17 KOC Sušice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Pavel ml.
Leipelt Lukáš
 
 
Krš Richard
Šlajch Stanislav
 
 
     3110
2.Baierl Tomáš
Milfort Jiří st.
 
 
Janda Vladimír
Benedikt Jiří
 
 
     3220
3.Holý Pavel ml.Šlajch Stanislav     3130
4.Leipelt LukášJanda Vladimír     3240
5.Milfort Jiří st.Benedikt Jiří     1341
6.Baierl TomášKrš Richard     3051
7.Leipelt Lukᚊlajch Stanislav     3061
8.Milfort Jiří st.Janda Vladimír     0362
9.Baierl TomášBenedikt Jiří     3072
10.Holý Pavel ml.Krš Richard     2373
11.Milfort Jiří st.Šlajch Stanislav     3083
12.Baierl TomášJanda Vladimír     3093
13.Holý Pavel ml.Benedikt Jiří     32103
14.Leipelt LukášKrš Richard         
15.Baierl Tomᚊlajch Stanislav         
16.Holý Pavel ml.Janda Vladimír         
17.Leipelt LukášBenedikt Jiří         
18.Milfort Jiří st.Krš Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holý Pavel ml.21Šlajch Stanislav03
Leipelt Lukáš20Janda Vladimír12
Milfort Jiří st.12Benedikt Jiří12
Baierl Tomáš30Krš Richard11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Horšovský Týn AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Zámecký park 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:19 TTC Horšovský Týn A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Písařík Zdeněk
Herzer Jan
 
 
Jung Milan
Květon Tomáš
 
 
     3210
2.Gabriel Karel
Němec Josef
 
 
Dobiáš Jan
Svoboda Lukáš
 
 
     3020
3.Gabriel KarelSvoboda Lukáš     3230
4.Písařík ZdeněkKvěton Tomáš     2331
5.Herzer JanDobiáš Jan     3141
6.Němec JosefJung Milan     3151
7.Písařík ZdeněkSvoboda Lukáš     0352
8.Herzer JanKvěton Tomáš     3262
9.Němec JosefDobiáš Jan     3072
10.Gabriel KarelJung Milan     3182
11.Herzer JanSvoboda Lukáš     1383
12.Němec JosefKvěton Tomáš     3193
13.Gabriel KarelDobiáš Jan     30103
14.Písařík ZdeněkJung Milan         
15.Němec JosefSvoboda Lukáš         
16.Gabriel KarelKvěton Tomáš         
17.Písařík ZdeněkDobiáš Jan         
18.Herzer JanJung Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gabriel Karel30Svoboda Lukáš21
Písařík Zdeněk02Květon Tomáš12
Herzer Jan21Dobiáš Jan03
Němec Josef30Jung Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skomelno 93, Sokolovna a hostinec U MrazíkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:28 TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Josef
Hofman Martin
 
 
Jehlíková Petra
Marešová Zdeňka
 
 
     3010
2.Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
Sazama Luboš
Chromek Miroslav
 
 
     3020
3.Ruckauf MichalChromek Miroslav     3130
4.Šmíd JosefSazama Luboš     1331
5.Hofman MartinMarešová Zdeňka     0332
6.Hofman Petr ml.Jehlíková Petra     3042
7.Šmíd JosefChromek Miroslav     3252
8.Hofman MartinSazama Luboš     0353
9.Hofman Petr ml.Marešová Zdeňka     0354
10.Ruckauf MichalJehlíková Petra     3064
11.Hofman MartinChromek Miroslav     0365
12.Hofman Petr ml.Sazama Luboš     1366
13.Ruckauf MichalMarešová Zdeňka     3276
14.Šmíd JosefJehlík Miroslav     3286
15.Hofman Petr ml.Chromek Miroslav     3296
16.Ruckauf MichalSazama Luboš     31106
17.Šmíd JosefMarešová Zdeňka         
18.Hofman MartinJehlík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ruckauf Michal40Chromek Miroslav13
Šmíd Josef21Sazama Luboš31
Hofman Martin03Marešová Zdeňka21
Hofman Petr ml.22Jehlíková Petra02
   Jehlík Miroslav01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy