Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava BVrchní
rozhodčí:
Šauer David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol KlabavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:37500:580TJ Sokol Pocinovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokurka Jaroslav
Bednář Radomír
 
 
Jehlík Miroslav
Sazama Adam
 
 
-11-4-7  0301
2.Duraj Vojtěch
Šauer David
 
 
Chromek Miroslav
Sazama Luboš
 
 
6-51010 3111
3.Kozelka MartinChromek Miroslav-8-7-4  0312
4.Duraj VojtěchSazama Luboš-3-13-5  0313
5.Šauer DavidJehlík Miroslav76-5-763223
6.Vokurka JaroslavSazama Adam-9-5-7  0324
7.Duraj VojtěchChromek Miroslav-35-5-7 1325
8.Šauer DavidSazama Luboš-8-787-62326
9.Vokurka JaroslavJehlík Miroslav87-97 3136
10.Kozelka MartinSazama Adam4-898 3146
11.Šauer DavidChromek Miroslav-99-7-6 1347
12.Vokurka JaroslavSazama Luboš-56-8-7 1348
13.Kozelka MartinJehlík Miroslav8-79-793258
14.Bednář RadomírSazama Adam7-86-7-142359
15.Vokurka JaroslavChromek Miroslav-7-8-3  03510
16.Kozelka MartinSazama Luboš         
17.Bednář RadomírJehlík Miroslav         
18.Šauer DavidSazama Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kozelka Martin21Chromek Miroslav40
Duraj Vojtěch02Sazama Luboš30
Šauer David12Jehlík Miroslav03
Vokurka Jaroslav13Sazama Adam21
Bednář Radomír01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Město Zbiroh AVrchní
rozhodčí:
Kovanda Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ ZbirohRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:430:19 TJ Město Zbiroh A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotva Pavel
Kovanda Jiří
 
 
Jung Milan
Květon Tomáš
 
 
     3010
2.Jerling Jaroslav
Maier Zdeněk
 
 
Dobiáš Jan
Svoboda Lukáš
 
 
     0311
3.Jerling JaroslavSvoboda Lukáš     3221
4.Kotva PavelJung Milan     3031
5.Kovanda JiříDobiáš Jan     3141
6.Maier ZdeněkKvěton Tomáš     0342
7.Kotva PavelSvoboda Lukáš     3152
8.Kovanda JiříJung Milan     3062
9.Maier ZdeněkDobiáš Jan     3172
10.Jerling JaroslavKvěton Tomáš     3182
11.Kovanda JiříSvoboda Lukáš     3192
12.Maier ZdeněkJung Milan     0393
13.Jerling JaroslavDobiáš Jan     0394
14.Kotva PavelKvěton Tomáš     30104
15.Maier ZdeněkSvoboda Lukáš         
16.Jerling JaroslavJung Milan         
17.Kotva PavelDobiáš Jan         
18.Kovanda JiříKvěton Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jerling Jaroslav21Svoboda Lukáš03
Kotva Pavel30Jung Milan12
Kovanda Jiří30Dobiáš Jan12
Maier Zdeněk12Květon Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Horšovský Týn AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Zámecký park 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:33 KOC Sušice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Karel
Němec Josef
 
 
Baierl Tomáš
Sommer Patrik
 
 
     1301
2.Písařík Zdeněk
Herzer Jan
 
 
Holý Pavel ml.
Leipelt Lukáš
 
 
     3011
3.Gabriel KarelSommer Patrik     1312
4.Písařík ZdeněkBaierl Tomáš     0313
5.Herzer JanHolý Pavel ml.     0314
6.Němec JosefLeipelt Lukáš     3224
7.Písařík ZdeněkSommer Patrik     0325
8.Herzer JanBaierl Tomáš     0326
9.Němec JosefHolý Pavel ml.     2327
10.Gabriel KarelLeipelt Lukáš     1328
11.Herzer JanSommer Patrik     0329
12.Němec JosefBaierl Tomáš     3139
13.Gabriel KarelHolý Pavel ml.WO    03310
14.Písařík ZdeněkLeipelt Lukáš         
15.Němec JosefSommer Patrik         
16.Gabriel KarelBaierl Tomáš         
17.Písařík ZdeněkHolý Pavel ml.         
18.Herzer JanLeipelt Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gabriel Karel02Sommer Patrik30
Písařík Zdeněk02Baierl Tomáš21
Herzer Jan03Holý Pavel ml.20
Němec Josef21Leipelt Lukáš11
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skomelno 93, Sokolovna a hostinec U MrazíkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:12 TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Josef
Hofman Martin
 
 
Jankulík Martin
Plassová Jana
 
 
     3110
2.Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
Stanček Martin
Hlavatý Petr
 
 
     3020
3.Ruckauf MichalJankulík Martin     3030
4.Šmíd JosefSvoboda Josef     3040
5.Hofman MartinStanček Martin     0341
6.Hofman Petr ml.Plassová Jana     1342
7.Šmíd JosefJankulík Martin     3152
8.Hofman MartinHlavatý Petr     3062
9.Hofman Petr ml.Stanček Martin     3172
10.Ruckauf MichalPlassová Jana     3182
11.Hofman MartinJankulík Martin     3292
12.Hofman Petr ml.Hlavatý Petr     30102
13.Ruckauf MichalStanček Martin         
14.Šmíd JosefPlassová Jana         
15.Hofman Petr ml.Jankulík Martin         
16.Ruckauf MichalHlavatý Petr         
17.Šmíd JosefStanček Martin         
18.Hofman MartinPlassová Jana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ruckauf Michal20Jankulík Martin03
Šmíd Josef20Svoboda Josef01
Hofman Martin21Stanček Martin11
Hofman Petr ml.21Plassová Jana11
   Hlavatý Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST DDM Stříbro BVrchní
rozhodčí:
Hošťálek Milan
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST DDM StříbroRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:24 ST DDM Stříbro B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošťálková Martina
Chalupecký Zdeněk
 
 
Čákora Ladislav
Gábor Filip
 
 
     1301
2.Hošťálek Milan
Kubovský Jiří
 
 
Čákora Ladislav ml.
Čákorová Tereza
 
 
     3111
3.Hošťálek MilanČákora Ladislav     0312
4.Hošťálková MartinaGábor Filip     3122
5.Chalupecký ZdeněkČákorová Tereza     3132
6.Kubovský JiříČákora Ladislav ml.     3042
7.Hošťálková MartinaČákora Ladislav     0343
8.Chalupecký ZdeněkGábor Filip     0344
9.Kubovský JiříČákorová Tereza     3054
10.Hošťálek MilanČákora Ladislav ml.     3064
11.Chalupecký ZdeněkČákora Ladislav     0365
12.Kubovský JiříGábor Filip     3175
13.Hošťálek MilanČákorová Tereza     3085
14.Hošťálková MartinaČákora Ladislav ml.     3195
15.Kubovský JiříČákora Ladislav     1396
16.Hošťálek MilanGábor Filip     31106
17.Hošťálková MartinaČákorová Tereza         
18.Chalupecký ZdeněkČákora Ladislav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hošťálek Milan31Čákora Ladislav40
Hošťálková Martina21Gábor Filip13
Chalupecký Zdeněk12Čákorová Tereza03
Kubovský Jiří31Čákora Ladislav ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany BVrchní
rozhodčí:
Kheil Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Zdemyslice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:23 Dioss Nýřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kheil Lukáš
Zikmundovský Martin
 
 
Švarc Pavel
Hýsek Tomáš
 
 
     3210
2.Kliment Vladimír
Janda Vladimír
 
 
Švarc Václav
Sedláček Miloš
 
 
     1311
3.Janda VladimírŠvarc Václav     1312
4.Kheil Lukᚊvarc Pavel     3222
5.Krš RichardHýsek Tomáš     3032
6.Kliment VladimírSedláček Miloš     3242
7.Kheil Lukᚊvarc Václav     3152
8.Krš RichardŠvarc Pavel     3062
9.Kliment VladimírHýsek Tomáš     3172
10.Janda VladimírSedláček Miloš     3182
11.Krš RichardŠvarc Václav     2383
12.Zikmundovský MartinŠvarc Pavel     0384
13.Janda VladimírHýsek Tomáš     3194
14.Kheil LukášSedláček Miloš     31104
15.Zikmundovský MartinŠvarc Václav         
16.Janda VladimírŠvarc Pavel         
17.Kheil LukášHýsek Tomáš         
18.Krš RichardSedláček Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janda Vladimír21Švarc Václav21
Kheil Lukáš30Švarc Pavel12
Krš Richard21Hýsek Tomáš03
Kliment Vladimír20Sedláček Miloš03
Zikmundovský Martin01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy