Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Město Zbiroh AVrchní
rozhodčí:
Kovanda Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ ZbirohRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:34 TJ Sokol Pocinovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Jiří
Kotva Pavel
 
 
Sazama Luboš
Chromek Miroslav
 
 
     2301
2.Jerling Jaroslav
Maier Zdeněk
 
 
Jehlík Miroslav
Sazama Adam
 
 
     1302
3.Jerling JaroslavChromek Miroslav     1303
4.Kotva PavelSazama Luboš     2304
5.Kovanda JiříJehlík Miroslav     3114
6.Maier ZdeněkSazama Adam     0315
7.Kotva PavelChromek Miroslav     3125
8.Kovanda JiříSazama Luboš     3035
9.Maier ZdeněkJehlík Miroslav     0336
10.Jerling JaroslavSazama Adam     3046
11.Kovanda JiříChromek Miroslav     3056
12.Maier ZdeněkSazama Luboš     0357
13.Jerling JaroslavJehlík Miroslav     3267
14.Kotva PavelSazama Adam     3077
15.Maier ZdeněkChromek Miroslav     0378
16.Jerling JaroslavSazama Luboš     0379
17.Kotva PavelJehlík Miroslav     23710
18.Kovanda JiříSazama Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jerling Jaroslav22Chromek Miroslav22
Kotva Pavel22Sazama Luboš31
Kovanda Jiří30Jehlík Miroslav22
Maier Zdeněk04Sazama Adam12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava BVrchní
rozhodčí:
Šauer David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol KlabavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:19502:452TJ Sokol Klabava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokurka Jaroslav
Bednář Radomír
 
 
Jung Milan
Květon Tomáš
 
 
379  3010
2.Duraj Vojtěch
Šauer David
 
 
Dobiáš Jan
Svoboda Lukáš
 
 
55-67 3120
3.Kozelka MartinSvoboda Lukáš8-8-71563230
4.Bednář RadomírJung Milan-9-9-8  0331
5.Šauer DavidDobiáš Jan78-76 3141
6.Vokurka JaroslavKvěton Tomáš579  3051
7.Duraj VojtěchSvoboda Lukáš108-7-743261
8.Šauer DavidJung Milan78-812 3171
9.Vokurka JaroslavDobiáš Jan108-68 3181
10.Kozelka MartinKvěton Tomáš-6-7-12  0382
11.Šauer DavidSvoboda Lukáš7-78-1063292
12.Vokurka JaroslavJung Milan-5-85-7 1393
13.Kozelka MartinDobiáš Jan71212  30103
14.Duraj VojtěchKvěton Tomáš         
15.Vokurka JaroslavSvoboda Lukáš         
16.Kozelka MartinJung Milan         
17.Duraj VojtěchDobiáš Jan         
18.Šauer DavidKvěton Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kozelka Martin21Svoboda Lukáš03
Bednář Radomír01Jung Milan21
Šauer David30Dobiáš Jan03
Vokurka Jaroslav21Květon Tomáš11
Duraj Vojtěch10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skomelno 93, Sokolovna a hostinec U MrazíkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:26 TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
Holý Pavel ml.
Leipelt Lukáš
 
 
     3110
2.Hofman Martin
Šmíd Josef
 
 
Sommer Patrik
Baierl Tomáš
 
 
     1311
3.Ruckauf MichalSommer Patrik     0312
4.Šmíd JosefHolý Pavel ml.     3122
5.Hofman MartinBaierl Tomáš     3032
6.Hofman Petr ml.Leipelt Lukáš     3142
7.Šmíd JosefSommer Patrik     2343
8.Hofman MartinHolý Pavel ml.     2344
9.Hofman Petr ml.Baierl Tomáš     3054
10.Ruckauf MichalLeipelt Lukáš     3164
11.Hofman MartinSommer Patrik     0365
12.Hofman Petr ml.Holý Pavel ml.     1366
13.Ruckauf MichalBaierl Tomáš     3076
14.Šmíd JosefLeipelt Lukáš     3186
15.Hofman Petr ml.Sommer Patrik     0387
16.Ruckauf MichalHolý Pavel ml.     3097
17.Šmíd JosefBaierl Tomáš     30107
18.Hofman MartinLeipelt Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ruckauf Michal31Sommer Patrik40
Šmíd Josef31Holý Pavel ml.22
Hofman Martin12Baierl Tomáš04
Hofman Petr ml.22Leipelt Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Horšovský Týn AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Zámecký park 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16 TTC Horšovský Týn A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Karel
Němec Josef
 
 
Stanček Martin
Hlavatý Petr
 
 
     3110
2.Písařík Zdeněk
Herzer Jan
 
 
Jankulík Martin
Plassová Jana
 
 
     3020
3.Gabriel KarelSvoboda Josef     3130
4.Písařík ZdeněkJankulík Martin     3040
5.Herzer JanStanček Martin     3150
6.Němec JosefPlassová Jana     3160
7.Písařík ZdeněkSvoboda Josef     0361
8.Herzer JanJankulík Martin     3271
9.Němec JosefStanček Martin     0372
10.Gabriel KarelHlavatý Petr     3182
11.Herzer JanSvoboda Josef     2383
12.Němec JosefJankulík Martin     3093
13.Gabriel KarelStanček Martin     30103
14.Písařík ZdeněkHlavatý Petr         
15.Němec JosefSvoboda Josef         
16.Gabriel KarelJankulík Martin         
17.Písařík ZdeněkStanček Martin         
18.Herzer JanHlavatý Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gabriel Karel30Svoboda Josef21
Písařík Zdeněk11Jankulík Martin03
Herzer Jan21Stanček Martin12
Němec Josef21Plassová Jana01
   Hlavatý Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany BVrchní
rozhodčí:
Kheil Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:15 Dioss Nýřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kheil Lukáš
Zikmundovský Martin
 
 
Gábor Filip
Janeček Lukáš
 
 
     0301
2.Krš Richard
Janda Vladimír
 
 
Čákora Ladislav ml.
Čákorová Tereza
 
 
     3011
3.Janda VladimírGábor Filip     3221
4.Kheil LukášJaneček Lukáš     3031
5.Zikmundovský MartinČákorová Tereza     3041
6.Kliment VladimírČákora Ladislav ml.     3151
7.Kheil LukášGábor Filip     2352
8.Zikmundovský MartinJaneček Lukáš     3062
9.Kliment VladimírČákorová Tereza     3072
10.Janda VladimírČákora Ladislav ml.     3082
11.Zikmundovský MartinGábor Filip     2383
12.Krš RichardJaneček Lukáš     1384
13.Janda VladimírČákorová Tereza     3094
14.Kheil LukášČákora Ladislav ml.     30104
15.Krš RichardGábor Filip         
16.Janda VladimírJaneček Lukáš         
17.Kheil LukášČákorová Tereza         
18.Zikmundovský MartinČákora Ladislav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janda Vladimír30Gábor Filip21
Kheil Lukáš21Janeček Lukáš12
Zikmundovský Martin21Čákorová Tereza03
Kliment Vladimír20Čákora Ladislav ml.03
Krš Richard01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST DDM Stříbro BVrchní
rozhodčí:
Hošťálek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Zdemyslice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST DDM StříbroRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:36Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:34 ST DDM Stříbro B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošťálková Martina
Chalupecký Zdeněk
 
 
Švarc Václav
Sedláček Miloš
 
 
     1301
2.Hošťálek Milan
Kubovský Jiří
 
 
Švarc Pavel
Hýsek Tomáš
 
 
     3211
3.Hošťálek MilanŠvarc Václav     2312
4.Hošťálková MartinaŠvarc Pavel     3122
5.Chalupecký ZdeněkHýsek Tomáš     0323
6.Kubovský JiříSedláček Miloš     3233
7.Hošťálková MartinaŠvarc Václav     0334
8.Chalupecký ZdeněkŠvarc Pavel     1335
9.Kubovský JiříHýsek Tomáš     3145
10.Hošťálek MilanSedláček Miloš     3255
11.Chalupecký ZdeněkŠvarc Václav     0356
12.Kubovský JiříŠvarc Pavel     3266
13.Hošťálek MilanHýsek Tomáš     3076
14.Hošťálková MartinaSedláček Miloš     3286
15.Kubovský JiříŠvarc Václav     3296
16.Hošťálek MilanŠvarc Pavel     32106
17.Hošťálková MartinaHýsek Tomáš     13  
18.Chalupecký ZdeněkSedláček Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hošťálek Milan31Švarc Václav31
Hošťálková Martina21Švarc Pavel13
Chalupecký Zdeněk03Hýsek Tomáš12
Kubovský Jiří40Sedláček Miloš03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy