Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Horšovský Týn AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Město Zbiroh ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Horšovský Týn, Zámecký park 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:20Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:33 TJ Město Zbiroh A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Karel
Němec Josef
 
 
Jerling Jaroslav
Kotva David
 
 
     3110
2.Písařík Zdeněk
Herzer Jan
 
 
Kotva Pavel
Kovanda Jiří
 
 
     0311
3.Gabriel KarelKovanda Jiří     1312
4.Herzer JanKotva Pavel     0313
5.Písařík ZdeněkJerling Jaroslav     3223
6.Němec JosefKotva David     3033
7.Herzer JanKovanda Jiří     0334
8.Písařík ZdeněkKotva Pavel     0335
9.Němec JosefJerling Jaroslav     2336
10.Gabriel KarelKotva David     3046
11.Písařík ZdeněkKovanda Jiří     0347
12.Němec JosefKotva Pavel     0348
13.Gabriel KarelJerling Jaroslav     3058
14.Herzer JanKotva David     1359
15.Němec JosefKovanda Jiří     23510
16.Gabriel KarelKotva Pavel     31  
17.Herzer JanJerling Jaroslav         
18.Písařík ZdeněkKotva David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gabriel Karel21Kovanda Jiří40
Herzer Jan03Kotva Pavel30
Písařík Zdeněk12Jerling Jaroslav12
Němec Josef13Kotva David12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skomelno 93, Sokolovna a hostinec U MrazíkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
Šauer Robert
Šauer David
 
 
     3210
2.Palek Vladimír
Hofman Martin
 
 
Vokurka Jaroslav
Bednář Radomír
 
 
     0311
3.Palek VladimírVokurka Jaroslav     0312
4.Hofman Petr ml.Šauer David     3022
5.Hofman MartinBednář Radomír     2323
6.Ruckauf MichalŠauer Robert     3033
7.Hofman Petr ml.Vokurka Jaroslav     2334
8.Hofman MartinŠauer David     0335
9.Ruckauf MichalBednář Radomír     3045
10.Palek VladimírŠauer Robert     3255
11.Hofman MartinVokurka Jaroslav     1356
12.Ruckauf MichalŠauer David     3066
13.Palek VladimírBednář Radomír     0367
14.Hofman Petr ml.Šauer Robert     3177
15.Ruckauf MichalVokurka Jaroslav     3087
16.Hofman Petr st.Šauer David     0388
17.Hofman Petr ml.Bednář Radomír     3098
18.Hofman MartinŠauer Robert     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palek Vladimír12Vokurka Jaroslav31
Hofman Petr ml.31Šauer David22
Hofman Martin04Bednář Radomír22
Ruckauf Michal40Šauer Robert13
Hofman Petr st.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany BRozhodčí:Haas Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:Chromek Miroslav
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Sazama Luboš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31 TJ Sokol Pocinovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jehlík Miroslav
Haas Václav
 
 
Niedermayer Ondřej
Šimek Adam
 
 
     2301
2.Chromek Miroslav
Sazama Luboš
 
 
Niedermayer Michal
Benedikt Jiří
 
 
     0302
3.Haas VáclavŠimek Adam     0303
4.Sazama LubošNiedermayer Michal     0304
5.Chromek MiroslavBenedikt Jiří     3014
6.Jehlík MiroslavNiedermayer Ondřej     1315
7.Sazama LubošŠimek Adam     3125
8.Chromek MiroslavNiedermayer Michal     3035
9.Jehlík MiroslavBenedikt Jiří     3145
10.Jehlíková PetraNiedermayer Ondřej     1346
11.Chromek MiroslavŠimek Adam     2347
12.Jehlík MiroslavNiedermayer Michal     1348
13.Jehlíková PetraBenedikt Jiří     3158
14.Sazama LubošKheil Lukáš     3168
15.Jehlík MiroslavŠimek Adam     3078
16.Jehlíková PetraNiedermayer Michal     3188
17.Sazama LubošBenedikt Jiří     3198
18.Chromek MiroslavKheil Lukáš     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Haas Václav01Šimek Adam22
Sazama Luboš31Niedermayer Michal22
Chromek Miroslav31Benedikt Jiří04
Jehlík Miroslav22Niedermayer Ondřej20
Jehlíková Petra21Kheil Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST DDM Stříbro BRozhodčí:Svoboda Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:Kohout Václav
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Kvšton Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Květon Tomáš
Toman Ondřej
 
 
Hošťálek Milan
Hošťálková Martina
 
 
     0301
2.Dobiáš Jan
Svoboda Lukáš
 
 
Honalová Klára
Hájek Karel
 
 
     1302
3.Toman OndřejHošťálek Milan     0303
4.Svoboda LukášHošťálková Martina     2304
5.Květon TomášHonalová Klára     3214
6.Dobiáš JanHájek Karel     3024
7.Svoboda LukášHošťálek Milan     3034
8.Květon TomášHošťálková Martina     0335
9.Dobiáš JanHonalová Klára     3045
10.Kohout VáclavHájek Karel     3055
11.Květon TomášHošťálek Milan     3265
12.Dobiáš JanHošťálková Martina     0366
13.Kohout VáclavHonalová Klára     3076
14.Svoboda LukášHájek Karel     3086
15.Dobiáš JanHošťálek Milan     2387
16.Kohout VáclavHošťálková Martina     0388
17.Svoboda LukášHonalová Klára     2389
18.Květon TomášHájek Karel     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Toman Ondřej01Hošťálek Milan22
Svoboda Lukáš22Hošťálková Martina40
Květon Tomáš31Honalová Klára13
Dobiáš Jan22Hájek Karel04
Kohout Václav21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zdemyslice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnásium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7 KOC Sušice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Pavel ml.
Leipelt Lukáš
 
 
Sedláček Miloš
Pražan Jiří
 
 
     3110
2.Baierl Tomáš
Sommer Patrik
 
 
Švarc Pavel
Hýsek Tomáš
 
 
     3120
3.Holý Pavel ml.Švarc Pavel     3130
4.Leipelt LukášHýsek Tomáš     3040
5.Baierl TomášPražan Jiří     3150
6.Sommer PatrikSedláček Miloš     3160
7.Leipelt Lukᚊvarc Pavel     3070
8.Baierl TomášHýsek Tomáš     3080
9.Sommer PatrikPražan Jiří     3090
10.Holý Pavel ml.Sedláček Miloš     32100
11.Baierl Tomᚊvarc Pavel         
12.Sommer PatrikHýsek Tomáš         
13.Holý Pavel ml.Pražan Jiří         
14.Leipelt LukášSedláček Miloš         
15.Sommer PatrikŠvarc Pavel         
16.Holý Pavel ml.Hýsek Tomáš         
17.Leipelt LukášPražan Jiří         
18.Baierl TomášSedláček Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holý Pavel ml.20Švarc Pavel02
Leipelt Lukáš20Hýsek Tomáš02
Baierl Tomáš20Pražan Jiří02
Sommer Patrik20Sedláček Miloš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KdyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:34472:559SKUŘ Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plassová Jana
Hlavatá Jana
 
 
Čákora Ladislav
Gábor Filip
 
 
-4-6-8  0301
2.Stanček Martin
Jankulík Martin
 
 
Šrámek Václav
Čákora Ladislav ml.
 
 
-88-5793211
3.Stanček MartinGábor Filip4-3-105-92312
4.Plassová JanaČákora Ladislav-7-7-7  0313
5.Hlavatá JanaŠrámek Václav-2-5-5  0314
6.Jankulík MartinČákora Ladislav ml.9123  3024
7.Plassová JanaGábor Filip87-10-5-52325
8.Hlavatá JanaČákora Ladislav-4-5-5  0326
9.Jankulík MartinŠrámek Václav9119  3036
10.Stanček MartinČákora Ladislav ml.777  3046
11.Hlavatá JanaGábor FilipWO    0347
12.Jankulík MartinČákora Ladislav-1-3-5  0348
13.Stanček MartinŠrámek Václav57-89 3158
14.Plassová JanaČákora Ladislav ml.553  3068
15.Jankulík MartinGábor Filip4-669 3178
16.Stanček MartinČákora Ladislav8-5-7-9 1379
17.Plassová JanaŠrámek Václav-5-6-6  03710
18.Hlavatá JanaČákora Ladislav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stanček Martin22Gábor Filip21
Plassová Jana13Čákora Ladislav40
Hlavatá Jana02Šrámek Václav22
Jankulík Martin31Čákora Ladislav ml.03
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy