Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany BVrchní
rozhodčí:
Niedermayer Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kliment Vladimír
Kheil Lukáš
 
 
Vokurka Jaroslav
Bednář Radomír
 
 
     2301
2.Janda Vladimír
Krš Richard
 
 
Šauer David
Kozelka Martin
 
 
     1302
3.Kheil Lukᚊauer David     2303
4.Janda VladimírVokurka Jaroslav     3213
5.Krš RichardBednář Radomír     0314
6.Kliment VladimírKozelka Martin     3024
7.Janda VladimírŠauer David     1325
8.Krš RichardVokurka Jaroslav     1326
9.Kliment VladimírBednář Radomír     3136
10.Kheil LukášKozelka Martin     3046
11.Krš RichardŠauer David     0347
12.Kliment VladimírVokurka Jaroslav     0348
13.Kheil LukášBednář Radomír     3058
14.Janda VladimírKozelka Martin     3268
15.Kliment VladimírŠauer David     3178
16.Kheil LukášVokurka Jaroslav     3288
17.Janda VladimírBednář Radomír     2389
18.Niedermayer MichalKozelka Martin     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kheil Lukáš31Šauer David31
Janda Vladimír22Vokurka Jaroslav22
Krš Richard03Bednář Radomír22
Kliment Vladimír31Kozelka Martin04
Niedermayer Michal10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST DDM Stříbro BVrchní
rozhodčí:
Hošťálek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Město Zbiroh ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST DDM StříbroRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25 ST DDM Stříbro B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošťálková Martina
Honalová Klára
 
 
Kovanda Jiří
Kotva Pavel
 
 
     2301
2.Hošťálek Milan
Kubovský Jiří
 
 
Jerling Jaroslav
Kotva David
 
 
     3011
3.Hošťálek MilanKovanda Jiří     3121
4.Hošťálková MartinaKotva Pavel     3131
5.Honalová KláraJerling Jaroslav     3241
6.Kubovský JiříKotva David     0342
7.Hošťálková MartinaKovanda Jiří     1343
8.Honalová KláraKotva Pavel     1344
9.Kubovský JiříJerling Jaroslav     3054
10.Hošťálek MilanKotva David     3164
11.Honalová KláraKovanda Jiří     2365
12.Kubovský JiříKotva Pavel     3275
13.Hošťálek MilanJerling Jaroslav     3085
14.Hošťálková MartinaKotva David     3295
15.Kubovský JiříKovanda Jiří     31105
16.Hošťálek MilanKotva Pavel         
17.Hošťálková MartinaJerling Jaroslav         
18.Honalová KláraKotva David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hošťálek Milan30Kovanda Jiří22
Hošťálková Martina21Kotva Pavel12
Honalová Klára12Jerling Jaroslav03
Kubovský Jiří31Kotva David12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zdemyslice AVrchní
rozhodčí:
Švarc Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Horšovský Týn ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Zdemyslice čp.64Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Gabriel Karel
Němec Josef
 
 
WO    0301
2.Švarc Pavel
Hýsek Tomáš
 
 
Písařík Zdeněk
Herzer Jan
 
 
     3211
3.Gabriel KarelWO    0312
4.Švarc PavelNěmec Josef     3222
5.Švarc VáclavHerzer Jan     3032
6.Hýsek TomášPísařík Zdeněk     1333
7.Švarc PavelGabriel Karel     3243
8.Švarc VáclavNěmec Josef     3053
9.Hýsek TomášHerzer Jan     3263
10.Písařík ZdeněkWO    0364
11.Švarc VáclavGabriel Karel     3174
12.Hýsek TomášNěmec Josef     0375
13.Herzer JanWO    0376
14.Švarc PavelPísařík Zdeněk     3186
15.Hýsek TomášGabriel Karel     0387
16.Němec JosefWO    0388
17.Švarc PavelHerzer Jan     3298
18.Švarc VáclavPísařík Zdeněk     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Švarc Pavel40Gabriel Karel12
Švarc Václav31Němec Josef12
Hýsek Tomáš13Herzer Jan03
   Písařík Zdeněk21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Čákora Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:36Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16 SKUŘ Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kysela Martin
Šrámek Václav
 
 
Šmíd Josef
Hofman Martin
 
 
     3210
2.Čákora Ladislav ml.
Čákorová Tereza
 
 
Hofman Petr ml.
Ruckauf Michal
 
 
     0311
3.Šrámek VáclavŠmíd Josef     3021
4.Bauer PetrHofman Martin     1322
5.Kysela MartinHofman Petr ml.     3032
6.Gábor FilipRuckauf Michal     3142
7.Bauer PetrŠmíd Josef     2343
8.Kysela MartinHofman Martin     3053
9.Gábor FilipHofman Petr ml.     3063
10.Šrámek VáclavRuckauf Michal     3173
11.Kysela MartinŠmíd Josef     3183
12.Gábor FilipHofman Martin     3093
13.Šrámek VáclavHofman Petr ml.     32103
14.Bauer PetrRuckauf Michal     03  
15.Gábor FilipŠmíd Josef         
16.Šrámek VáclavHofman Martin         
17.Bauer PetrHofman Petr ml.         
18.Kysela MartinRuckauf Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šrámek Václav30Šmíd Josef12
Bauer Petr02Hofman Martin12
Kysela Martin30Hofman Petr ml.03
Gábor Filip30Ruckauf Michal02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
malý sál sokolovny KdyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:33381:464TJ Sokol Pocinovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plassová Jana
Hlavatý Petr
 
 
Sazama Luboš
Chromek Miroslav
 
 
-3-5-9  0301
2.Stanček Martin
Svoboda Josef
 
 
Sazama Adam
Jehlík Miroslav
 
 
-66-6963211
3.Svoboda JosefSazama Luboš9-15-3-5 1312
4.Hlavatý PetrChromek Miroslav-8-5-7  0313
5.Plassová JanaJehlík Miroslav-788-7-92314
6.Stanček MartinSazama Adam-8-83-6 1315
7.Hlavatý PetrSazama Luboš-8-8-4  0316
8.Plassová JanaChromek Miroslav-8-7-10  0317
9.Stanček MartinJehlík Miroslav-92-9-7 1318
10.Svoboda JosefSazama Adam78-117 3128
11.Plassová JanaSazama Luboš9-5-710-42329
12.Jankulík MartinChromek Miroslav-7-9-7  03210
13.Svoboda JosefJehlík Miroslav         
14.Hlavatý PetrSazama Adam         
15.Jankulík MartinSazama Luboš         
16.Svoboda JosefChromek Miroslav         
17.Hlavatý PetrJehlík Miroslav         
18.Plassová JanaSazama Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Josef11Sazama Luboš30
Hlavatý Petr02Chromek Miroslav30
Plassová Jana03Jehlík Miroslav20
Stanček Martin02Sazama Adam11
Jankulík Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnásium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4 KOC Sušice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Pavel ml.
Leipelt Lukáš
 
 
Jung Milan
Květon Tomáš
 
 
     3010
2.Sommer Patrik
Baierl Tomáš
 
 
Dobiáš Jan
Svoboda Lukáš
 
 
     3220
3.Holý Pavel ml.Svoboda Lukáš     3130
4.Leipelt LukášJung Milan     3040
5.Baierl TomášDobiáš Jan     3150
6.Sommer PatrikKvěton Tomáš     3060
7.Leipelt LukášSvoboda Lukáš     3070
8.Baierl TomášJung Milan     3080
9.Sommer PatrikDobiáš Jan     3090
10.Holý Pavel ml.Květon Tomáš     30100
11.Baierl TomášSvoboda Lukáš         
12.Sommer PatrikJung Milan         
13.Holý Pavel ml.Dobiáš Jan         
14.Leipelt LukášKvěton Tomáš         
15.Sommer PatrikSvoboda Lukáš         
16.Holý Pavel ml.Jung Milan         
17.Leipelt LukášDobiáš Jan         
18.Baierl TomášKvěton Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holý Pavel ml.20Svoboda Lukáš02
Leipelt Lukáš20Jung Milan02
Baierl Tomáš20Dobiáš Jan02
Sommer Patrik20Květon Tomáš02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy