Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava BVrchní
rozhodčí:
Šauer David
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tj Sokol KlabavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1010:30297:416KOC Sušice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozelka Martin
Duraj Vojtěch
 
 
Sommer Patrik
Baierl Tomáš
 
 
-3-4-3  0301
2.Vokurka Jaroslav
Šauer David
 
 
Holý Pavel ml.
Leipelt Lukáš
 
 
-6-710-7 1302
3.Kozelka MartinSommer Patrik-4-5-6  0303
4.Vokurka JaroslavHolý Pavel ml.10-7-4-6 1304
5.Šauer DavidBaierl Tomáš-7-810-8 1305
6.Duraj VojtěchLeipelt Lukáš-10-8-7  0306
7.Vokurka JaroslavSommer Patrik-108-6-8 1307
8.Šauer DavidHolý Pavel ml.-189-6-42308
9.Duraj VojtěchBaierl Tomáš-7-788-82309
10.Kozelka MartinLeipelt Lukáš7-76-4-623010
11.Šauer DavidSommer Patrik         
12.Duraj VojtěchHolý Pavel ml.         
13.Kozelka MartinBaierl Tomáš         
14.Vokurka JaroslavLeipelt Lukáš         
15.Duraj VojtěchSommer Patrik         
16.Kozelka MartinHolý Pavel ml.         
17.Vokurka JaroslavBaierl Tomáš         
18.Šauer DavidLeipelt Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kozelka Martin02Sommer Patrik20
Vokurka Jaroslav02Holý Pavel ml.20
Šauer David02Baierl Tomáš20
Duraj Vojtěch02Leipelt Lukáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Město Zbiroh AVrchní
rozhodčí:
Kovanda Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ ZbirohRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:7 TJ Město Zbiroh A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Jiří
Kotva Pavel
 
 
Jankulík Martin
Plassová Jana
 
 
     3010
2.Jerling Jaroslav
Kotva David
 
 
Stanček Martin
Svoboda Josef
 
 
     3120
3.Jerling JaroslavSvoboda Josef     0321
4.Kotva PavelJankulík Martin     3031
5.Kovanda JiříStanček Martin     3141
6.Kotva DavidPlassová Jana     3051
7.Kotva PavelHlavatý Petr     3061
8.Kovanda JiříJankulík Martin     3071
9.Kotva DavidStanček Martin     3081
10.Jerling JaroslavPlassová Jana     3291
11.Kovanda JiříHlavatý Petr     30101
12.Kotva DavidJankulík Martin         
13.Jerling JaroslavStanček Martin         
14.Kotva PavelPlassová Jana         
15.Kotva DavidHlavatý Petr         
16.Jerling JaroslavJankulík Martin         
17.Kotva PavelStanček Martin         
18.Kovanda JiříPlassová Jana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jerling Jaroslav11Svoboda Josef10
Kotva Pavel20Jankulík Martin02
Kovanda Jiří30Stanček Martin02
Kotva David20Plassová Jana02
   Hlavatý Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CRozhodčí:Sazama Luboš
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:Čákora Ladislav
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:21 TJ Sokol Pocinovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chromek Miroslav
Sazama Luboš
 
 
Čákora Ladislav
Čákora Ladislav ml.
 
 
     3010
2.Jehlík Miroslav
Sazama Adam
 
 
Kunst Petr
Kysela Martin
 
 
     2311
3.Jehlík MiroslavKunst Petr     0312
4.Marešová ZdeňkaČákora Ladislav ml.     3022
5.Chromek MiroslavKysela Martin     0323
6.Sazama LubošČákora Ladislav     3233
7.Marešová ZdeňkaKunst Petr     3043
8.Chromek MiroslavČákora Ladislav ml.     3053
9.Sazama LubošKysela Martin     1354
10.Jehlík MiroslavČákora Ladislav     3064
11.Chromek MiroslavKunst Petr     3074
12.Sazama AdamČákora Ladislav ml.     3084
13.Jehlík MiroslavKysela Martin     2385
14.Marešová ZdeňkaČákora LadislavWO    3095
15.Sazama AdamKunst Petr     0396
16.Jehlík MiroslavČákora Ladislav ml.     31106
17.Marešová ZdeňkaKysela Martin     03  
18.Chromek MiroslavČákora Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jehlík Miroslav22Kunst Petr22
Marešová Zdeňka20Čákora Ladislav ml.04
Chromek Miroslav21Kysela Martin30
Sazama Luboš11Čákora Ladislav02
Sazama Adam11   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zdemyslice ARozhodčí:Jung Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:Svoboda Lukáš
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Květon Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2 TJ Sokol Pocinovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jung Milan
Květon Tomáš
 
 
Švarc Pavel
Hýsek Tomáš
 
 
     3010
2.Dobiáš Jan
Svoboda Lukáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Dobiáš JanŠvarc Václav     3030
4.Květon Tomᚊvarc Pavel     3140
5.Svoboda LukášHýsek Tomáš     3050
6.Jung MilanWO    3060
7.Květon Tomᚊvarc Václav     3070
8.Svoboda Lukᚊvarc Pavel     3180
9.Jung MilanHýsek Tomáš     3090
10.Dobiáš JanWO    30100
11.Svoboda Lukᚊvarc Václav         
12.Jung MilanŠvarc Pavel         
13.Dobiáš JanHýsek Tomáš         
14.Květon Tomáš         
15.Jung MilanŠvarc Václav         
16.Dobiáš JanŠvarc Pavel         
17.Květon TomášHýsek Tomáš         
18.Svoboda Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dobiáš Jan10Švarc Václav02
Květon Tomáš20Švarc Pavel02
Svoboda Lukáš20Hýsek Tomáš02
Jung Milan10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Horšovský Týn AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST DDM Stříbro BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Zámecký park 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:18 TTC Horšovský Týn A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Karel
Němec Josef
 
 
Hošťálková Martina
Honalová Klára
 
 
     3010
2.Písařík Zdeněk
Herzer Jan
 
 
Hošťálek Milan
Kubovský Jiří
 
 
     3220
3.Gabriel KarelKubovský Jiří     3230
4.Herzer JanHošťálek Milan     3240
5.Písařík ZdeněkHošťálková Martina     3050
6.Němec JosefHonalová Klára     3060
7.Herzer JanKubovský Jiří     0361
8.Písařík ZdeněkHošťálek Milan     1362
9.Němec JosefHošťálková Martina     3072
10.Gabriel KarelHonalová Klára     3282
11.Písařík ZdeněkKubovský Jiří     3292
12.Němec JosefHošťálek Milan     32102
13.Gabriel KarelHošťálková Martina     31  
14.Herzer JanHonalová Klára         
15.Němec JosefKubovský Jiří         
16.Gabriel KarelHošťálek Milan         
17.Herzer JanHošťálková Martina         
18.Písařík ZdeněkHonalová Klára         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gabriel Karel20Kubovský Jiří12
Herzer Jan11Hošťálek Milan12
Písařík Zdeněk21Hošťálková Martina02
Němec Josef30Honalová Klára02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skomelno 93, Sokolovna a hostinec U MrazíkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16 TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Josef
Hofman Martin
 
 
Kliment Vladimír
Janda Vladimír
 
 
     1301
2.Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
Kheil Lukáš
Krš Richard
 
 
     3011
3.Šmíd JosefJanda Vladimír     3021
4.Ruckauf MichalKliment Vladimír     3231
5.Hofman MartinKheil Lukáš     1332
6.Hofman Petr ml.Krš Richard     3042
7.Ruckauf MichalJanda Vladimír     3152
8.Hofman MartinKliment Vladimír     3062
9.Hofman Petr ml.Kheil Lukáš     3172
10.Šmíd JosefKrš Richard     3082
11.Hofman MartinJanda Vladimír     0383
12.Hofman Petr ml.Kliment Vladimír     3193
13.Šmíd JosefKheil Lukáš     32103
14.Ruckauf MichalKrš Richard         
15.Hofman Petr ml.Janda Vladimír         
16.Šmíd JosefKliment Vladimír         
17.Ruckauf MichalKheil Lukáš         
18.Hofman MartinKrš Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmíd Josef30Janda Vladimír12
Ruckauf Michal20Kliment Vladimír03
Hofman Martin12Kheil Lukáš12
Hofman Petr ml.30Krš Richard02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy