Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Město Zbiroh AVrchní
rozhodčí:
Kovanda Jiří
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ ZbirohRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:37 KOC Sušice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Jiří
Maier Zdeněk
 
 
Sommer Patrik
Baierl Tomáš
 
 
     3210
2.Kotva David
Jerling Jaroslav
 
 
Holý Pavel ml.
Leipelt Lukáš
 
 
     1311
3.Jerling JaroslavSommer Patrik     3121
4.Kovanda JiříHolý Pavel ml.     3031
5.Maier ZdeněkBaierl Tomáš     0332
6.Kotva DavidLeipelt Lukáš     0333
7.Kovanda JiříSommer Patrik     1334
8.Maier ZdeněkHolý Pavel ml.     0335
9.Kotva DavidBaierl Tomáš     1336
10.Jerling JaroslavLeipelt Lukáš     2337
11.Maier ZdeněkSommer Patrik     0338
12.Kotva DavidHolý Pavel ml.     3248
13.Jerling JaroslavBaierl Tomáš     3258
14.Kovanda JiříLeipelt Lukáš     3068
15.Kotva DavidSommer Patrik     1369
16.Jerling JaroslavHolý Pavel ml.     03610
17.Kovanda JiříBaierl Tomáš         
18.Maier ZdeněkLeipelt Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jerling Jaroslav22Sommer Patrik31
Kovanda Jiří21Holý Pavel ml.22
Maier Zdeněk03Baierl Tomáš21
Kotva David13Leipelt Lukáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava BVrchní
rozhodčí:
Šauer David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tj Sokol KlabavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:34465:521TJ Sokol Kdyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šauer David
Duraj Vojtěch
 
 
Plassová Jana
Jankulík Martin
 
 
-77-6-9 1301
2.Vokurka Jaroslav
Bednář Radomír
 
 
Stanček Martin
Svoboda Josef
 
 
68-12-8-32302
3.Vokurka JaroslavSvoboda Josef109-68 3112
4.Bednář RadomírJankulík Martin7-86-6 22  
5.Duraj VojtěchStanček Martin-10-10-16  0313
6.Šauer DavidPlassová Jana76-7-853223
7.Bednář RadomírSvoboda Josef-8-7-6  0324
8.Duraj VojtěchJankulík Martin-9-8-7  0325
9.Šauer DavidStanček Martin78-48 3135
10.Vokurka JaroslavPlassová Jana-4-8-10  0336
11.Duraj VojtěchSvoboda Josef-85-98-92337
12.Šauer DavidJankulík Martin-78-9-6 1338
13.Vokurka JaroslavStanček Martin-78-79-92339
14.Bednář RadomírPlassová Jana-77-9-6 13310
15.Šauer DavidSvoboda Josef         
16.Vokurka JaroslavJankulík Martin         
17.Bednář RadomírStanček Martin         
18.Duraj VojtěchPlassová Jana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vokurka Jaroslav12Svoboda Josef21
Bednář Radomír02Jankulík Martin20
Duraj Vojtěch03Stanček Martin21
Šauer David21Plassová Jana21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CRozhodčí:Květon Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:Čákora Ladislav
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Kysela Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1010:32 SKUŘ Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toman Ondřej
Kubovec Karel
 
 
Kysela Martin
Kunst Petr
 
 
     0301
2.Dobiáš Jan
Květon Tomáš
 
 
Čákora Ladislav
Čákora Ladislav ml.
 
 
     0302
3.Kubovec KarelČákora Ladislav ml.     1303
4.Květon TomášKysela Martin     0304
5.Dobiáš JanKunst Petr     0305
6.Toman OndřejČákora Ladislav     0306
7.Květon TomášČákora Ladislav ml.     3116
8.Dobiáš JanKysela Martin     0317
9.Toman OndřejKunst Petr     0318
10.Kubovec KarelČákora LadislavWO    3028
11.Dobiáš JanČákora Ladislav ml.     3138
12.Toman OndřejKysela Martin     0339
13.Kubovec KarelKunst Petr     03310
14.Květon TomášČákora Ladislav         
15.Toman OndřejČákora Ladislav ml.         
16.Kubovec KarelKysela Martin         
17.Květon TomášKunst Petr         
18.Dobiáš JanČákora Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubovec Karel02Čákora Ladislav ml.12
Květon Tomáš11Kysela Martin30
Dobiáš Jan12Kunst Petr30
Toman Ondřej03Čákora Ladislav10
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zdemyslice ARozhodčí:Sazama Luboš
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:Jehlík Miroslav
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:Chromek Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5 TJ Sokol Pocinovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chromek Miroslav
Sazama Luboš
 
 
Švarc Pavel
Hýsek Tomáš
 
 
     3010
2.Jehlík Miroslav
Sazama Adam
 
 

 
 
WO    3020
3.Chromek MiroslavŠvarc Václav     3130
4.Sazama AdamŠvarc Pavel     3240
5.Jehlík MiroslavHýsek Tomáš     3050
6.Sazama LubošWO    3060
7.Sazama AdamŠvarc Václav     3070
8.Jehlík MiroslavŠvarc Pavel     3280
9.Sazama LubošHýsek Tomáš     3090
10.Chromek MiroslavWO    30100
11.Jehlík MiroslavŠvarc Václav         
12.Sazama LubošŠvarc Pavel         
13.Chromek MiroslavHýsek Tomáš         
14.Sazama Adam         
15.Sazama LubošŠvarc Václav         
16.Chromek MiroslavŠvarc Pavel         
17.Sazama AdamHýsek Tomáš         
18.Jehlík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chromek Miroslav10Švarc Václav02
Sazama Adam20Švarc Pavel02
Jehlík Miroslav20Hýsek Tomáš02
Sazama Luboš10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST DDM Stříbro BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skomelno 93, Sokolovna a hostinec U MrazíkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14 TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Josef
Hofman Martin
 
 
Hošťálková Martina
Honalová Klára
 
 
     3110
2.Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
Kubovský Jiří
Hošťálek Milan
 
 
     3120
3.Šmíd JosefKubovský Jiří     3130
4.Ruckauf MichalHošťálek Milan     3040
5.Hofman MartinHošťálková Martina     3050
6.Hofman Petr ml.Honalová Klára     3060
7.Ruckauf MichalKubovský Jiří     3070
8.Hofman MartinHošťálek Milan     2371
9.Hofman Petr ml.Hošťálková Martina     3081
10.Šmíd JosefHonalová Klára     3191
11.Hofman MartinKubovský Jiří     0392
12.Hofman Petr ml.Hošťálek Milan     2393
13.Šmíd JosefHošťálková Martina     31103
14.Ruckauf MichalHonalová Klára         
15.Hofman Petr ml.Kubovský Jiří         
16.Šmíd JosefHošťálek Milan         
17.Ruckauf MichalHošťálková Martina         
18.Hofman MartinHonalová Klára         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šmíd Josef30Kubovský Jiří12
Ruckauf Michal20Hošťálek Milan21
Hofman Martin12Hošťálková Martina03
Hofman Petr ml.21Honalová Klára02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Horšovský Týn AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Zámecký park 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:28 TTC Horšovský Týn A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Karel
Němec Josef
 
 
Kliment Vladimír
Janda Vladimír
 
 
     3110
2.Písařík Zdeněk
Herzer Jan
 
 
Kheil Lukáš
Krš Richard
 
 
     2311
3.Gabriel KarelKliment Vladimír     0312
4.Herzer JanJanda Vladimír     2313
5.Písařík ZdeněkKheil Lukáš     1314
6.Němec JosefKrš Richard     3124
7.Herzer JanKliment Vladimír     3234
8.Písařík ZdeněkJanda Vladimír     0335
9.Němec JosefKheil Lukáš     3045
10.Gabriel KarelKrš Richard     3155
11.Písařík ZdeněkKliment Vladimír     3265
12.Němec JosefJanda Vladimír     2366
13.Gabriel KarelKheil Lukáš     3176
14.Herzer JanKrš Richard     3286
15.Němec JosefKliment Vladimír     3096
16.Gabriel KarelJanda Vladimír     30106
17.Herzer JanKheil Lukáš         
18.Písařík ZdeněkKrš Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gabriel Karel31Kliment Vladimír13
Herzer Jan21Janda Vladimír31
Písařík Zdeněk12Kheil Lukáš12
Němec Josef31Krš Richard03

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy