Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CRozhodčí:J.Vokurka
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol KlabavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32412:475SKUŘ Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šauer David
Duraj Vojtěch
 
 
Čákora Ladislav
Gábor Filip
 
 
-6-49-6 1301
2.Bednář Radomír
Vokurka Jaroslav
 
 
Kunst Petr
Šrámek Václav
 
 
-6-7-6  0302
3.Bednář RadomírGábor Filip148-8-9-102303
4.Vokurka JaroslavČákora Ladislav-8-512-9 1304
5.Duraj VojtěchKunst Petr-4-55-9 1305
6.Šauer DavidŠrámek Václav87-66 3115
7.Vokurka JaroslavGábor Filip6-8-9-9 1316
8.Duraj VojtěchČákora Ladislav-5-10-9  0317
9.Šauer DavidKunst Petr-78-7-8 1318
10.Bednář RadomírŠrámek Václav7-876 3128
11.Duraj VojtěchGábor Filip-14-9-9  0329
12.Šauer DavidČákora Ladislav76-8-7-423210
13.Bednář RadomírKunst Petr         
14.Vokurka JaroslavŠrámek Václav         
15.Šauer DavidGábor Filip         
16.Bednář RadomírČákora Ladislav         
17.Vokurka JaroslavKunst Petr         
18.Duraj VojtěchŠrámek Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bednář Radomír11Gábor Filip30
Vokurka Jaroslav02Čákora Ladislav30
Duraj Vojtěch03Kunst Petr20
Šauer David12Šrámek Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Město Zbiroh AVrchní
rozhodčí:
Kovanda Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Zdemyslice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ ZbirohRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:26 TJ Město Zbiroh A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotva Pavel
Kovanda Jiří
 
 
Švarc Pavel
Hýsek Tomáš
 
 
     3010
2.Kotva David
Jerling Jaroslav
 
 
Švarc Václav
Sedláček Miloš
 
 
     3220
3.Jerling JaroslavŠvarc Václav     3030
4.Kotva PavelHýsek Tomáš     3140
5.Kovanda JiříSedláček Miloš     3150
6.Kotva DavidŠvarc Pavel     0351
7.Kotva PavelŠvarc Václav     1352
8.Kovanda JiříHýsek Tomáš     3062
9.Kotva DavidSedláček Miloš     1363
10.Jerling JaroslavŠvarc Pavel     2364
11.Kovanda JiříŠvarc Václav     3074
12.Kotva DavidHýsek Tomáš     3084
13.Jerling JaroslavSedláček Miloš     2385
14.Kotva PavelŠvarc Pavel     1386
15.Kotva DavidŠvarc Václav     1387
16.Jerling JaroslavHýsek Tomáš     3097
17.Kotva PavelSedláček Miloš     31107
18.Kovanda JiříŠvarc Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jerling Jaroslav22Švarc Václav22
Kotva Pavel22Hýsek Tomáš04
Kovanda Jiří30Sedláček Miloš22
Kotva David13Švarc Pavel30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST DDM Stříbro BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST DDM StříbroRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:33 KOC Sušice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubovský Jiří
Hošťálková Martina
 
 
Holý Pavel ml.
Leipelt Lukáš
 
 
     2301
2.Hošťálek Milan
Honalová Klára
 
 
Sommer Patrik
Baierl Tomáš
 
 
     1302
3.Hošťálek MilanSommer Patrik     0303
4.Hošťálková MartinaHolý Pavel ml.     3113
5.Honalová KláraBaierl Tomáš     0314
6.Kubovský JiříLeipelt Lukáš     0315
7.Hošťálková MartinaSommer Patrik     0316
8.Honalová KláraHolý Pavel ml.     3226
9.Kubovský JiříBaierl Tomáš     0327
10.Hošťálek MilanLeipelt Lukáš     1328
11.Honalová KláraSommer Patrik     0329
12.Kubovský JiříHolý Pavel ml.     23210
13.Hošťálek MilanBaierl Tomáš     03  
14.Hošťálková MartinaLeipelt Lukáš         
15.Kubovský JiříSommer Patrik         
16.Hošťálek MilanHolý Pavel ml.         
17.Hošťálková MartinaBaierl Tomáš         
18.Honalová KláraLeipelt Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hošťálek Milan02Sommer Patrik30
Hošťálková Martina11Holý Pavel ml.12
Honalová Klára12Baierl Tomáš20
Kubovský Jiří03Leipelt Lukáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:23 Dioss Nýřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Adam
Niedermayer Michal
 
 
Plassová Jana
Hlavatý Petr
 
 
     3010
2.Janda Vladimír
Niedermayer Ondřej
 
 
Jankulík Martin
Stanček Martin
 
 
     2311
3.Janda VladimírJankulík Martin     0312
4.Niedermayer MichalStanček Martin     3222
5.Šimek AdamHlavatý Petr     3132
6.Niedermayer OndřejPlassová Jana     3042
7.Niedermayer MichalJankulík Martin     3152
8.Šimek AdamStanček Martin     3262
9.Niedermayer OndřejHlavatý Petr     3272
10.Janda VladimírPlassová Jana     3082
11.Šimek AdamJankulík Martin     2383
12.Niedermayer OndřejStanček Martin     2384
13.Janda VladimírHlavatý Petr     3094
14.Niedermayer MichalPlassová Jana     2395
15.Niedermayer OndřejJankulík Martin     30105
16.Janda VladimírStanček Martin         
17.Niedermayer MichalHlavatý Petr         
18.Šimek AdamPlassová Jana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janda Vladimír21Jankulík Martin22
Niedermayer Michal21Stanček Martin12
Šimek Adam21Hlavatý Petr03
Niedermayer Ondřej31Plassová Jana12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Horšovský Týn ARozhodčí:Chromek Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:Sazama Luboš
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Jehlík Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:35 TTC Horšovský Týn A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chromek Miroslav
Sazama Luboš
 
 
Písařík Zdeněk
Herzer Jan
 
 
     3110
2.Jehlík Miroslav
Sazama Adam
 
 
Gabriel Karel
Němec Josef
 
 
     2311
3.Sazama AdamNěmec Josef     1312
4.Sazama LubošGabriel Karel     1313
5.Chromek MiroslavHerzer Jan     3223
6.Jehlík MiroslavPísařík Zdeněk     1324
7.Sazama LubošNěmec Josef     0325
8.Chromek MiroslavGabriel Karel     3235
9.Jehlík MiroslavHerzer Jan     1336
10.Sazama AdamPísařík Zdeněk     1337
11.Chromek MiroslavNěmec Josef     3047
12.Jehlík MiroslavGabriel Karel     2348
13.Sazama AdamHerzer Jan     0349
14.Sazama LubošPísařík Zdeněk     03410
15.Jehlík MiroslavNěmec Josef         
16.Sazama AdamGabriel Karel         
17.Sazama LubošHerzer Jan         
18.Chromek MiroslavPísařík Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sazama Adam03Němec Josef21
Sazama Luboš03Gabriel Karel21
Chromek Miroslav30Herzer Jan21
Jehlík Miroslav03Písařík Zdeněk30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno ARozhodčí:Svoboda Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:Květon Tomáš
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Jung Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:34 TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jung Milan
Květon Tomáš
 
 
Hofman Petr ml.
Ruckauf Michal
 
 
     0301
2.Dobiáš Jan
Svoboda Lukáš
 
 
Hofman Martin
Palek Vladimír
 
 
     1302
3.Květon TomášRuckauf Michal     0303
4.Svoboda LukášHofman Petr ml.     2304
5.Jung MilanHofman Martin     3214
6.Dobiáš JanPalek Vladimír     3124
7.Svoboda LukášRuckauf Michal     0325
8.Jung MilanHofman Petr ml.     0326
9.Dobiáš JanHofman Martin     0327
10.Květon TomášPalek Vladimír     3137
11.Jung MilanRuckauf Michal     0338
12.Dobiáš JanHofman Petr ml.     0339
13.Květon TomášHofman Martin     03310
14.Svoboda LukášPalek Vladimír         
15.Dobiáš JanRuckauf Michal         
16.Květon TomášHofman Petr ml.         
17.Svoboda LukášHofman Martin         
18.Jung MilanPalek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Květon Tomáš12Ruckauf Michal30
Svoboda Lukáš02Hofman Petr ml.30
Jung Milan12Hofman Martin21
Dobiáš Jan12Palek Vladimír02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy