Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zdemyslice ARozhodčí:J.Vokurka
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol KlabavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:20Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:14485:390TJ Sokol Klabava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šauer David
Duraj Vojtěch
 
 
Švarc Pavel
Hýsek Tomáš
 
 
3-89-793210
2.Vokurka Jaroslav
Bednář Radomír
 
 
Švarc Václav
Sedláček Miloš
 
 
676  3020
3.Vokurka JaroslavŠvarc Václav118-7-873230
4.Duraj VojtěchHýsek Tomáš8-87-8-92331
5.Bednář RadomírSedláček Miloš667  3041
6.Šauer DavidŠvarc Pavel7-87-7-92342
7.Duraj VojtěchŠvarc Václav87-87 3152
8.Bednář RadomírHýsek Tomáš454  3062
9.Šauer DavidSedláček Miloš78-7-873272
10.Vokurka JaroslavŠvarc Pavel78-77 3182
11.Bednář RadomírŠvarc Václav789  3092
12.Šauer DavidHýsek Tomáš649  30102
13.Vokurka JaroslavSedláček Miloš         
14.Duraj VojtěchŠvarc Pavel         
15.Šauer DavidŠvarc Václav         
16.Vokurka JaroslavHýsek Tomáš         
17.Duraj VojtěchSedláček Miloš         
18.Bednář RadomírŠvarc Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vokurka Jaroslav20Švarc Václav03
Duraj Vojtěch11Hýsek Tomáš12
Bednář Radomír30Sedláček Miloš02
Šauer David21Švarc Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Město Zbiroh AVrchní
rozhodčí:
Kovanda Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ ZbirohRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:40 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotva Pavel
Kovanda Jiří
 
 
Čákora Ladislav
Gábor Filip
 
 
     3110
2.Kotva David
Jerling Jaroslav
 
 
Kunst Petr
Šrámek Václav
 
 
     1311
3.Jerling JaroslavGábor Filip     3021
4.Kotva PavelČákora Ladislav     3231
5.Kovanda JiříKunst Petr     3241
6.Kotva DavidŠrámek Václav     3251
7.Kotva PavelGábor Filip     2352
8.Kovanda JiříČákora Ladislav     3262
9.Kotva DavidKunst Petr     0363
10.Jerling JaroslavŠrámek Václav     2364
11.Kovanda JiříGábor Filip     2365
12.Kotva DavidČákora Ladislav     0366
13.Jerling JaroslavKunst Petr     1367
14.Kotva PavelŠrámek Václav     3177
15.Kotva DavidGábor Filip     3287
16.Jerling JaroslavČákora Ladislav     0388
17.Kotva PavelKunst Petr     0389
18.Kovanda JiříŠrámek Václav     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jerling Jaroslav13Gábor Filip22
Kotva Pavel22Čákora Ladislav22
Kovanda Jiří31Kunst Petr31
Kotva David22Šrámek Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST DDM Stříbro BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST DDM StříbroRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:28 ST DDM Stříbro B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubovský Jiří
Hošťálková Martina
 
 
Hlavatý Petr
Plassová Jana
 
 
     3010
2.Hošťálek Milan
Honalová Klára
 
 
Jankulík Martin
Stanček Martin
 
 
     3120
3.Hošťálek MilanJankulík Martin     0321
4.Hošťálková MartinaStanček Martin     2322
5.Honalová KláraHlavatý Petr     3232
6.Kubovský JiříPlassová Jana     3042
7.Hošťálková MartinaJankulík Martin     3152
8.Honalová KláraStanček Martin     2353
9.Kubovský JiříHlavatý Petr     3263
10.Hošťálek MilanPlassová Jana     3173
11.Honalová KláraJankulík Martin     1374
12.Kubovský JiříStanček Martin     3084
13.Hošťálek MilanHlavatý Petr     0385
14.Hošťálková MartinaPlassová Jana     2386
15.Kubovský JiříJankulík Martin     3296
16.Hošťálek MilanStanček Martin     31106
17.Hošťálková MartinaHlavatý Petr         
18.Honalová KláraPlassová Jana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hošťálek Milan22Jankulík Martin22
Hošťálková Martina12Stanček Martin22
Honalová Klára12Hlavatý Petr12
Kubovský Jiří40Plassová Jana12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:31 KOC Sušice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kheil Lukáš
Zikmundovský Martin
 
 
Holý Pavel ml.
Leipelt Lukáš
 
 
     3110
2.Benedikt Jiří
Krš Richard
 
 
Sommer Patrik
Baierl Tomáš
 
 
     2311
3.Benedikt JiříSommer Patrik     0312
4.Zikmundovský MartinHolý Pavel ml.     0313
5.Kheil LukášBaierl Tomáš     1314
6.Krš RichardLeipelt Lukáš     1315
7.Zikmundovský MartinSommer Patrik     1316
8.Kheil LukášHolý Pavel ml.     3026
9.Krš RichardBaierl Tomáš     0327
10.Benedikt JiříLeipelt Lukáš     2328
11.Kheil LukášSommer Patrik     0329
12.Krš RichardHolý Pavel ml.     3039
13.Benedikt JiříBaierl Tomáš     03310
14.Zikmundovský MartinLeipelt Lukáš         
15.Krš RichardSommer Patrik         
16.Benedikt JiříHolý Pavel ml.         
17.Zikmundovský MartinBaierl Tomáš         
18.Kheil LukášLeipelt Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Benedikt Jiří03Sommer Patrik30
Zikmundovský Martin02Holý Pavel ml.12
Kheil Lukáš12Baierl Tomáš30
Krš Richard12Leipelt Lukáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Horšovský Týn ARozhodčí:Jung Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:Květon Tomáš
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Svoboda Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:33 TTC Horšovský Týn A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jung Milan
Květon Tomáš
 
 
Písařík Zdeněk
Herzer Jan
 
 
     0301
2.Dobiáš Jan
Svoboda Lukáš
 
 
Gabriel Karel
Němec Josef
 
 
     0302
3.Květon TomášNěmec Josef     3212
4.Svoboda LukášGabriel Karel     1313
5.Jung MilanHerzer Jan     0314
6.Dobiáš JanPísařík Zdeněk     1315
7.Svoboda LukášNěmec Josef     0316
8.Jung MilanGabriel Karel     1317
9.Dobiáš JanHerzer Jan     1318
10.Květon TomášPísařík Zdeněk     3128
11.Jung MilanNěmec Josef     2329
12.Dobiáš JanGabriel Karel     13210
13.Květon TomášHerzer Jan         
14.Svoboda LukášPísařík Zdeněk         
15.Dobiáš JanNěmec Josef         
16.Květon TomášGabriel Karel         
17.Svoboda LukášHerzer Jan         
18.Jung MilanPísařík Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Květon Tomáš20Němec Josef21
Svoboda Lukáš02Gabriel Karel30
Jung Milan03Herzer Jan20
Dobiáš Jan03Písařík Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno ARozhodčí:Chromek Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:Sazama Adam
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Jehlík Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:27 TJ Sokol Pocinovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chromek Miroslav
Sazama Luboš
 
 
Palek Vladimír
Hofman Martin
 
 
     3010
2.Jehlík Miroslav
Sazama Adam
 
 
Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
     1311
3.Jehlík MiroslavRuckauf Michal     0312
4.Sazama AdamHofman Petr ml.     0313
5.Chromek MiroslavHofman Martin     3223
6.Sazama LubošPalek Vladimír     3133
7.Sazama AdamRuckauf Michal     1334
8.Chromek MiroslavHofman Petr ml.     3044
9.Sazama LubošHofman Martin     3154
10.Jehlík MiroslavPalek Vladimír     3164
11.Chromek MiroslavRuckauf Michal     0365
12.Sazama LubošHofman Petr ml.     3075
13.Jehlík MiroslavHofman Martin     3185
14.Sazama AdamPalek Vladimír     3195
15.Sazama LubošRuckauf Michal     0396
16.Jehlík MiroslavHofman Petr ml.     32106
17.Sazama AdamHofman Martin     03  
18.Chromek MiroslavPalek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jehlík Miroslav31Ruckauf Michal40
Sazama Adam12Hofman Petr ml.13
Chromek Miroslav21Hofman Martin03
Sazama Luboš31Palek Vladimír03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy